PDA

View Full Version : Трябва да направя нещо неповториме утре?!



StayClose
01-05-2012, 17:32
Ходим ит близо 6 месеца,до преди седмица живеехме зедно,стана голям скандал и много интриги и проблеми след това между нас.След това отново се събрахме,но вече просто не е същото,караниците са през час,а през ден късаме отново и отново,утре съм я уговорил да дойде до нас да ми донесе едни неща и аз също да и дам нейните,обаче искам да направя нещо,което да я остави без дъх и максимално да и припомни колко щастливи бяхме,какви ли не изненади съм правил досега,100 свещи,цветя,глупости каквото се сетите,искам нещо найстина уникално да направя,давайте идей хора!:)

TheBeliever
01-05-2012, 17:43
но вече просто не е същото,караниците са през час,а през ден късаме отново и отново

Никакви изненади не могат да променят това положение.


Ако все пак си решил да я изненадаш с нещо наистина специално и лично аз предлагам да избягаш от клишетата. Сети се за някой уникален ваш си момент, в който сте били наистина щастливи, който ви е останал като еталон за вашата любов и го разиграй. Нека обстановката е същата, музиката, храната (ако е имало), аромата даже. Прави каквото си правил тогава и кажи каквото си казал. Накарай я да си спомни как се е чувствала точно в онзи миг.

И все пак бъди наясно, че даже да успееш това няма да реши проблемите ви.

StayClose
01-05-2012, 17:46
Наясно съм,но как да захвърля всичко така немога преди да съм дал всичко от себе си.

TheBeliever
01-05-2012, 17:48
За връзка трябват двама. Трябва и двамата да искате и да търсите разрешение на проблемите. Не при всяка спънка да си обирате багажа и "Разделяме се".

Bloody-girl
01-05-2012, 19:30
Хмм.. думите, които можеш да кажеш ще бъдат много по - специални от какъвто и да е подарък.

musS
01-06-2012, 09:55
еми аз съм на мнение, че тези, които се карат се обичат повече от тези, които се гледат в очите и се правят, че всичко е идеално.. покажи й, че я обичаш и да ти идва от сърце идеята :)

shmatarok
01-06-2012, 11:38
Успех и пиши как е минало :)

SmilezZz
01-06-2012, 14:42
Всъщност каквото и да направиш , ще е безсмислено. Поне според мен връзката ви се е изчерпала , щом караниците са през час.

mississippi
01-06-2012, 17:07
може би трябва да се разделите за малко, това ще покаже дали е изчерпана връзката

betty-dimitrova
01-06-2012, 17:28
Предлагам ти да и напишеш писмо дето описваш точно как се чувстваш и за хубавите и за лошите ви моменти и след това да го сложиш в нещата дето трябва да и даваш.