PDA

View Full Version : Какво да и кажа??



haveaproblem
01-05-2012, 17:44
Мисля, е когато мастурбирах с ръце си скъсах девствената ципа.Проблема е, че с майка ми иска да ме води на генеколог и ако ме пита не знам какво да и отговоря, ще е тъпо да и кажа това (да да знам да съм мислила преди това). Може ли някой да ми даде идеи какво да и кажа преди да отидем? -Ако няма да ми помагате... не си правете труда да пишете ;) -

musshy
01-05-2012, 19:10
Щом не си сигурна, как реши, че си я скъсала??

juveteam
01-05-2012, 19:24
Споко... не си скъсала нищо, а и да си я скъсала си и кажи истината ;)
В момента истината е, че си мастурбилара и това е ;)

DragonLady
01-05-2012, 19:32
Най-добре и кажи истината, вместо да измисляш нелепи оправдания.

NambyPamby
01-06-2012, 06:57
То пък, 'щото не е нелепа като цяло идеята да се обяснява за нещо подобно.

Лекарят е длъжен да пази лекарска тайна. Плюс това, понякога хименът се разкъсва, докато спортуваш, а някои момичета се раждат без такъв.
Повярвай ми, няма как да възстановиш химена си в първоначалното му състояние, но още не е късно да поработиш над правописа и пунктуацията си и да прочетеш някоя книжка по сексуално и репродуктивно здраве.

portokalka1994
01-06-2012, 19:04
Не си водила полов живот. Казваш това на гинеколога, пък още повече че ако е профилактичен прегледа няма да се налага да се събличаш. Ако все пак се наложи - никой няма да разбере дори и да е скъсан поради простата причина, че някой път както споменаха може сам да се скъса при спорт или тнт.. просто бъди пич и го изиграй като хората :D

٭ ₪ c
01-07-2012, 10:38
Ето ти един вариант на това как дай го кажеш: докато сте цялото семейство на масата (примерно) се обръщаш към майка си:
- Мамо, на колко години беше когато те дефлорираха? А болеше ли? А кръв имаше ли?
ако в този момент още не е започнала да ти отговаря подробно, може да продължиш с въпросите :
- Коя поза ти е любима? На татко колко му е голям ... или направо попитай него, все пак ще е най добре ако и той присъства защото от написаното ти останах с впечатлението, че в твоето семейство е нормално да ти бъркат във вагината и явно това им доставя душевен мир, така чееее..
е, помогнах ли? илиии не трябваше да пиша
ако отговорът ми ти се стори малоумен - прочети си написаното

chereshkaaa
01-31-2012, 21:08
То пък, 'щото не е нелепа като цяло идеята да се обяснява за нещо подобно.

Лекарят е длъжен да пази лекарска тайна. Плюс това, понякога хименът се разкъсва, докато спортуваш, а някои момичета се раждат без такъв.
Повярвай ми, няма как да възстановиш химена си в първоначалното му състояние, но още не е късно да поработиш над правописа и пунктуацията си и да прочетеш някоя книжка по сексуално и репродуктивно здраве.

зависи на колко години е ,ако е под 16 не е длъжен лекарят да пази никакви тайни .. :)

marilyn
02-01-2012, 07:59
То пък, 'щото не е нелепа като цяло идеята да се обяснява за нещо подобно.

Лекарят е длъжен да пази лекарска тайна. Плюс това, понякога хименът се разкъсва, докато спортуваш, а някои момичета се раждат без такъв.
Повярвай ми, няма как да възстановиш химена си в първоначалното му състояние, но още не е късно да поработиш над правописа и пунктуацията си и да прочетеш някоя книжка по сексуално и репродуктивно здраве.
И аз съм на това мнение. ;)