PDA

View Full Version : момчета/момичета с пъпки



jack11
01-05-2012, 18:23
Отблъскват ли ви момчета/момичета с пъпки?Бихте ли тръгнали с момче или момиче което е красиво но има пъпки?

(може да е тъпа тема но с един фр спорихме и наистина ме интересува)

Cyandreamer
01-05-2012, 18:27
Не, акнето се лекува. Гадно е.

bog4eto
01-05-2012, 18:52
Ами да, бих.
Всеки е имал пъпки някога, какво толкова?
Е, сега не говоря за хора, които просто не се къпят и не се грижат за себе си, та чак започват да се обриват от мърсотия, де.

nepowtorima
01-05-2012, 18:58
Ами да .. бих.. защо не?
Почти всички, които познавам имат пъпки..
Е и .. какво да ги избягвам ли?
От нечистоплътни хора, да.. бих ги избягвала, но това не е темата.. така че ..

Bloody-girl
01-05-2012, 19:32
Е и? Какво като имат пъпки? Нали са в пубертет, как очакваш да нямат нито една пъпка и лицето им да е гладко и меко като бебешко дупе?

Chacho
01-05-2012, 19:34
Дори и от възрастта да е, ме отблъсква, когато е в повече.

anonymous708973
01-06-2012, 08:29
Не. Не понасям пъпки. В момента и аз имам 3-4-5 по лицето и отбягвам огледалата.
Да не говорим, че ако има и не прави нищо за тях, ме отблъсква и като човек.

GLaDOS
01-06-2012, 09:17
Много относително , зависи от човека - ако ми допада , това ще е най малкият проблем .Всички сме хора и ме съмнява да има перфектни ,и все пак има и изключения .

Hilary_
01-06-2012, 09:57
Всеки минава през тоя период. Нормално е, НО ако не прави нищо по този въпрос не бих го погледнала ..

PullMeCloser
01-06-2012, 10:35
Не,не бих.

SmilezZz
01-06-2012, 14:59
Бих , стига да ми е приятен като човек. Това всъщност ще е най - малкия проблем. Пък и всеки някога е имал, какъв е проблема не разбирам.

shmatarok
01-06-2012, 15:09
Бих , стига да ми е приятен като човек. Това всъщност ще е най - малкия проблем. Пък и всеки някога е имал, какъв е проблема не разбирам.

Всъщност познавам момчета и момичета, които излязоха от пубертета и нямаха никакви пъпки през цялото време. Айде, 1-2 там веднъж на няколко месеца може, но нищо толкова фрапиращо. :) Не са много такива случаи, но определено се сещам за няколко.

Аз пък не мога да ги разбера някои момичета, лицата им направо са съсипани и вместо да отидат на дерматолог, мажат ли мажат фон дьо тена от 5 лв, влошавайки положението стократно. Т'ва вече ми е много грозно.

Иначе по темата - не. Отблъскващо ми е. Ест, ако човекът има някакъв изключителен характер, възможно е да си променя мисленето, но до този момент не съм срещала подобен случай. :)

mississippi
01-06-2012, 17:09
ами стига да не са по цялото му лице- да. не може всеки да има перфектна кожа

Bixel
01-08-2012, 10:13
От както съм в пубертета съм имал 5 пъпки най-много за последните 5-6 години и страшно се радвам поради тоя факт, а имам приятели, които от пъпки напрао ме е гнус да ги гледам :X

bloodyF
01-08-2012, 11:14
случва се, от възрастта е
обаче от моя клас има 2 момчета, които имат розацея и цялото им лице е отвратително, това продължава вече 4та година, но и двамата нищо не правят..еми не е много яко.



shmatarok, и аз имам 1 приятелка, която ако е имала 5-6 пъпки, толкова са й били
супер гладка, мекичка и готина кожа, дано да си остане така завинаги..супер е!

smile12345
01-08-2012, 12:22
Отговор от човек,който има пъпки(аз)...когато бях по-малка до към 7ми клас не съм имала никакви пъпки,но около мен постоянно срещах хора,които имаха.Тогава го мислех за нормално(и сега също) на никого не съм се подигравала за това(тези,които нямаха пъпки се подиграваха на останалите с пъпки,това и до днес продължава!),дори не съм забелязвала(и сега не са от голямо значение за мен) недостатъците на другите(аз съм човек,който изобщо не се интересува от външния вид на другите-мисля,че съм егоист..мисля за това как аз изглеждам,а не как другите изглеждат..[=)..та сега съм пъпчасала,затворила съм се в себе си напълно,не общувам с никой,защото просто не искам да отвращавам хората с външния си вид,изпитвам желание,нужда да общувам,но просто не ми достига смелост(а може би и желание,дори съм сигурна,че ако нямах пъпки щях да съм различен човек,какъвто бях преди),защото и без това всички обсъждат зад гърба ми моите проблеми,подигравали са ми се доста,измисляли са ми най-различни прякори(засягам се много от това,но просто това е реалността).Има момчета,които ме харесват,предлагали са ми дори,но аз никога не приемам,защото бих ги отвратила още от първата среща...По темата:изобщо не мисля,че някой би излизал с пъпчасало момиче/момче,въпреки,че аз бих,но това е само защото съм една от тях..

teddybearMV
01-08-2012, 12:29
Мисля, че хораата имат далеч по-сериозни недостатъци от акне. То се контролира и лекува, но как се контролира и лекува простотия, глупост, лоши обноски и т.н.
Външните недостатъци могат да се променят, но вътрешните-не.

BlueFace
01-08-2012, 21:05
Зависи от пъпките ако са от тези мъничките, които минават за 1-2 дена, които на всички юноши има се появяват - добре. Но ако са от онези гадните обриви, от които лицето ти става на дупки или пък някакви цирии - NO WAY!!!

Каквото и да си говорим всички знаем, че външният вид играе огромна роля. За да харесаш някого трябва да си привлечен физически от него другите попадат във friend зоната...Такъв е живота