PDA

View Full Version : Пазите ли диета и каква ?



Bad_like_them
01-06-2012, 11:15
Ми аз, честно, диети не пазя ! Тренирам спортни танци и волейбол, но за сметка на това се тъпча с тонове вредна храна ;д Винаги когато изляза навън с приятелки си взимам или чипс, или шоколад, или някаква друга глупост ;д Пия сокове с консерванти, оцветители и т. н. Ям и плодове и зеленчуци .. ама по - малко ;д Вярно, притеснявам се за теглото си, но не чак толкова.. Повечето ми приятелки казват, че съм имала много хубава фигура и не могат да повярват как е възможно, щом ям толкова чипсове ;д Те пазят диети, лишават се от месо, тестени продукти, чипсове, шоколад и др. но не им се отразява особено .. Еми това е от мен, очаквам вашите мнения за своите проблеми ;п :)

SunT
01-06-2012, 14:11
Това прозвуча като "вижте сега аз диети не пазя, ям сякви боклуци, но всички ми казват колко съм хубава.тия свини дето ми се пишат приятелки пазят сякви диети, но не им личи ама грам, затова - ДА ГИ Е ЯЯЯЯЯЯД и тях и ВАС!!!!!! муахаха"
Иначе не, не пазя диета.

RainBerry
01-06-2012, 14:19
Това прозвуча като "вижте сега аз диети не пазя, ям сякви боклуци, но всички ми казват колко съм хубава.тия свини дето ми се пишат приятелки пазят сякви диети, но не им личи ама грам, затова - ДА ГИ Е ЯЯЯЯЯЯД и тях и ВАС!!!!!! муахаха"

+1
Диета - не, но виж хранителен режим е друго нещо.

monini4ka
01-06-2012, 15:11
Това прозвуча като "вижте сега аз диети не пазя, ям сякви боклуци, но всички ми казват колко съм хубава.тия свини дето ми се пишат приятелки пазят сякви диети, но не им личи ама грам, затова - ДА ГИ Е ЯЯЯЯЯЯД и тях и ВАС!!!!!! муахаха"


+ съгласна.

Аз съжо не пазя диети, нито хранителни режими - не мога да се лишавам от нищо.. ;д

Bad_like_them
01-06-2012, 16:18
SunT мне, нямам тая цел да се заяждам, нито пък да карам някой да го е яд ;д а и ти си си създал/а впечатление, че приятелките ми са дебели и затова ги наричаш ''свини'' каквито не са. Изглеждат много добре, но много ги е страх да не надебелеят. Просто исках да кажа, че не се подвзимам като тях щом кача някой друг килограм ;) Пък и тази тема я създадох за да видя различни диети, защото една от тези ''свини'' както ти ги наричаш искаше да и кажа някаква. :)

Rebirthing
01-06-2012, 16:31
Не пазя диета а хранителен режим. По принцип нищо не ми се лепи, дори да ям вредни храни, на килограми не мърдам никога. Въпреки това предпочетох веганския режим, не ям животински храни, храня се предимно с пресни плодове и зеленчуци, ядки, бобови, семена и кълнове. Режима ми е съобразен с алкално-киселинния баланс и поносимостта ми към храни според Вега тест. В последно време отбягвам и глутена, не консумирам боклукчиви и вредни храни и напитки, не се чувствам добре от тях :D.

bloodyF
01-06-2012, 19:12
никакви диети, режими
ям си всичко за момента, но като се постопли малко ще почнем да се ограничаваме, че за лятото няма как

titinkaa
01-06-2012, 19:55
Спазвам хранителен режим.

Bad_like_them
01-06-2012, 20:09
Rebirthing ми и аз съм така като теб :д определено обичам да ям ама има една подробност МРАЗЯ САЛАМИ - шпекови, шункови .. сякви отврати .. блякк . Ужасни са !! Благодаря че ми каза все пак, защото една моя приятелка ме питаше за диети или хранителни режими и смятам, че твоето ще свърши работа :P
bloodyF има един лаф - Лятото ще покаже кой е тренирал през зимата ! - мисля, че ти си на това мислене. Ми и аз така смятам ;д

ch0c0late44
01-06-2012, 20:17
Аз съжо не пазя диети, нито хранителни режими - не мога да се лишавам от нищо.. ;д

същата....

GunSnSteelflowers
01-06-2012, 22:00
Да, имам си режим, който разбира се покрай празниците не спазвам кой знае колко. Гледам да не ям мазно, да не прекалявам със сладкото, за газирано да не говорим, чипсове, мкд или кфц, пици, гадости са тотално забравени. Вкъщи майка ми като направи баница няма как да не си взема :D Но като цяло гледам да си ям у нас. В училище си купувам ядки или някакво мляко. Но това не е с цел да отслабвам. Просто се научих да живея така. Чувствам се по-добре :) Що се отнася до авторката чисто приятелски ти казвам, че дори и сега да не ти се лепи, за жалост някой ден се показват резултатите от чипсовете... Може никога да не надебелееш, но не това е най-лошото. Пробвай да ги спреш и ще видиш колкопо-добре ще се почувстваш и как ще ти се промени кожата например.

Bad_like_them
01-07-2012, 08:41
GunSnSteelflowers Много благодаря за съвета и да, казвали са ми го. В училище съм подобна на теб иначе :) Откакто почнах да тренирам и спортни танци, усетих, че започвам да имам липса на апетит и свалих около 3 килограма, но това е в последните 2 седмици. Преди тренирах само волейбол по 2 часа на ден, сега и със спортните танци + 1 час три пъти седмично. Донякъде мисля, че заради спорта няма да ми се отрази кой знае колко, но ще се сдържам :)

Rebirthing
01-07-2012, 10:06
След менопаузата естрогена пада и тлъстинките почват да се лепят, след 40-45 години доста малко жени остават със слаби фигури. Вредните храни не се отразяват само на килограмите ами и на кръвната захар, холестерола и прочие, така, че ако не искаш да си докараш куп болести след години, най-добри ги спри / намали.

tItEufFf
01-07-2012, 10:11
Гледам все пак малко да се ограничавам от глупостите, но не винаги ми се получава. Опитвам се да не ям между храненията и да не ям много вечерта. Но диети не пазя. Тренирам волейбол, така че успявам да се поддържам във форма