PDA

View Full Version : Как да изглеждам по-голяма и женствена?



Lateto
01-06-2012, 16:32
Здравейте,
Не знаех в коя тема да публикувам това, затова пиша тук. Та, аз съм почти на 14. Но проблемът ми е, че имам много бебешко лице и носле. Държанието ми не е като на дете, но по лице...Искам да изглеждм по-голяма, по-женствена и по-секси, не толкова невинно. Момчетата харесват по-развити момичета, или поне тези, които аз харесвам. Искам да изглеждам като другите си приятелки. Дайте някакви съвети, моля ви. И ако кажете нещо от рода на "Защо искаш да изглеждаш по-голяма, радвай се сега на това, което имаш, че после ще съжаляваш..." искам и аз да излеждам на възрастта си сега, а после дали ще съжалявам...

TheBeliever
01-06-2012, 16:37
Бих ти предложила да подчертаеш скулите и погледа с грим, но има опасност да заприличаш на карикатура ако наистина си с детско личице. Пусни снимка, за да дадем конкретни съвети. Така "на сляпо" няма как да помогнем.

mynichkaTanq
01-06-2012, 16:44
пусни снимчица

Rebirthing
01-06-2012, 16:53
Момиче, ти си на 14, нормално е да изглеждаш като дете. Не знам защо всички на тази възраст мислите, че сте "различни" и много зрели. Твоите приятелки са предварително мутирали от ефекта на ксеноестрогените. Няма нищо нормално в това 14 годишни да изглеждат като какички. Женствеността и сексапила идват от цялостното излъчване, най-вече формите и извивките на тялото, съотношение на талия, ханш и гръдна обиколка. А и нали не смяташ, че момчетата на тийн възраст ще те гледат точно в лицето ?

BrokenHeartt
01-06-2012, 17:28
Няма да е лошо една снимка ? :)

dream1707
01-06-2012, 17:45
Кх... искам само да ти кажа, че въобще не е приятно да те мислят за по-голяма ... Днес фризьора ми ме пита дали съм била за последна година в училището ми (демек 12ти клас) ... а аз съм 9ти о.О
С това, да се правиш на по-голяма само ще привличаш вниманието на "дърти отрепки" ... и като цяло отрепки... Което въобще не е приятно, повярвай :)

И все пак ако наистина толкова държиш ... пробвай се да си контурираш лицето .. скули и прочие.. колкото да ти придаде по-женствен вид... но само недей да се мацоташ с по едно кило грим и да заприличаш на някоя евтина кукличка...

choparkopar
01-06-2012, 19:56
Бебешкото лице и носле са до живот, и аз имам този "проблем" и никъде не ми вярват, че съм пълнолетна (а съм на 20), така че докато не ти се появят бръчки все ще изглеждаш по-малка. Но ако толкова държиш да си секси и т.н може да пробваш да експериментираш с начина си на обличане, като разбира се не прекаляваш с дълбоките деколтета и къси поли.

teddybearMV
01-06-2012, 20:12
Аз също имам доста невинно излъчване, но повярвай ми- после цял живот ще се чудиш как да изглеждаш по-млада, особено като подминеш 30-35 год. Все пак по-силен грим върши работа, можеш да опиташ.

Rebirthing
01-06-2012, 21:45
Бебешкото лице и носле са до живот

За нос да, за лице не. За Бога, тя дори няма 14, при повечето хора лицето отслабва след пубертата, скулите изпъкват повече, не всички остават с детски лица. Големият плюс е, че кръглите и пухкави лица остаряват бавно.

cigarettekisses
01-06-2012, 21:55
Нормално е да изглеждаш така на 14.

Biskfitka
01-06-2012, 22:42
Не е хубаво да изглеждаш по-голяма.На един мой съученик го питали по какво му преподавам :О


Ако толкова държиш да си слагаш грим,на 14 спирала и цветен гланц е достатъчно :)

anonymous708973
01-07-2012, 07:39
Скуби си веждите, но не ги прави прекалено тънки.
Слагай малко грим - можеш да си очертаеш окото с молив (сив за по-меко излъчване, а не черен), гланц...

Но повечето неща идват от поведението - плавни движения, определен поглед, положение на устните и т.н.

А, на мен ми е приятно да ме мислят за по-голяма :)

FuCKkK13
01-07-2012, 08:26
въпреки че авторката го написа аз пак ще и го кажа - радвай се на това,което си ! .. момчетата харесват и момичета,които са себе си.. + че си само на 14 .. аз съм на 15 и също изглеждам малка - щото съм ниска и като излезна с момчетата от моя клас някъде (които са над 1.80) представи си за какво става въпрос.. и аз до преди 1 година се дразнех като теб,но мои близък човек ми каза,че след време ще се радвам защото ще изглеждам по-млада и т.н. .. тия твоите съученички като са на 14 и изглеждат на 16-17-18 какво ? те от сега щом изглеждат така след време ще си слагат едно 10 годинки отгоре най-спокойно :? .. Rebirthing ти каза за женствеността,но тялото ти в никакъв случаи не ти е оформено с талия и т.н. . .просто няма как на 14 да имаш оформено тяло на ЖЕНА ... както ти казаха обличай се по-добре,но в никакъв случай ''курвенски'' подчертай очите или със спирала или с молив за очи,но както ти казаха вече недей с черен... много е смешно да видиш детско лице с 1 тон грим,който определено не стои добре и не върви някак си (като пораснеш още малко дори ще ти е смешно,но това е друг въпрос) на устните балсам/гланц ... можеш да започнеш да отделяш повече внимание на коса,нокти (защото на 14 е нормално да започнеш да си правиш прически,че дори и с преса и да си пуснеш маникюр и т.н. но като казвам маникюр нямам в предвид орлови нокти :? ами лек маникюр :) )
та.. това е.. но няма какво да те лъжа.. докато годинките не ти станат повечко и докато мисленето не ти стане зряло - държанието също ,няма как един грим да те направи по-голяма и т.н. .. просто изчакай още 2-3 годинки и това е.. аз съм на 15 (не че ни е кой знае колко голяма разликата де) и не се чувствам пораснала какво остава за теб.. и все пак успех :)

DisappointedDreamer
01-07-2012, 08:46
На 13 си. Живей си живота, и престани с тези глупости. Бузите, формите и извивките на тялото ще получиш към 15-16 годишнината си. Айде с здраве.

FuCKkK13
01-07-2012, 08:57
^ че дори и по късно.. към 18 вече г/д..

CrazyBabyDoll
01-08-2012, 09:09
и мен ме правят на по малка,на 18 съм пък ме мислят за 15-16 годишна.Имало е случаи в които не са ми вярвали за годините :D дразнещо е ,но наистина след време ще се радваш,не бързай да порастваш още :)

пAteNцЕ
01-08-2012, 09:59
споко ;) не се тревожи по добре така отколкото с толкова изкривени форми че да не може да се гледаш :D

flowerlina
01-08-2012, 10:12
Има време за всичко..

mynichkaTanq
01-08-2012, 12:26
и аз изглеждам като малка едно в лицето и в ръста, ама така се харесвам не искам да си се променям, да изглеждам на възрастна

Glam0rous
01-11-2012, 11:54
Нормално е на няма и 14 да изглеждаш така. Как искаш да изглеждаш? Като разпоретина ли? И всички момчета да искат да те минат...изобщо къде на тия години си тръгнала да мислиш за момчета...Не мислиш като дете...да, да. Само факта, че пускаш такава тема и имаш такива мераци го доказват.
Наклепай се яко с грим, боядисай си косата, сложи къса пола и голямо деколте и започни да се натискаш наред - 100% ще изглеждаш много оборотна!

FuCKkK13
01-11-2012, 16:12
^ само не съм съгласна с това на 14 къде си тръгнала да мислиш за момчета - на 14 е съвсем нормално да тръгне по момчета,но казвам да си харесва някого,да си има гадже,а не да се мушкат ;)

kaRamella
01-18-2012, 15:48
За Хелуин се бях боядисала в черно и за първи път си сложих руж , за едно парти и когато ме видяха ми казаха ,че съм приличала на-по голяма така. Иначе фризьорката ми каза че черното състарявало. ( Почти на 17 съм ;д )

RainBerry
01-19-2012, 14:08
Подчертай си скулите, както предложиха, или очите.. Но недей да прекаляваш, че тогава гледката става неприятна. Аз съм на 14, не ходя нагримирана 24/7, но продължават да ме мислят за по-голяма, самата мисъл в началото ме радваше, но сега.. не знам защо, но искам просто да си изглеждам на 14, а не да ме питат дали догодина завършвам.. Иначе, относно сексапила, на почти 14 или 14/15 не мисля, че някой може да излъчва "женственост и сексапил", може да ти се кефят момчетата как изглеждаш, наистина да се харесваш сама и да изглеждаш по-голяма, но невинността в очите/изражението ще си я има.

Glam0rous
01-19-2012, 18:50
^ +1
Права е! Сескапилът не е нещо, което можеш да кажеш искам го и да го направиш насила на 14. Един ден като поживееш и събереш опит и самоувереност той сам ще си дойде и няма да е нещо, което ще усещаш ти. Него го виждат другите. Ти в твоите си очи най-вероятно винаги ще си се виждаш еднаква.

Hayashi
01-19-2012, 19:59
Аз съм на 17 и съответно изглеждам на 12. Досега не съм открила начин, който за ме прави да изглеждам на годините си. Но не мисля, че има нещо лошо в това. Освен това, важно е цялостното излъчване, а не само лицето ти. И повярвай ми, има огромна разлика дали говориш с момиче на 12 или на 18, нищо че изглеждат по един и същи начин. Просто възрастта обикновено си проличава при първия разговор с някого.

elichka955
01-19-2012, 21:09
Моето мнение е да бъдеш такава каквато си.Много момчета харесват по-обикновеното.Мило и драго е да видиш в днешно време момиче,което е хубаво и невинно..От личен опит и срещи с хора и т.н. знам,че има момчета,които харесват обикновеното и нежното,а и нали важното е това отвътре? Все пак защо да си като приятелките си? Защо не си различна? Това се забелязва. И все пак , ако не си харесала мнението ми..мисля че гримът придава по-женствен вид на всяко момиче :)

Rebirthing
01-19-2012, 22:46
От кога нормалните момичета станаха "обикновени" ?!

elichka955
01-19-2012, 22:58
когато казвам "обикновен" нямам за цел да обидя някого :) Имам предвид,че е по-добре естествен,отколкото нацапан с два тона грим :)

sun251
01-20-2012, 13:45
За да искаш да изглеждаш голяма трябва да се държиш като такава!Макар,че аз също мисля,че ще е малко прибързано на тази възраст.Аз също изглеждам по-мъничка (на почти 15 съм),но проблема не в това,че не съм висока достатъчно -напротив,просто самото ми изражение е детско,но не смятам все още,че това е лошо.Ако искаш все пак да изглеждаш по друг начин можеш да подчертаеш хубавите си чарти,да изпробваш различни начини за обличане..И също съм на мнение,че на тази възраст няма как да показваш огромен сексапил,момчетата може да са привлечени от теб,но запомни,че не само външността е важна! ;)

Twilight_23
01-21-2012, 16:57
сядай си на задника и чакай да му дойде времето!

ralinka17
09-04-2012, 19:45
аз също съм на твоята възраст и имам същия проблем , лошото е , че при мен приятелките ми ми казват , че съм се държала като дете изглеждам като дете и почти на всякъде не ме желаят с тях , защото съм изглеждала много по - малка не на годините си и ми се подиграват заради това ( в случая аз също скоро ще навърша 14 ) , а те изглеждали на едно 15-16 години пък всъщност са на 14 ,15 .

weheartiit
09-04-2012, 19:51
Хич да не ти пука.Мен също почти винаги ме правят една година по-малка,защото имам едно такова детско изражение пък и държанието ми не е чак толкова като на голям човек,но се свиква,а и не отдавам голямо значение (не че съм много голяма,на 14 съм). Е,понякога се дразня не отричам и искам да изглеждам една идея по-голяма. :D

sweetycherry33
09-04-2012, 19:53
[QUOTE=Lateto;9980940]Момчетата харесват по-развити момичета, или поне тези, които аз харесвам.[QUOTE]
Поне тези, които ти харесваш? И искаш да се промениш, за да те харесат? Грешка. Не се променяй, за да бъдеш харесана от някой.Правилният човек ще те хареса за това, което си.

[QUOTE=Lateto;9980940]Момчетата харесват по-развити момичета[QUOTE]

Има различни момчета, следователно различни вкусове.Някои харесват момичета, които изглеждат по - големи, други по - невинни момичета, ако мога така да се изразя...Да не е само 1 ? Не може всички да са еднакви.

Иначе - всичко с времето си...по - полека, само на 14 си.Айде и умната!

Tikche
09-04-2012, 21:28
Колкото и да ми се иска да ти дам съвет трябва да ти кажа едно и го запомни. Ти казваш искам да преличам на приятелките си на същата възраст. Да ти кажа миличка ти изглеждаш точно така, както трябва да изглежда едно момиче на тази възраст. В едно грешиш-не ти трябва да преличаш на приятелките си, на тази възраст, а те да са като теб. Едно момиче на "почти" 14 (сиреч 13) трябва да е естествено, сладко и с чар да омайва момчетата, а не с грим, който създава изкуствена маска на лицето ти. Един ден момчето ще те види без грим и ще осъзнае, че е обичал гримът ти, а не теб самата (натурална и истинска). Рано е за грим. Едно хубаво и свестно момче би тръгнало с теб, заради теб съмата, а не заради дрехите ти, прическата ти или гримът, с който си се омазала. Слагайки грим, после следва голямото диколте и тн. и влизаш в една група, където не би искала да бъдеш. Слагайки тези неща на тази възраст ще стане така, че ти ще си заобиколена от хора без морал, без въспитание без норми и задръжки. Момчетата ще са от тези, които те ползват само за.... ( да не казвам какво). Вместо да се буташ в тази среди, за които ще съжаляваш, бутай се при нормалните хора. При момчетата, които са честни и ще те обичат за това, което си. При истинските приятели, а не при позьорите.
Ако искаш да изглеждаш по-добре за твоята възраст е добре да сложиш кремче на бузките. Така като се усмихваш и смееш ще изглеждаш по-лъчезарна. Ползвай безцветен гланц за устни. Безцветен лак. Той кара ноктите ти да изглеждат потдържани и красиви. Просто пригържай се към простите и изчистени неща и цветове. Често срещам натурални момичета, които са 1000 пъти по-красиви и лъчезарни от някоя нагримирана "мацка".

bReAk3R
09-04-2012, 21:38
Де*ба, хората се чудят как да се подмладяват, вие кви неща ръсите...

summerxtime
09-04-2012, 21:44
Съгласна съм с останалите. Аз пък имам обратния проблем,на 14 съм и като кажа на някой възрастта си,всички ми се смеят. Но какво да се прави. :)

druzilla
09-04-2012, 22:15
Как да изглеждаш голяма не знам,но поздравления - успя да изглеждаш тъпа #-o На 14 си,имаш детско лице,защото си дете,не виждам причина да искаш да го промениш..Ще си намериш момче,което ще те хареса такава,каквато си,а не защото изглеждаш по-голяма благодарение на грим ;)

elinanacheva
09-05-2012, 07:41
(Nqmam kirilica) ....I az sam na 14 i do predi 3,4 godini izglejdah po malka no bqh i puhkava i na lice i na tqlo i za tova. Sega otslabnah mnooooogo i liceto dori ot minalata godina mi se promeni da ne govorim za predi 3,4 godini. Izchakai moje i pri teb da stane taka. Sega sam i viso4ka v sruvnenie s suo4eni4kite mi kadeto pove4eto ne stigat do 1,60. I sega si izglejdam s 1,2 godini po golqma i si mi e super. Izchakai malko. :)

wiiwa
09-05-2012, 09:28
Без грим по - добре. С гримове и курвенски дрехи нищо в живота не се постига. Да бъдеш '' оборотна '' сред момчетата на тази възраст води и до затъпяване. Познавам отличничка, която тръгна да преследва момчета и едва завърши училище. С времето ще се оправиш, а сега спортувай и обръщай внимание на по - важните неща. За да те успокоя ще ти кажа че повечето известни модели, актриси и най - големите красавици сега, като малки изобщо не са били харесвани от момчетата.

Hayashi
09-05-2012, 09:41
Високи обувки и по-ярко червило слагат 1-2 години отгоре при мен.
Без никакъв грим спокойно мога да мина и за 13-годишна. Инструкторът ми вчера ме попита "Ама ти имаш 18 години ли?" В един момент човек свиква и не му прави впечатление. Проблемът при мен беше, че все ме заглеждаха някакви момченца, които ми бяха сравнително далече от годините.
Но нищо пък, това ни дава шанс да правим впечатление с акъл. Ако някой не ти обърне внимание само защото си му изглеждал по-малък и без друго не си заслужава.
Една от най-добрите ми приятелки е вече на 23, а все още изглежда на 15. Както и да изглежда някой, ако говориш с интелигентен човек винаги ще си проличи.

А и аз лично много харесвам малки сладки невинни момиченца и нарочно се гримирам така.

titinkaa
09-05-2012, 11:49
За къде бързаш,че искаш да изглеждаш по голяма и женствена.И това време ще дойде,недей се опитва от сега да бъдеш голяма.

therichbitch
09-05-2012, 12:27
Винаги (с малки изключения) се познава на колко си, особено ако имаш набито око. Изражението е решаващо и ако се вгледаш, си личи, независимо дали си се намацала с 2 тона грим или си кинта и двайсет.

CrazyBabyDoll
09-11-2012, 18:03
Високи обувки и по-ярко червило слагат 1-2 години отгоре при мен.
Без никакъв грим спокойно мога да мина и за 13-годишна. Инструкторът ми вчера ме попита "Ама ти имаш 18 години ли?" В един момент човек свиква и не му прави впечатление. Проблемът при мен беше, че все ме заглеждаха някакви момченца, които ми бяха сравнително далече от годините.
Но нищо пък, това ни дава шанс да правим впечатление с акъл. Ако някой не ти обърне внимание само защото си му изглеждал по-малък и без друго не си заслужава.
Една от най-добрите ми приятелки е вече на 23, а все още изглежда на 15. Както и да изглежда някой, ако говориш с интелигентен човек винаги ще си проличи.

А и аз лично много харесвам малки сладки невинни момиченца и нарочно се гримирам така.

олее и мен са ме заглеждали по малки :D и толкова неудобно ми е ставало :D :D

Amore-Mio*
09-11-2012, 20:20
Ти щом си си изглеждаш дете, пък и си такава, няма как да го промениш. Това си ти и дори грима няма да те направи по - голяма и женствена, както си мислят много малолетни деца и деца на твоята възраст.

Изживей си детството. Стига си мислила за подобни глупости.
Момчето трябва да те харесва такава, каквато си. А не такава, каквато не си. А ти очевидно не искаш да си оригинала, а просто копието.

cAnDyYy
09-13-2012, 15:34
Гримът наистина помага,стига да не изглеждаш смешно.Само не разбирам защо казвате,че не е достатъчно голяма? Виждали ли сте 12 годишните на какво приличат в днешно време? Аз лично много обичам да си правя косата,да се гримирам и такива неща като за по-големите (на 14 съм) и не са ми казвали,че не изглеждам добре или,че не ми отива.Щом ми доставя удоволствие и мога да го правя, ще се гримирам.Не мисля,че това може да те промени отвътре или да започнеш да се движиш с лоши хора и т.н.,то зависи от самата теб. Дръж се като по-голяма,държанието е изключително важно.

brutaLxxbunny
09-13-2012, 18:05
Според мен има значение само държанието - ако се държиш и говориш като по-голяма, ще те приемат като такава.

Charismatica
09-20-2012, 11:10
и ти си мислиш, че на 14 е нормално да изглеждаш женствена и голяма? Я стига, аз се ужасявам как 18 годишните изглеждат на 30 на абитуриентския си бал :> Честно да ти кажа без грим и на опашка изглеждам на 15 години- а аз съм почти на 20. И да ти кажа се гордея, че младея , а не изглеждам като другите. Няма да ме разбереш знам. Аз самата на 14 години започнах да ходя на токчета, за да " изглеждам по-голяма", но чак сега осъзнавам какъв плюс е да изглеждаш " мъничък " :)))))

fenkaaa
09-21-2012, 01:34
Не знам защо искаш на 14 да изглеждаш по-голяма,но щом толкова искаш да изглеждаш "секси",просто промени малко стила си на обличане,но не както казаха по-нагоре с хептен дълбоките деколтета и къси полички.Гримирвай се,като наблягаш най-вече на очите.

BlackMeow
09-21-2012, 16:11
Гримът наистина помага,стига да не изглеждаш смешно.Само не разбирам защо казвате,че не е достатъчно голяма? Виждали ли сте 12 годишните на какво приличат в днешно време?

Защото не е. :)
И ако останалите на тая възраст изглеждат мега смешно и нелепо и тя трябвя като тях, така ли?

marilyn
09-21-2012, 21:35
На 14 е нормално да изглеждаш като дете, тялото ти да не е развито до женско и да имаш детско излъчване. След 2-3 години ще заприличаш на жена. Ако решиш да слагаш някакви гримове, гледай да не заприличаш на клоун... често пъти връстничките ти не се улавят, че е много грозно под грима да им прозира детското лице..
Иначе не мисли, че е 'много яко' да те вземат за много по-голяма отколкто си. При мен винаги е било така, на твоите години бях развита, приличах на жена и ми даваха 17-18. Бях на 18 когато ме питаха имам ли деца, а наскоро когато казах, че съм завършила, ме питаха какво висше имам. (тази година бях абитуриентка) И какво от това?! Мислиш, че е много готино някви 1-2 годинки по-големи от теб да ти обръщат внимание... всичко с времето си. Не бързай.

strawberry88
09-22-2012, 09:18
.Гримирвай се

*гримирай! :D ;)

NEWS
09-27-2012, 05:16
Никак - ти си просто дете. Изчакай около 10г. и може би ще станеш по - женствена... ахахахахах ужаст