PDA

View Full Version : кое мнение е по-важно?



kristal4ee
01-06-2012, 17:48
Здравейте първо ви моля да не ме упреквате за новата тема, но искам да знам какво мислите по въпроса > Съвпада ли това, което ние мислим за себе си с това, което другите мислят за нас - кое от двата вида мнение е по-важно за нас? Много ще съм ви благодарна ако чуя компетентните ви мнения :)

SMALLVILLE
01-06-2012, 18:03
Честно казано мисля, че нещата са строго индивидуални и много относителни.

kristal4ee
01-06-2012, 18:12
да така е .. пуснах тази тема най-вече, защото трябва да си напиша домашното а не мога да събера мислите си моля ви помогнете ми :(

granger
01-06-2012, 18:54
Е някакси не можем да ти кажем какво би написала ти.
Ето нещо:
Хората са различни.Имат различни мнения и виждания.Със своите действия и постъпки , държание и тн ние изграждаме своя образ. Образът, който ние виждаме и това,което виждат останалите у нас не винаги съвпада.За много хора от голяма важност е хорското мнени , за други не е така. За себе си мога да кажа,че ме интересува единствено и само мнението на близките ми и моето собствено.Но ,както казах, хората са различни и има доста такива,които плащат данък обществено мнение и за тях по-важно е чуждото мнение. Разни хора, разни идеали

kristal4ee
01-06-2012, 19:02
леле благодаря ти адски много да си жив и здрав.. благодаря, че ми даде насока аз ще си го продължа :) НО ти благодаря пакк !!

granger
01-06-2012, 19:13
Моля ,момиче съм :DПак заповядай ;)

kristal4ee
01-07-2012, 14:05
Е някакси не можем да ти кажем какво би написала ти.
Ето нещо:
Хората са различни.Имат различни мнения и виждания.Със своите действия и постъпки , държание и тн ние изграждаме своя образ. Образът, който ние виждаме и това,което виждат останалите у нас не винаги съвпада.За много хора от голяма важност е хорското мнени , за други не е така. За себе си мога да кажа,че ме интересува единствено и само мнението на близките ми и моето собствено.Но ,както казах, хората са различни и има доста такива,които плащат данък обществено мнение и за тях по-важно е чуждото мнение. Разни хора, разни идеали
изтрии си коментара моля те.. иначе съм ти адски благодарна :*

Blab
01-07-2012, 15:30
и да го изтрие, ще излезе в кеша;
//муахаха:Д

granger
01-07-2012, 20:12
Работата е там,че вече не мога да го изтрия или редактирам.