PDA

View Full Version : Проблем с баща ми



s.g.love
01-06-2012, 17:31
Здравейте! Преди малко си направих регистрацията, една приятелка ми предложи, но няма значение. Всъщност имам проблем с баща ми, надявам се да получа някакъв съвет, но дори и да не получа ще бъде някакво облекчение просто да споделя, да се отърся. Той пие доста, но лошото е, че когато се напие той не става весел, а напротив става АДСКИ заядлив много пъти ме е разплаквал, когато бях по-малка не беше така, но сега е ужасно. По принцип живея с него и с мама, тя е супер печена и готина и ако не е тя не знам .. Говорила съм си с нея за това, но тя ми каза, че не иска да живея без баща и не може да проумее, че аз наистина много го обичам, но това не може да продължава. Наистина става все по-трудно с всеки ден. Няма да навлизам в подробности, не ни бие или нещо такова, просто наистина много се заяжда винаги си намира причина, понякога БУКВАЛНО търси за нещо да се захване. Не знам какво да правя, добре че го има този сайт, за да мога някъде да споделя. И благодаря на тези, които са отделили време да прочетат, знам че всеки си има свои проблеми, сигурно къде-къде по-сериозни от моите, но предполагам разбирате през какво минавам в момента.

betty-dimitrova
01-06-2012, 20:34
Ако попринцип е свестен и разбран човек поговори с него, ако пък не е по-добре не говори с него на тази тема не му давай никакви причини за нерви за да не си ги изкара като пак е пиян и просто гледай да страниш от него докато е в такова състояние.

antineutral
01-06-2012, 20:56
Баща ти как се чувства и има ли намерение да се лекува и да преодолее личните си проблеми? Ти къде се виждаш във всичко това и какво искаш от цялата работа?

NarutoShippuuden
01-06-2012, 21:11
Ако в трезвено състояние е същия няма смисъл да говориш с него както ти предложиха по горе ^.

kyka1
01-06-2012, 21:48
Ааа той мислил е да се лекува от този порок или някаква издънка в живота.На работа не ходи ли този човек щом всеки ден е пиян

Mirage3
01-07-2012, 10:43
Баща ми е същия с единствената разлика, че не се напива до такава степен. Просто като човек си е такъв...

ROFLWTF
01-18-2012, 05:52
Оф.. моя баща не го понасям и аз... Просто като се напие става един такъв отвратителен и ръси простотии и само се лигави на макс... Колко пъти сме говорили с него аз, мама и кака. Ама той си се оправдава... И само досажда, бута се навсякъде простоо имам чувството че не е баща, ами е 2 годишно детенце... Не си го обичам баща ми, ама хич... Бих желала да ти помогна, но явно нямам опит :(

dani24
01-19-2012, 12:03
явно голяма част от бащите са такива - включително и моя