PDA

View Full Version : промяна в цвета на косата :)



raia338
01-06-2012, 17:44
Здравейте ! Значи искам да си променя цвета на косата ...Преди около година се боядисах в черно и сега съжалявам ,защото много трудно пада ,както всички знаем :) Та сега м ие паднала боята ,корените ми започват да изсветляват ,а от няколко вече месеца се боядисвам с тъмно кестеняв цвят ..и сега мога да кажа ,че косата ми е нещо такова -тъмно кестенява :D Та моят естествен цвят е много светло кестеняво(бие на русичко ) и сега искам да направя някаква промяна ,да се боядисам в карамелен цвят ..Та въпроса е ако отида при специалист дали ще се получи,ще ми изгори ли мн косата от тъмно кестеняво на карамелено :( найстина не разбирам и искам да се допитам до вас ...и каква горе-долу цена взимат за това :))))

cvetitoyoy
01-07-2012, 07:30
амии по-добре направо да отидеш при фризьора ти и да попиташ него ...

FuCKkK13
01-07-2012, 08:30
^ и аз съм ЗА фризьора.. това, което искаш не е като да минеш от черно на русо,но все пак мисля,че ще е агресивно за косата... и все пак.. попитай фризьор и ако решиш да се боядисаш задължително при фризьор ! че да не останеш без коса.. и ще ти вземе предполагам колкото взимат за боядисване - едва ли ще е много :)

r0si
01-07-2012, 08:59
Използвай обезцветител..

musS
01-07-2012, 09:03
чувала съм за едно дето си го пръскаш на косата и цялата ти боя пада.. само, че не помня как се казваше.. :x

r0si
01-07-2012, 09:07
чувала съм за едно дето си го пръскаш на косата и цялата ти боя пада.. само, че не помня как се казваше.. :x

обезцветител :D :)

sladkalady
01-07-2012, 09:28
Най-добре е да се посъветваш с фризьор .