PDA

View Full Version : С ОБРЯЗАН член или НЕ



archon
01-06-2012, 19:00
Нека дамите споделят, чисто естетическа ли е разликата или и качеството, размера, чистотата?

granger
01-06-2012, 19:06
Едната кожа или липса на такава не променя кой знае какво. По-скоро е за по-голяма хигиена.

DragonLady
01-06-2012, 19:12
Аз лично не бих си легнала с обрязан. Противоестествено ми се струва да се маха кожа, която природата е дала на мъжа. Щом му я е дала, значи е имало защо ;) Пък и обрязаните момчето по трудно свършват, поради простата причина, че след обрязване чувствителността на пениса намалява чувствително. Иначе дали е по хигиенично, може би, но след като един мъж поддържа добра лична и интимна хигиена и необрязан да е пак ще е чисто и няма да има миризма. А не поддържа ли добра лична хигиена и обрязан да е пак ще си вони с извинение.

TheBeliever
01-06-2012, 19:14
Не съм била с обрязан, така че не мога да направя обективно сравнение, но хигиената или я имаш или я нямаш. Дали си чистоплътен не зависи от наличието или липсата на два сантиметра кожа.

ccdesigns
01-06-2012, 19:32
Противоестествено ми се струва да се маха кожа, която природата е дала на мъжа. Щом му я е дала, значи е имало защо ;)

да, да и бог е казал на човека да измисли обрязването, щото има защо.

DragonLady
01-06-2012, 19:41
Обрязването е дело на прогреса на медицината, няма нищо общо с Бога или с природата.

ccdesigns
01-06-2012, 19:45
имах предвид, че ако Той не е искал това нещо да го има, нямаше да направи така, че то да се измисли... заеби, тия божи глупости са ми .... забраих думата

Extremescream
01-06-2012, 19:45
Аз лично не бих си легнала с обрязан. Противоестествено ми се струва да се маха кожа, която природата е дала на мъжа. Щом му я е дала, значи е имало защо ;) Пък и обрязаните момчето по трудно свършват, поради простата причина, че след обрязване чувствителността на пениса намалява чувствително. Иначе дали е по хигиенично, може би, но след като един мъж поддържа добра лична и интимна хигиена и необрязан да е пак ще е чисто и няма да има миризма. А не поддържа ли добра лична хигиена и обрязан да е пак ще си вони с извинение.

По-бързото свършване зависи. Била съм с обрязан, който от орален или стимулация с ръка нямаше шанс да свърши. Иначе ако правим секс свършваше доста бързо.

DragonLady
01-06-2012, 19:50
По-бързото свършване зависи. Била съм с обрязан, който от орален или стимулация с ръка нямаше шанс да свърши. Иначе ако правим секс свършваше доста бързо.

Съгласна съм с теб :) При всеки мъж е различен прага на удоволствието следователно и скоростта на свършване. Говорех като цяло :)

Stella_SN
01-06-2012, 19:53
Аз лично не бих си легнала с обрязан. Противоестествено ми се струва да се маха кожа, която природата е дала на мъжа. Щом му я е дала, значи е имало защо ;) Пък и обрязаните момчето по трудно свършват, поради простата причина, че след обрязване чувствителността на пениса намалява чувствително. Иначе дали е по хигиенично, може би, но след като един мъж поддържа добра лична и интимна хигиена и необрязан да е пак ще е чисто и няма да има миризма. А не поддържа ли добра лична хигиена и обрязан да е пак ще си вони с извинение.


и аз съм на това мнение !

archon
01-06-2012, 19:56
E Dragonlady, Stella_SN а ако незнаш че е обрязан, а другото е ОК, харесали сте се и идва момента, в който сваля боксерките, тогава какво ще направиш?

LeprikonA
01-06-2012, 20:17
Пък и обрязаните момчето по трудно свършват, поради простата причина, че след обрязване чувствителността на пениса намалява чувствително.

това е мааааалко относително. и не при всеки. иначе съм съгласна с другата част от мнението ти :) .

granger
01-06-2012, 20:27
И кво да ви питам. Влюбвате се като ученички , обаче той си сваля гащите и виждате ,че е обрязан и кво - няма да правите секс с мъжа,който обичате щото му липсва кожа?! Малко тесногръдо! don't you think!

Tutmanik
01-06-2012, 21:46
Била съм с обрязан и няма абсолютно никаква разлика даже по едно време почнах да се чудя по какво си личи.. Като няма кожа по главичката кво от това? Да не би да го прави повече или по-малко от другите или пък да е по-гадно.. Не! Пък и в секса няма никаква разлика ..нали пак си е пенис. А иначе този с когото съм била не е свършвал от орална, но ми е казвал, че е бил на път да свърши, ама аз много много не обичам да правя и беше много кратко.

ICanSeeTheFireBurning
01-06-2012, 21:58
Обрязването е дело на прогреса на медицината, няма нищо общо с Бога или с природата.

Всъщност обрязването идва тъкмо от религията - евреите и мюсюлманите се обрязват от древни времена, та и до днес. А иначе по темата - правилно е това, че който си е скаран с хигиената, това няма да зависи от някаква си кожичка там. Но определено на обрязаните момчета им е по-лесно да си мият пениса. Иначе затова дали има някакво значение за момичето - според мен не би трябвало да има. Ако обичам едно момче, някакво си обрязване няма да има значение за мене.

DragonLady
01-06-2012, 23:11
И кво да ви питам. Влюбвате се като ученички , обаче той си сваля гащите и виждате ,че е обрязан и кво - няма да правите секс с мъжа,който обичате щото му липсва кожа?! Малко тесногръдо! don't you think!

Е ако съм се влюбила в това момче, вече нещата стоят по различен начин - приемам факта, че е обрязан и толкос.

monsass
01-07-2012, 06:53
a ti s obeci na uhoto li si se rodila (drugia pat 6te pi6a na kirilica )

cyclops
01-07-2012, 07:08
ако бях отговорила преди месец щях да кажа, че бих си ги легнала само с обрязан. Оначе ми се случи, че срещнах обрязано момче и беше уникално. Много по-нежно е , абе като цяло усещането е върховно и е някак много красиво. Така, че си промених мнението изцяло !! (Повече няма да се заричам преди да съм пробвлаа нещо )

anonymous708973
01-07-2012, 07:26
Противоестествено ми се струва да се маха кожа, която природата е дала на мъжа. Щом му я е дала, значи е имало защо ;)

Аха... интересно защо тогава се "отваряме", рушейки ципата, която природата ни е дала.

Предпочитам да не е обрязан, защото общоприетото мнение е, че обрязаните свършват по-трудно, а не ме кефи идеята да ме клати с часове.

Dahlback
01-07-2012, 11:50
обрязването не ми се вижда много нормално

gersinkaa
01-07-2012, 20:45
Понякога обрязването се извършва по медицински причини. Ако обичам човека, с който ще си легна не мисля, че има значение дали е обрязан или не :)

Baihai4
01-08-2012, 15:20
http://www.vbox7.com/play:5385c726

DragonLady
01-08-2012, 16:16
Аха... интересно защо тогава се "отваряме", рушейки ципата, която природата ни е дала.



Е то това е нещо без което няма как да правим секс и да създаваме поколение, а нали затова е създаден секса, за продължаването на човешкият вид. А обрязването е нещо, което няма нужда да се прави за да може мъжа да прави секс ( фимозата вече е друга тема ).

granger
01-08-2012, 18:16
Пак казвам - не бъдете тесногръди. При някои момчета се налага заради медицински причини ...

FreshMotion
01-08-2012, 19:04
Аз лично не бих си легнала с обрязан. Противоестествено ми се струва да се маха кожа, която природата е дала на мъжа. Щом му я е дала, значи е имало защо ;) Пък и обрязаните момчето по трудно свършват, поради простата причина, че след обрязване чувствителността на пениса намалява чувствително. Иначе дали е по хигиенично, може би, но след като един мъж поддържа добра лична и интимна хигиена и необрязан да е пак ще е чисто и няма да има миризма. А не поддържа ли добра лична хигиена и обрязан да е пак ще си вони с извинение.


Б.Принц:Тази ве4ер искам да правим Секс! - гордо заяви белият Принц
Д.Лейди:ОК! нещо друго подготвил ли си ?! смело отвърна Драгон Лейди
Б.Принц:Ахам...ще има и 4ервено вино + много свещи4ки(Онова време още не са открили тока) - гордо пак заяви Принцът.
Д.лейди:Ох...скъпи погрижил си се за вси4ко,дано да прекараме една невероятна нощ - омаяна отговори Драгон Лейди.
И така...4асът на истината дошъл.Принцът и Д.лейди се срещнали на коридора на то4ния 4ас,никой от двете не закъснял,защото и на двете ще им било за първи път(If you know what I mean).
Д.Лейди отворила вратата и веднага усетила топлината от свещите,те били толкова много,4е стоплили стаята въпреки на вънка да е -30.
П.ринц - казал си на ум - Man...fuck the love game we can do this! - И веднага ско4ил на Д.лейди
Тя по4нала да свали неговите панталони - бвано ...по....бавно...ОП!!! и що да види.Белият Прин е обрязан пи4ага.Те веднага спрели да се целуват ,тя станала и рекла:ОМФГ!!! ти си обрязан?! как може да махне6 това ,което ти е дала природата майка.Принцът е бил в шок и не о4аквал подобна реакция от Д.лейди още отна4ало.Той за секунда не казал нищо събрал си мислите и гордо станал с "ме4" в ръка и думуте му били:Жено слушай ся...Там на вън има куп по красиви жени от теб,Ако нашата льбов не зна4и ни6то за теб и не иска6 да правиш секс с мен за тва дето съм рязан ,те късам то4но тук,сега!!! рекъл Гордо принцът и излязъл от стаята гол и надървен.Д.лейди по4нала да пла4е...и изпъл цялия остатък от виното !!!

DragonLady
01-08-2012, 19:16
FreshMotion смях се от сърце на измислената ти и зле скалъпена приказка :D

mettalium
01-08-2012, 19:17
Ама то и на вас жените майката природа ви е дала малки срамни устни, ама някой си ги подрязват така лекичко със скалпела, между другото на запад тази вид дейност много често се практикува ,но аз съм против, защото по-големите ме кефят повече, а и придават по красив вид на вагината ,за члена (обрязан) също по-красив си е и това е ,няма спор.

FreshMotion
01-08-2012, 19:40
FreshMotion смях се от сърце на измислената ти и зле скалъпена приказка :D

хехе.... :D В крайна сметка не толкова "зле" скалъпена ,щом успях да развеселя някого! впро4ем забелязвам ,4е не използва6 типи4ните жаргони и диалекти като пи6е6,прибягва6 към по....официаните думи ...или слова да кажа :ДД

marilyn
01-10-2012, 14:37
Аз съм била с обрязан и ми беше много добре. Смисъл не намирам някаква кой знае каква разлика като издържливост и тн, според мен това е индивидуално. Иначе относно хигиена- който не поддържа такава и с кожа, и без кожа...
Като цяло обрязан повече ме кефи, защото за мен е по-красиво. Мноооого повече ме кефи просто от естетична гледна точка. :)

MojoJojo88
01-10-2012, 15:25
Хайде не преигравайте с тая кожа....природата я била дала, бла бла...ми вие си пробивате ушите, скубете си веждите, махате си окосмяването, миете си косите с шампоан и прочие и прочие неща, и не оспорвате природата, която ви е създала да се окосмявате, да нямате дупки на ушите, веждите ви без скубане да приличат на Хаджи Димитровите, и прочие неща, НО става ли въпрос за кожата, която покрива главичката на пениса-не, тя не бивало да бъде махана, защото видиш ли, природата/Господ/Извънземните така са създали мъжа.
Не бих си легнала с мъж, който се е обрязал по религиозни причини. Но, по медицински, естетически, или от прост комфорт-не ме притеснява.

Rebirthing
01-11-2012, 12:16
Обрязаните пениси наистина изглеждат по-добре, въпреки, че при някой няма съществена разлика.

xXTiffanyXx420
01-11-2012, 13:21
жените особено младите са много заблудени по отношение на това дали обрязания или не ,е по издържлив,има доктори и ги питайте,всичко мили момичета е в горната глава,а не в долната,за хигиената не подлежи на коментар,ако си е мърляч,ако ще и цялата кожа да му е няма все тая.
По принцип има доста българи които са обрязани по една проста причина,като малки пишките не са им са забелвани и се е налагало хирургическа намеса за да си е наред в последствие пишлъока иначе като пораснат секса ще им е мираж

VDimitroff
01-29-2012, 19:42
Айде,айде не им били забелвани пишките бла бла,аз като имам фимоза и е наложителна операцията,от следващата седмица като ме обрежат к'во?Да мра ли?И фимозата не се причинява от "незабелване" каквото и да значи това,но карай...

jj123
01-30-2012, 10:55
Обрязаните пениси наистина изглеждат по-добре, въпреки, че при някой няма съществена разлика.

вярно че изглеждат доста по-добре от другите,иначе разликата е единствено при оралните забавления,доста по-приятно е като няма кожичка :Д

Chovecheca
01-30-2012, 14:46
Аз лично не бих си легнала с обрязан. Противоестествено ми се струва да се маха кожа, която природата е дала на мъжа. Щом му я е дала, значи е имало защо ;) Пък и обрязаните момчето по трудно свършват, поради простата причина, че след обрязване чувствителността на пениса намалява чувствително. Иначе дали е по хигиенично, може би, но след като един мъж поддържа добра лична и интимна хигиена и необрязан да е пак ще е чисто и няма да има миризма. А не поддържа ли добра лична хигиена и обрязан да е пак ще си вони с извинение.

Казваш го така, че да си обрязан е престъпление....... на мене лично ми се наложи да се " обрежа ", така че не всеки решава какво да му се случи. По коментарите ти съдя, че си достатъчно разумна, за да ме разбереш !