PDA

View Full Version : Килограми.....



transformable
01-06-2012, 22:57
Здравейте пичове. Ще ви разкажа за моя проблем , но нека първо кажа малко неща за себе си . Аз съм на 15 години , тренирам футбол ( но нали сега има бая почивка чак март месец почваме отново.. ) . Та аз съм някъде около 165 висок , 60 - 65 килограма , но имам едно как да го кажа... КОРЕМЧЕ :( ... Инак ми са очертани плочки ( или поне така си мисля де... ) та въпроса ми е следния... Как да махна това ' коремче ' и да го привърна в едно добро момче с плочки ( поне минимални... ) .. Който може да помага , ще съм ви БЛАГОДАРЕН!

awerw
01-07-2012, 04:33
Еми то трябва кардио... сега зимата кво да правиш... ходи на фитнес, тичай на пътеката, попринцип ти кардиото си го имаш с този футбол, явно диетата куца, сладко няма да ядеш, мазно няма да ядеш, само протеин и малко въглехидрат ти трябва, но въглехидрата да е примерно от картофи и ориз, нема да се тъпчеш, требва винаги да си малко гладен, та казах ти, диетата и във фитнеса тичкаш или у вас някакъв вид упражнения като кардио, но не съм пробвал и не мога препоръчам..

transformable
01-07-2012, 09:21
Еми то трябва кардио... сега зимата кво да правиш... ходи на фитнес, тичай на пътеката, попринцип ти кардиото си го имаш с този футбол, явно диетата куца, сладко няма да ядеш, мазно няма да ядеш, само протеин и малко въглехидрат ти трябва, но въглехидрата да е примерно от картофи и ориз, нема да се тъпчеш, требва винаги да си малко гладен, та казах ти, диетата и във фитнеса тичкаш или у вас някакъв вид упражнения като кардио, но не съм пробвал и не мога препоръчам..Еми аз нали малко така поприницип обичам да си хапвам : дюнери , хамбургери и т.н . Ама явно ще трябва да ги спря :) . И сладкото ще спра , благодаря ти приятелю !

HolyShit
01-07-2012, 10:55
Ако целта ти са плочки почваш само протеин и контролирано мазнини без въглехидрати.Това обаче идва в противоречие на другите ти цели(футболът) По принцип без въглехидрати ще се измаряш по-бързо,но определено джънка не е решение за набавяне на енергия.

Shines
01-07-2012, 15:42
Послушай ги и 2мата ;)!