PDA

View Full Version : Би ли ви се сторило секси..?



make_you_mine
01-07-2012, 09:07
Ако мъж,който харесвате се е надървил и е с леко отворен цип пред вас ? Първата мисъл,която ви идва, да му направите свирка ли е ? Защото аз,ако видя това,моментално искам да му сваля дънките и да оближа члена му. При вас има ли такива асоциации? Искам да знам колко съм извратена и дали само аз се сещам за това..

Guio92
01-07-2012, 10:11
Малко са момчетата, които не биха се зарадвали на такъв жест...стига да не е на публично място или на семейната вечеря О.о

Bastard
01-07-2012, 11:09
Ооо и аз бих се зарадвал на такъв жест спор няма :) а до това дали си извратена НЕ МИСЛЯ ЧЕ СИ. Всеки си има собствени фантазии било то малко или много извратени те са си негови и никой не може да ти каже какво да мислиш и какво да правиш :)) "Разни хора разни идеали" на едни се харесват извратените на други не :P

DarkTemplar
01-07-2012, 11:13
Мъжът ще се изкефи, пък другите нека си мислят каквото искат.

AliceSw
01-07-2012, 11:15
Мне, звучи мега тъпо...като за свалка в дискотека след 3 сутринта

Ако сме в нас и сме двамата и не правим нищо окей, ама ако имам работа/ ям/ занимавам се с нещо/ сме навън/ сме с приятели/ сме на среща не само, че няма да получи на момента свирка, ами най-вероятно и по-късно...аз ако съм решила да му го лапна, ще го направя и без да си навира пишката в лицето ми....

DisappointedDreamer
01-07-2012, 11:16
Мне, звучи мега тъпо...като за свалка в дискотека след 3 сутринта

Ако сме в нас и сме двамата и не правим нищо окей, ама ако имам работа/ ям/ занимавам се с нещо/ сме навън/ сме с приятели/ сме на среща не само, че няма да получи на момента свирка, ами най-вероятно и по-късно...аз ако съм решила да му го лапна, ще го направя и без да си навира пишката в лицето ми....

Напълно съм съгласна.

anonymous708973
01-07-2012, 17:31
Ако мъж,който харесвате се е надървил и е с леко отворен цип пред вас ? Първата мисъл,която ви идва, да му направите свирка ли е ? Защото аз,ако видя това,моментално искам да му сваля дънките и да оближа члена му. При вас има ли такива асоциации? Искам да знам колко съм извратена и дали само аз се сещам за това..

Ако е моят мъж, да, точно това ми е първата асоциация.
А той е достатъчно интелигентен, за да не го прави на семейната вечеря/докато сме навън/на среща.

SisiStrange
01-07-2012, 17:39
Ако е моят мъж, да, точно това ми е първата асоциация.
А той е достатъчно интелигентен, за да не го прави на семейната вечеря/докато сме навън/на среща.
Same here.
Аз и без да е със свален цип, и без да е надървен, и само да си седи и да ми говори за нещо програмистско например, пак ми минават такива мисли през няколко минути. 8-)

umri
01-07-2012, 21:50
Ако е моят мъж, да, точно това ми е първата асоциация.
А той е достатъчно интелигентен, за да не го прави на семейната вечеря/докато сме навън/на среща.

По кафетата ми пада малко интелигентността.

fanimarkuchosezavrushta2
01-07-2012, 22:04
Ако мъж,който харесвате се е надървил и е с леко отворен цип пред вас ? Първата мисъл,която ви идва, да му направите свирка ли е ? Защото аз,ако видя това,моментално искам да му сваля дънките и да оближа члена му. При вас има ли такива асоциации? Искам да знам колко съм извратена и дали само аз се сещам за това..

Ей, може ли да има толкова извратени педерасизззззВВЕРГ

toad
01-07-2012, 23:31
Поредната фейк тема . Кви са тея мацки дет скачат да облизват :D

anonymous708973
01-08-2012, 18:39
По кафетата ми пада малко интелигентността.

...
Мъничко :д

m0h
01-08-2012, 18:47
едва ли би ми минало това през главата за всяко момче/мъж
ако е някоя потенциална тръпка и сме сами, може би...

Trololololo
01-08-2012, 19:19
Аз бих му резнал члена с бръснарско ножче ... ама все пак :О по - яко е да се разхождаш с ерекция по улиците и да викаш революция :)

dream1707
01-08-2012, 19:47
Явно съм срамежлива и няма нищо мръснишко в мен... знам ли ... Обаче, дори и да сме само двамата и да си седи така пред мен, дори и да ми мине нещо такова през главата.. едва ли ще го направя о.О

SuckIt
01-08-2012, 20:06
Ше го пропуснем...////