PDA

View Full Version : Нямам приятели



denispetrov
01-07-2012, 13:37
Определено това е най-коментираната тема при тинейджърите. Значи аз съм на 16години и нямам много приятели. В училище от класа имам 2-3ма, но сме от други градове и немога да излизам с тях. В моя град нямам много познати, не излизам вънка с никой. Гледам на моите години хората правят купони, аз даже на нова година бях вкъщи със родителите си. Общо взето съм много затворен. Какво ще ми препоръчате. Мерси :)

monini4ka
01-07-2012, 13:40
Запиши се на някакъв спорт. Ще срещнеш нови хора, ще създадеш приятелства и нови връзки..

denispetrov
01-07-2012, 13:44
Запиши се на някакъв спорт. Ще срещнеш нови хора, ще създадеш приятелства и нови връзки..

Лятото мисля да се запиша, защото сега нямам много време. Мисля на фитнес, но там само с момчета ще се запозная, пък ще е добре да има и мацки. :Д

mimkataa_220
01-07-2012, 13:52
Идеята за спорта наистина е много добра :)

thegreenzombie
01-07-2012, 13:54
ааррргххх!! това със спорта навсякъде го казват.. идеята не е добра, а единствената, за която може някой да се сети 8-) ..

monini4ka
01-07-2012, 13:55
Лятото мисля да се запиша, защото сега нямам много време. Мисля на фитнес, но там само с момчета ще се запозная, пък ще е добре да има и мацки. :Д

Глупости.. ;д И момичета ходят на фитнес!
Иначе ако мислиш това да стане лятото по-добре според мен да не се забутваш във фитнес залата - някъде на въздух ще е по-добре, но ти си решаваш де.
То за фитнес между другото не е нужно да се записваш - и сега като намериш 2-3 часа свободно време може да ходиш. Дори и един път в седмицата да е..

xNirvanAx
01-07-2012, 13:57
Само аз ли смятам, че е по-добре с 2ма 3-ма истински приятели, отколкото с 20-30 използвачи 8-)

denispetrov
01-07-2012, 14:55
Глупости.. ;д И момичета ходят на фитнес!
Иначе ако мислиш това да стане лятото по-добре според мен да не се забутваш във фитнес залата - някъде на въздух ще е по-добре, но ти си решаваш де.
То за фитнес между другото не е нужно да се записваш - и сега като намериш 2-3 часа свободно време може да ходиш. Дори и един път в седмицата да е..

А какъв спорт на въздух? Иначе ако намеря време ще посещавам фитнес зали.

BrainlessROCKBABY
01-07-2012, 15:42
ходи в Интеракт, адски много помага
http://www.interact2482.org/

fluffy_^
01-07-2012, 15:49
Мии Хип-Хоп :) има момчета има и момичета щ се запознаеш с тях и готово :П таман и ще се научиш да танцуваш ако неможеш и готово ;д решен проблем ;)

monini4ka
01-07-2012, 22:20
А какъв спорт на въздух? Иначе ако намеря време ще посещавам фитнес зали.

Ти си момче - футбол не те ли влече? Пък и момичетата по принцип си падат по футболисти.. ;д

maximxxl
01-07-2012, 22:32
Ти си момче - футбол не те ли влече? Пък и момичетата по принцип си падат по футболисти.. ;д

Е това е много тъпо.За к'во пък да го влече футбол,к'во като е момче?Не всички момчета се интересуват от футбола...Има 100 пъти по-забавни и честни игри от футбола-волейболът е добър пример!А да най-често кифлите се впечатляват от футболистчетата,за това не лъжи човека!

princesk1
01-07-2012, 22:46
Само аз ли смятам, че е по-добре с 2ма 3-ма истински приятели, отколкото с 20-30 използвачи 8-)

много точно ;)

psychopath
01-07-2012, 22:47
maximxxl, можеше да спестиш глупавия пост...

maximxxl
01-07-2012, 22:57
psychopath, напротив!това е самата истина.Дразня се като започнат да определят кой какво трябва да харесва...щом си момче трябва да ти харесва футболът,а щом си момиче задължително гримове и такива неща...ми не е така,както казах съществуват много разнообразни спортове,много по-добри от футбола според мен!И погледнато от всякъде особено бг. футбол е такава платена и корумпирана помия,че няма на къде повече...! ;p

Audiophile
01-08-2012, 00:54
Добре, от класа имаш 2-3, от другите нямаш ли някакви познати? В по-горните класове? Съседи, някви познати от квартала, от детството? От стария клас?

Идеята за спорта е едно добро начало, така че не я оставяй за лятото, защото е след 6 месеца чак. ;)
Отборните спортове са подходящи - футбол, волейбол,баскет, просто да имаш няква основа, за да завържеш контакти. Ако смятат, че си готин, пичовете ще те канят с тях да излизаш и прочие, ще те приобщят в няква компания. Мнението за интеракт също е много добра идея, ще ти е полезно за доста неща.

antineutral
01-08-2012, 05:55
А кое точно те смущава във факта, че нямаш приятели? Че не можеш да излизаш ли? То за това приятели не са нужни, а крака, очи и т.н. Или просто се чувстваш самотен и имаш необходимост да си сред повече хора, както ти препоръчаха по-горе? :) Или пък, което подозирам, ти е кофти, защото някой си навън е казал, че да излизаш навън по купони е супер важно супер смислено, готско и т.н.? Добре ли се чувстваш, когато излизаш навън? :)

denispetrov
01-08-2012, 07:25
Ами на футбол се бях записал преди 2-3год, играх към 4-5месеца и се отказах незнайно защо, оттам имах много познати, но 2-3год като не съм се срещал сиг. вече не ме знаят. Имам интерес последно време към баскетбола. Абе познати ест. имам, но е друго да имаш компания 4-5 човека и ако някои каже че не може да излиза да излизаш с другите, друго е да е 1 човек и ако каже не мога да излизам, да си останеш в къща.
@antineutral Просто имам нужда да съм сред повече хора.

antineutral
01-08-2012, 09:19
Ясно :) Хората го казаха, спорта е най-доброто. Audiophile е напълно прав. Във всеки град има предостатъчно площадки свободни, на които се прави нещо, не е задължително да участваш, можеш просто да присъстваш, а като има някой познат е още по-добре :)
Някога и компютърните зали бяха алтернатива, но сега вече не е така :)

scrooper
01-08-2012, 09:24
ходи в Интеракт, адски много помага
http://www.interact2482.org/
Всеки ли може да се запише? Доколкото прочетох зависи от даскалото ти. Примерно за София, ако си от английската или стопанската можеш, но ако си от ФЕГ например- не. Така ли е?

wiiwa
01-08-2012, 09:25
Е това е много тъпо.За к'во пък да го влече футбол,к'во като е момче?Не всички момчета се интересуват от футбола...Има 100 пъти по-забавни и честни игри от футбола-волейболът е добър пример!А да най-често кифлите се впечатляват от футболистчетата,за това не лъжи човека!

Истина е, че ако не го влече футбола няма нищо лошо, но е вярно, че момичетата харесват футболисти , защото са атлетични .. а не някаква дебелаци или по-кльощави от самите тях и като ги пипнеш да им броиш костите.. много помага да се набиеш в очите на момичетата е ако имаш малко мускули (: А за спорта някой беше препоръчал хип-хоп аз също го препоръчвам, ще се запознаеш с свестни момичета, а за момчета не знам (:

monini4ka
01-08-2012, 11:38
psychopath, напротив!това е самата истина.Дразня се като започнат да определят кой какво трябва да харесва...щом си момче трябва да ти харесва футболът,а щом си момиче задължително гримове и такива неща...ми не е така,както казах съществуват много разнообразни спортове,много по-добри от футбола според мен!И погледнато от всякъде особено бг. футбол е такава платена и корумпирана помия,че няма на къде повече...! ;p

Момчето попита за спорт на открито и му дадох пример просто.. ;) Не съм му казала "Футбол трябва да играеш, 'щото си момче. Не може друг спорт!"

venijjmj
01-08-2012, 11:46
Много си прав !!
denispetrov: Мога да ти кажа че и аз нямам много приятели.Имам една приятелка с която сиговоря за всичко , но пък и с нея излизам много рядко , иначе днешно време всички просто са само ПОЗНАТИ !

filmimilmi
01-08-2012, 14:25
Искай повече от просто познанство с хората! Обаждай се и бъди организатор. Никой няма да те покани, ако се криеш. А с времето ще натрупаш собствен опит в общуването и как да разграничаваш истинските хора от използвачите.

BrainlessROCKBABY
01-08-2012, 14:37
Всеки ли може да се запише? Доколкото прочетох зависи от даскалото ти. Примерно за София, ако си от английската или стопанската можеш, но ако си от ФЕГ например- не. Така ли е?

в София и в Пловдив има клубове към самите у-ща, но има и такива, които не са свързани с някое училище, докато в останалите градове (примерно в Бургас) няма чак такова разпределение - в моя клуб има хора от най-малко 6 различни училища (: oсвен това трябва да присъстваш на 4-5 сбирки и да вземеш участие в 1 проект - така е по принцип - и ставаш член