PDA

View Full Version : Черни точки



thalia136865
01-07-2012, 15:49
Здравейте! Вчера ходих на козметик за махане на черните точки, след това местата бяха много зачервени, днес са по-малко зачервени, но продължава да е доста неприятно.. та понеже за първи път ходя на козметик за това искам да попитам нормално ли е толкова време след това да продължават да ми остават следи от махането на черните точки? Много съм притеснена...

И моля ви без нападки, все пак сме тук, за да си даваме съвети и обменяме опит :-)

mmm_sweet
01-07-2012, 16:34
Явно е била твърде груба с теб,предлагам ти да я смениш с някой по-опитен.

brutaLxxbunny
01-07-2012, 16:57
Ъм, нормално е да са зачервени? Когато за първи път отидох на козметик, останаха и белези до към една седмица. Кожата ти много чувствителна ли е?

thalia136865
01-07-2012, 17:10
Да, чувствителна ми е кожата.. и аз предположих, че може да е заради това. По принцип се притеснявам, защото това ме комплексира и не ми се излиза никъде в този вид, но в понеделник разбира се трябва да се ходи на даскало... та се надявам до тогава да почти да няма следи :- (

brutaLxxbunny
01-07-2012, 17:56
Мажи се с хидратиращ крем и не слагай агресивни продукти на лицето ти. Ползвай фон-дьо-тен, докато ти изчезнат червенините няма как.

maginficent
02-03-2012, 13:13
ne si mahai chernite tochki ... te sled vreme 6te se mahnat.. za sega mojesh da izpolzvash nqkakuw krem ... Naprimer na Garnier pure active.. az s1m dowolna ot nego ... opitai i ti : ]
Черните точки се махат няма как да изчезнат от само себе си.И крема е ефикасен за само пъпките не за черните точки.

dewil.girl
02-04-2012, 08:11
Черните точки се махат няма как да изчезнат от само себе си.И крема е ефикасен за само пъпките не за черните точки.

ами , да те се махат иначе остават завинаги ... но ако си ги маха след това трябва да се слага спирт , защото лицето и остава на дупки ... така съм чувала де ; )

пAteNцЕ
02-04-2012, 08:25
пфф....фащаш напарваш се после чистиш ма не с голи ръце а хартийки на пръстите после чистиш с спирт след това затваряш порите чрез търкане с лед и накрая мажеш подхранващ крем ама веднъж седмично че и веднъж на две само като има нужда :)

dewil.girl
02-04-2012, 11:39
съгласна ;)

nikita9797
02-04-2012, 12:37
Аз съм доволна от една домашна маска...Белтък разбиваш на сняг и след това добавяш мед...на мен ми ги маха супер..а от меда кожата става много мека. Иначе за зачервяването ако искаш опитай с др. кометичка...но ако вече и при нея е така...мхмммм

kalpazanka
02-04-2012, 17:34
Инвестирай 25 лв в Bioderma sebium pore refiner.