PDA

View Full Version : Мопогнете ми ! моля ви



AloneBoy
01-07-2012, 23:05
Здравейте аз тази година 2012 правя 18 и съм има няма 165 м. тежа 50 кила с мокри дрехи.
Пуша пия кафе не пия алкохол ! пуша от няколко години ... играя футбол редовно

Най- лошото е , че ставам на 20 и трудно ще си намеря жена работа и др с този ръст
никакви хапчета не съм опитвал често имам главоболие !

Какво да направя ? възможно ли е да увелича малко ръста килограмите ми ? Благодаря предварително ...

AlaBalaa
01-08-2012, 00:01
всеки за ръста ще ти каже да играеш волейбол или баскетбол, за килограми наблягай повече на храната, може да почнеш фитнес, аз като почнах качих 5кг...

los4o
01-08-2012, 09:52
Повече яж наблегни на храната, но когато тренираш футбол няма начин да качиш. И всеки ден си разтягай сухожилията на краката и на кръста, и после волейбол ако искаш след 2-3 месеца, или фитнес. Аз така направих и от 164 на 174 съм вече.

AloneBoy
01-08-2012, 11:32
А не ли малко късно ? за възрастта ми ? моля ви дайте ми някакви надежди :(

пAteNцЕ
01-08-2012, 11:44
оф попринцип момчетата се развиват по-късно...но за тебе е късничко вече имах фр в чужбина беше нисък вървеше и го заведоха на доктор и му казаха че си било генетично...може и при теб да е та не знам...та на него му дадоха хормони и дръпна малко ама какво от това? има толкова ниски мацки ;) я по весело мисля че повечето гледат характера не външния вид.... за надежда не мога да ти дам ако ти е генетично заложено и не сте високи в родата ти няма кво да се направи :(

besso
01-08-2012, 11:49
А не ли малко късно ? за възрастта ми ? моля ви дайте ми някакви надежди :(
Споко пич, тялото ма мъжете се развива до към 25 годишна възраст. Това, което можеш да направиш на първо време е да спреш цигарите, защото спират развитието на костите и от там височината. Всъщност пушенето няма позитиви, така, че спирайки ги с един коршум ще убиеш много зайци ;) Чувал съм, че плуването помага да се увеличи ръста, но каквото и а правиш - прави го до 25г. Също гледай менюто ти да е богато на калции, той е строителен материал за костите. Има го най-вече в млечните продукти. Можеш да си купиш добавка с Калции/Цинк/Магнезии, без значение на коя марка, пие се сутрин на гладно 30мин. след ставане по 1 таблетка. Спорта, без значение какъв е, увеличава нивата на растежния хормон, така, че започни нещо да спортуваш, спорта дава наистина много във всяко отношение. Това е. С времето дано проумееш, че ръста не е от толкова голямо значение, колкото ти се струва, има далеч по-важни неща.

ledenakrasota
01-08-2012, 11:52
Какви жени и работа? Масово мъжете в България са ниски, особено по-старите поколения. Нито са без работа, нито са без жени. :shock:

AloneBoy
01-08-2012, 12:06
Благодаря ,за съветите дайте ми някакъв режим кога как ,що ? първата ми работа сутрин щом стана е да пия кафе ...
А ако не пия кафе днес то цял ден почва да ме боли главата ..

Сутрин : кафе
Обяд: тука сте вие какво да правя ? какво да ям по точно
Вечеря : какво да правя ?
За плуването : нямаме излишни пари няблягам на ученето :)

AloneBoy
01-08-2012, 13:15
Ням да повярвате но от 5 филиики се наяждам !

teddybearMV
01-08-2012, 13:36
Човек, то си е до ген. Ако родителите ти не са много високи и ти няма да си.

пAteNцЕ
01-08-2012, 13:45
Човек, то си е до ген. Ако родителите ти не са много високи и ти няма да си.

и аз тва викам

DisappointedDreamer
01-08-2012, 14:10
Това не означава, че той няма да се метне на дядо си, които примерно е бил висок - брат ми е 179 и още расте, а баща ми е 175, да не говорим за майка ми.

AloneBoy
01-08-2012, 15:02
Баща ми е висок 182 някаде

filmimilmi
01-08-2012, 15:14
Не искам да те отчайвам, но не може да пребориш това, което природата ти е отредила. Такъв ти е генът. Естествено ще продължаваш да се развиваш до 25 годишна възраст. Напълно възможно е да дръпнеш с 5-10 см на височина, но все пак е полезно да спреш цигарите. Може би те подтискат растежа на костите ти, защото никотинът и другите отрови се "напояват/наслагват" (ако мога така да се изразя) в костната ти система и със сигурност не действат полезно. А за работата и жените не се притеснявай! Не превръщай ръста си в комплекс!

shmatarok
01-08-2012, 15:40
Мда, съгласна съм, спирай цигарите, щото имах един бивш приятел, който пропуши на 14 и сега е на 21, а е 1.65 някъде, ако не и по-малко. Само дето той си дебелееше на корем стабилно ;Д То вярно, че и майка му беше нисичка, но останалите от семейството му си бяха високи, ама то не става така със седене по цял ден пред компютъра и пушене като комин да порасне.