PDA

View Full Version : Естествена коса на половин цена



Ina1
01-07-2012, 23:37
цвят - Черни . . Удълженията не са използвани ( извадени са само за снимка ) и са в отлично състояние .. Ще се запитате защо такава цена ?
* удълженията са на двойни редове , тоест има двойно повече коса , което ги прави много издръжливи , подходящи за всекидневно носене и незабележими
* те са в комплект с клипси ( най -добрите , които не скубят и не се усещат ) , упътване за лесно поставяне на български език и оригиналната им опаковка
* гарантирано качество ! При подходяща грижа могат да се носят до 6 години
* косата е естествена мека , гладка и права може да се третира с ел . уреди и боядисва
* не тежи , защото е направена на 7 части като може да ги комбинирате по различен начин ( така не се забелязва и каквато и да е обиколката на главата винаги ще паснат )
* ще добавим и лист с " тънкостите " които са ви нужни за грижа , поставяне , прически и др .
* ще ви поставим и друг лист с подходящи продукти за запазване на косата , които не са на висока цена и можете да си ги купите във всеки магазин за козметика .
Съвет от личен опит :
* Купих си коса 70 грама на единичен ред за 100 лева . Тя прозираше и можех да я нося само на една страна тъй като ако я преметнех от двете страни отзад нямах коса и седеше смешно .. Не бих искала никой да си даде парите на вятъра ... Моят съвет е от където и каквато и коса да купите нека е на ДВОЙНА треса ...
Защо продавам косата като е толкова хубава ?
* Продавам косата на по - малко от половин цена .. купих я за 436 лв , като платих за зашиване 25 лв и всяка клипса по 2 лв .. просто косата не отговаря на цвета ми .. Гарантирам , че ще останете доволни .. тази коса може да се сресва и НЕ пада ...
КУПУВАЧЪТ НА КОСАТА ЩЕ МОЖЕ ДА МИ СЕ ОБАЖДА ПО ВСЯКО ВРЕМЕ ДОРИ И ДА Е СЛЕД 2 ГОДИНИ АКО ИМА НУЖДА ОТ СЪВЕТ . АЗ СЪМ НА ВАШЕ РАЗПОЛОЖЕНИЕ .
Доставката и плащането сами ги избирате , съгласна съм и на пращане в чужбина . Цена - 218 лв. . Пишете ми на лично давам снимки и съвети