PDA

View Full Version : Какво ще направите ако...?



DontSpeak
01-08-2012, 10:53
Какво ще направите ако

Irti
01-08-2012, 11:17
Ако някакъв помияр ми съсипе апартамента и аз няма да съм особено щастлив.

Това за парите нещо не го разбрах.. всъщност цялата тема е струпана набързо и е написано яко тъпо... явно няма никакво доверие между тях двамата за да звъни и да пита за парите.

К'во може да направи след това? Да му обясни, че не е редно и да станат някакви семейните драми. Баща му за да му няма доверие, значи тоя е направил нещо и го е загубил.

xoxi
01-08-2012, 11:19
Аз обсолютно нищо не разбрах от написаното.

Irti
01-08-2012, 11:23
^ Значи има и други, които са се пулили като теле в обущарски магазин.. не съм само аз.

xoxi
01-08-2012, 11:26
Абсолютно.
Аз стигнах до извода, че бащата има проблем някакъв с парите. Обаче не разбрах какви са тия 2 лева, после 20, какво общо има ресторанта, пък морското свинче и там някакво куче май имаше. Рожден ден, телефон... wtf?!

DontSpeak
01-08-2012, 11:37
е добре според вас нормално ли е някой непознат да ти обяснява такива работи?
и нормално ли е приятеля ти да лъже, че ти дължи пари, за да му дадат пари, че да излезе?
както и да е....явно на мене нещо ми има щом така ги приемам тези неща за а-нормални...

FuCKkK13
01-08-2012, 11:45
ох нищо не разбрах ;х... ако не си толкова близка с баща му просто е малко странно да дойде и пред теб да го изсипе това всичкото (говоря за оплакванията) че и после да ти звъни по телефона.. на мен би ми било странно,но не и ненормално.. поговори с приятеля ти и му кажи за това с телефона.. и го попитай защо е така,защо баща му му няма доверие и т.н. и когато поговорите може би ще разбереш някой неща.. а това за парите,че лъже.. не знам.. все пак като поговорите ще разбереш ще го попиташ за причини и така :)

NoMore
01-08-2012, 11:50
Ами според мен е нормално. Има хора, които обичат да приказват взел те е за слушател, ще се наложи от време на време да го изслушваш, защото все пак е баща на приятеля ти. А що се отнася за парите... това вече е тъпо. Ясно е че си нямат доверие... знаеш ли кое ме замисля мен? За да си мисли баща му че трябва да връща парите на теб значи той се е оправдал с теб, а това е много тъпо. Ако няма да ти връща пари, значи лъже, а за да лъже значи крие нещо :)