PDA

View Full Version : Избор на университет



Lavender_
01-08-2012, 16:34
Здравейте! В момента съм 12 клас и съм позакъсняла с избора на университет...Занимавам се любителски с фотография, изобразително изкуство и музика и се надявам за в бъдеще да успея да се реализирам в сферата на изкуството. Много се чудих дали има смисъл да уча в университет...Всеки път, когато се насоча на някъде и срещам много негативни отзиви спрямо висшето образование в България...
Надявам се сред вас да има хора, които да са запознати със ситуацията в АМТИИ (Академия за Музикално, Танцово и Изобразително изкуство) На какво ниво е според вас университета, заслужава ли си и сериозно ли е обучението там, като имам предвид най вече специалността с Графичен Дизайн и Фотография?
Надявам се да ми помогнете с избора ми :)

vde
01-09-2012, 11:06
За това което си написала НБУ

Lavender_
01-09-2012, 14:36
НБУ отдавна съм го изключила като вариант. Аз питам конкретно за АМТИИ

Taam
01-28-2012, 19:29
Фотография има във всьолюбимия НАТФИЗ - http://natfiz.bg/bg/education/bachelors-degree/id/19
няам много отзиви от там- само един познат, за който и аз не съм много сигурна, че там учеще :д виж за повече информация във форума им.
Рисуване- Худажествената академия, но там трябва да си започнала уроците вече.
Това АМТИИ трябва да е в Пловдив- там съвсем никаква представа какво се случва, но като видя специалност Мултимедия и виртуална реалност и си викам "нъц".