PDA

View Full Version : Препоръчайте ми хранителна добавка :)



Nukito
01-08-2012, 16:44
Здравейте! Искам да кача малко мускулна маса .. Висок съм 172 см и тежа 68 килограма, на 16 години съм. Препоръчайте ми някакви хранителни добавки, които да са подходящи за моята възраст .. А и знам, че не става само с хапчета.. Ще тренирам, но искам и с нещо да си помогна :) Благодаря ви предварително. А и като ми кажете хранителни добавки, може да ми споделите опита си ако сте ги ползвали. :)

HolyShit
01-08-2012, 16:52
Почвай да четеш за хранителен режим и остави добавките.Щом не го споменаваш въобще значи още си начинаещ или нещо просто куца.

Nukito
01-08-2012, 16:58
Почвай да четеш за хранителен режим и остави добавките.Щом не го споменаваш въобще значи още си начинаещ или нещо просто куца.

Аз, че съм начинаещ, начинаещ съм. Но хранителният режим го имам.. :) Само добавките останаха :) Но ако искаш предложи някой хр. режим :)

HolyShit
01-08-2012, 17:01
За качване - ВВД
Добавки може да вземеш суроватъчен протеин(ако не ти стига протеина от храната) , аминокиселини ,някои витамини и едно рибено масло да речем.Не ти трябва кой знае кво.Щом имаш режим,значи е добре....

Nukito
01-08-2012, 17:04
За качване - ВВД
Добавки може да вземеш суроватъчен протеин(ако не ти стига протеина от храната) , аминокиселини ,някои витамини и едно рибено масло да речем.Не ти трябва кой знае кво.Щом имаш режим,значи е добре....

Благодаря много. Но ако може някоя конкретна добавка да ми кажеш :)

cali_high
01-11-2012, 11:15
NO Explode 100 % ефект..няма да сбъркаш ако си купиш.След 2-3 пъти приемане усещаш прилива на сила,напомпване,изпъкване на вени и така нататък.Води се азотен бустър,но е страхотен от личен опит ти го казвам.

Chacho
01-11-2012, 13:10
NO Explode 100 % ефект..няма да сбъркаш ако си купиш.След 2-3 пъти приемане усещаш прилива на сила,напомпване,изпъкване на вени и така нататък.Води се азотен бустър,но е страхотен от личен опит ти го казвам.

http://cache.ohinternet.com/images/thumb/7/73/JeanLucPicardFacepalm.jpg/618px-JeanLucPicardFacepalm.jpg

svodnika
01-14-2012, 06:51
REAL GAINS HA UNIVERSAL