PDA

View Full Version : Искам помощ!



Ktt4
01-08-2012, 20:21
Здравейте. Имам няколко въпроса ,и искам само компетентни хора да ми отговорят :)
Д---кс имат ли лубриканти , които да са обезболяващи ,или поне малко да стъпяват болката. Става дума за вагинален секс ,а не анален.Ако имат кой е ? А ,ако нямат кажете ми някой такъв :) иииии другото което искам да разбера е за този "ГЛАЙТГЕЛЕН " той ще ми свърши ли работа :)
Благодаря Ви :)

DragonLady
01-08-2012, 20:46
От лубрикантите на Дюрекс мисля, че няма обезболяващ. За да е обезболяващ, то той трябва да съдържа ледокаин или друго обезболяващо. За Глайтгелен не мога да ти дам информация.
Предполагам, че става дума за първият ти път и не искаш да те боли много, цаката ми е да си възможно най-отпусната и възбудена, и най-важното да не мислиш за болката и неща от сорта " Леле сега колко много ще ме заболи " Мисли си, " първите няколко пъти може и да боли, ама после какъв кеф ще е " ;)

Ktt4
01-08-2012, 20:51
Аз съм момче :) и няма да ми е за 1-ви път. Не съм сложил темата да се хваля, но съм спал с доста момичета някой от тях девствени НО със сегащната ми приятелка сме опитвали 1 2 пъти и не става..... боли я ... за това идеята ми е за тези отпускащи или обезболяващи ли незнам какви са :) Беше си доста вазбудена и отпусната но.... пак я болеше доста .
За това искам помощ с някакъв вид от тези лубриканти

swing_cat
01-09-2012, 06:48
"Беше си доста възбудена и отпусната" не е нещо което да можеш да кажеш от твоята момчешка гледна точка. Говори с момичето. И не се дръж като пън!

Ktt4
01-09-2012, 11:10
Не искам съвети как да се държа, а искам да разбера точно за темата ми !
Ако исках помощ как да се държа, щях да пусна друга тема !

swing_cat
01-10-2012, 07:59
Google it, you idiot!

MaLkaTa_LaDy
01-10-2012, 08:35
Глайтгелен няма обезболяващо действие. Но се измива доста по-трудно от Дюрекса и доста по-бавно попива в кожата. Дюрекса нямат обезболяващи лубриканти. Влез в интернет и търси това, което те интересува.