PDA

View Full Version : МНОГО СЕРИОЗНА ТЕМА: Защо тийнейджърите са жестоки един към друг?



D1esel
01-08-2012, 21:33
Защо се прецакват често, защо бият по слабите, защо тъпчат по-слабите от тях... Защо не могат да живеят нормално и спокойно?

FuCKkK13
01-08-2012, 21:41
ти вярно можело да пуснеш една сериозна тема..

щото вече в тоя свят всичко е ненормално,а ти питаш защо не живеем нормално..

SuckIt
01-08-2012, 21:42
Why U so serious?

Прецакаха ли те,набиха ли те....///
Стъпкаха ли те?

Наебаха ли те...////

D1esel
01-08-2012, 21:51
ти вярно можело да пуснеш една сериозна тема..

щото вече в тоя свят всичко е ненормално,а ти питаш защо не живеем нормално..

Ти нещо... одеве бях идиот, са ме хвалиш :D

D1esel
01-08-2012, 21:51
Why U so serious?

Прецакаха ли те,набиха ли те....///
Стъпкаха ли те?

Наебаха ли те...////

Не. И слава богу. Но защото според вас го правят? Според мен защото са много глезени.

Shines
01-08-2012, 21:52
Защото всеки се мисли за по-голям от другия..фактори още бол..

D1esel
01-08-2012, 21:54
Защото всеки се мисли за по-голям от другия..фактори още бол..

Т.е. моят образ тук е точно това, което искат да бъдат всички, но всъщност не са. И затова ме мразят. :D Защото искат да са мен, а не са. :D

Shines
01-08-2012, 21:57
Може ;D...

FuCKkK13
01-09-2012, 11:27
е това,че съм казала,че може и да не си нон стоп идиот не значи че все пак не си идиот ;д;д;д

KumchoValcho
01-09-2012, 11:42
Пренебрегваш нещо. В едно взаимотношение отговорността винаги се поделя 50 на 50. Т.е. ако някой мен ме мачка, бие, унижава и т.н. до огромна степен аз съм отговорен за това, защото съм настроен да заемам позицията на жертва и съответна съдбата ми донася 'мъчители', за да науча някакъв кармичен урок. Съответно понякога съм и от мъчителите, просто може за да компенсирам собствената си слабост, заемайки друга позиция, която ми е достъпна на този етап.
поне това е моята философия 8-)
И днес постоянно бивам мачкан, но това е защото аз го позволявам, не защото еди-кой си ми контролира живота. Докато сам не се освободя от собствената си настройка тип-жертва и слабак няма да се промени външния ми свят квото и да направя.
Някои хора се раждат с цел да са насилници, просто отново за да осъзнаят себе си и да се освободят от някакъв заряд, който им контролира поведението. Мъчителя не е по-силен от жертвата си, и двамата са еднакво пленени от емоциите си и съответно се лутат м/у двете крайности. Докога обаче е въпросът?

*Не изказвам всичко това като неоспорима истина, това е просто моята интерпретация и гледна точка за нещата и всякакъв спор би бил излишен, благодаря.

D1esel
01-09-2012, 12:54
Пренебрегваш нещо. В едно взаимотношение отговорността винаги се поделя 50 на 50. Т.е. ако някой мен ме мачка, бие, унижава и т.н. до огромна степен аз съм отговорен за това, защото съм настроен да заемам позицията на жертва и съответна съдбата ми донася 'мъчители', за да науча някакъв кармичен урок. Съответно понякога съм и от мъчителите, просто може за да компенсирам собствената си слабост, заемайки друга позиция, която ми е достъпна на този етап.
поне това е моята философия 8-)
И днес постоянно бивам мачкан, но това е защото аз го позволявам, не защото еди-кой си ми контролира живота. Докато сам не се освободя от собствената си настройка тип-жертва и слабак няма да се промени външния ми свят квото и да направя.
Някои хора се раждат с цел да са насилници, просто отново за да осъзнаят себе си и да се освободят от някакъв заряд, който им контролира поведението. Мъчителя не е по-силен от жертвата си, и двамата са еднакво пленени от емоциите си и съответно се лутат м/у двете крайности. Докога обаче е въпросът?

*Не изказвам всичко това като неоспорима истина, това е просто моята интерпретация и гледна точка за нещата и всякакъв спор би бил излишен, благодаря.
И все пак, това че позволяваш другите да те мачкат, не означава, че те трябва да те мачкат. ;)