PDA

View Full Version : Някой гледа ли Doctor Who?



wecancollide
01-08-2012, 21:29
Не е много популярен в България и затова ми е яко като разбера че и други хора го гледат :)

Thrombocyte
01-09-2012, 04:42
Изгледах му новите сезони (2005- ) за по-малко от месец. Много готино сериалче.

Concussion
01-09-2012, 06:59
Само един епизод съм гледала. Не е лош.

mokka
01-09-2012, 07:21
Гледам го, точно това се чудех вчера дали да не постна тема.. Вчера приключих със сезоните с Дейвид Тенант и малко отлагам, преди да премина към Мат Смит. Просто Дейвид е идеалът ми за Доктора, няма такава шматка.. Иначе доста отдавна съм го гледала по малко с приятеля ми, той е фен, гледа и Торчууд. Аз все отлагах, че нямам време. Ще видим дали и Торчууд ще изгледам, ама предполагам, къде без капитана :D

Thrombocyte
01-09-2012, 14:42
Все пак имаше неща, които не ми харесваха, но тя бяха по вина на хората, които качват сериала в торент сайтовете. Доста често в даден сезон не са включени бонус сериите и си е мъка да ги търсиш.

wecancollide
01-09-2012, 16:23
Гледам го, точно това се чудех вчера дали да не постна тема.. Вчера приключих със сезоните с Дейвид Тенант и малко отлагам, преди да премина към Мат Смит. Просто Дейвид е идеалът ми за Доктора, няма такава шматка.. Иначе доста отдавна съм го гледала по малко с приятеля ми, той е фен, гледа и Торчууд. Аз все отлагах, че нямам време. Ще видим дали и Торчууд ще изгледам, ама предполагам, къде без капитана :D

Оо и аз най-много харесвам Тенант. Още съм на четвърти сезон и не искам да свършва, Мат Смит ми изглежда квадратен и доста неприятен за гледане ;д А Торчууд го тегля и го почвам, че да гледаш Джак по 40 минути.. :)

mokka
01-09-2012, 17:32
Thrombocyte имах същия проблем, особено в Замунда се побъркваш докато разбереш кое къде е, кое е Коледен, кое е бонус и какво ли не.. Особено ако си свикнал на нормалните сериали, където си има примерно 20-22 епизода и това е..

wecancollide Мисля, че и аз ще се прежаля с Торчууд, Джак ми е от най-забавните герои!

ameli
01-11-2012, 14:24
И аз съм фенче. Най ме радва Тенант и като го смениха ми се отщя да гледам. Обаче Рори и Ейми са такива сладури ^_^ Последно гледах коледния спешъл и се чудя кога ще е следващия?

mokka
01-12-2012, 21:51
Няма да е скоро, ще има спешъл за Велинден и вероятно есента ще стартира сезон, но не е сигурно...

gemigm
01-12-2012, 22:51
Гледал съм 1-2 серии.. Не ми допада, нищо лично

Pa3yMeH
02-18-2012, 13:37
Оо и аз най-много харесвам Тенант. Още съм на четвърти сезон и не искам да свършва, Мат Смит ми изглежда квадратен и доста неприятен за гледане ;д А Торчууд го тегля и го почвам, че да гледаш Джак по 40 минути.. :)
И аз бях на това мнение, но всъщност доста ми допадна след 3-4 епизода. Не е като Дейвид, просто като цяло стилът му е различен :)

lude7ina
02-22-2012, 20:10
Мен най-ме кефи Christopher Eccleston. Тенант е хубав, ама е превзет. Иначе любимата ми двойка са Доктора и Дона. Новият сченарист Нийл Геймън има хубави книги, прави хубав сценарий, но актьорската игра изпуща.

Apex
03-04-2012, 12:07
И според мен Тенант си е най-добрия доктор.Иначе Eccleston като външен вид също кефи с коженото яке.Иначе откакто е Мат сценария е на по-добро ниво има нови истории , а не само за Далеците и Сайбърмен.Готино сериалче, но за жалост голяма пауза направиха.

ActreSS
03-08-2012, 06:52
И аз се присъединявам към феновете на Doctor Who. David Tennant ми е любимия доктор, но да си призная и Matt Smith добре се справя и очаквам с нетърпение следващите серии.
PS: Някой да е гледам старите сезони на сериала ? Чудя се дали да ги гледам, но нямам много време.