PDA

View Full Version : Да биеш жени е грешно.... Но жена да удари мъж е правилно?



NaOH
01-08-2012, 22:39
Ясно е, че жена не трябва да се удря, дори и с цвете, защото те са по-слаби, а мъжете са по-силни и по-издържливи....
Но ако една жена удари мъж с всичка сила в лицето, това наистина боли, дори и жените да са по-слабите, и мъжът просто търпи и не реагира с насилие... Но ако мъж я удари със същата сила, тя ще почне да реве с часове....
Поне според мен, не трябва изобщо да се започва с насилие...

D1esel
01-08-2012, 22:40
Ясно е, че жена не трябва да се удря, дори и с цвете, защото те са по-слаби, а мъжете са по-силни и по-издържливи....
Но ако една жена удари мъж с всичка сила в лицето, това наистина боли, дори и жените да са по-слабите, и мъжът просто търпи и не реагира с насилие... Но ако мъж я удари със същата сила, тя ще почне да реве с часове....
Поне според мен, не трябва изобщо да се започва с насилие...
да не те е набила мама? :D

Miichelle
01-08-2012, 22:41
Така е.
....

PainMonopoly
01-08-2012, 22:45
http://crotchgroin.info/galleries/62/ist2_2381624_seal_of_approval.jpg

shadow4e
01-08-2012, 22:48
Като бие шамари, ще си получава същото обратно. Твай.
Не бия и не ме бият, не псувам и не ме псуват. Отнасяш се както искаш да се отнасят с теб.

yakuza_
01-08-2012, 22:50
нали искаха равенство, след като им го дадохме, заслужават бой като с равни !

D1esel
01-08-2012, 22:53
Евала Якуза, и аз съм на това мнение. :D

ledenakrasota
01-08-2012, 22:54
Бой и само бой! След като не ви е била като малки мама, жената ще ви бие! :P

shadow4e
01-08-2012, 22:59
Честно казано дори не си се представям в ситуация, в която да удрям или мен да ме удрят. 1-2 пъти в живота ми дори ми се е случвало да си повишим тон, пък какво остава за скандали или побоища.

da!ЛАПА
01-08-2012, 23:03
Виждал съм как бият момиче и гледката беше жалка, но и тя отвръщаше, а момчето продължаваше да я рита докато не я събори. Нататък не гледах, жално ми стана за нея, но не се намесих, имаше и тълпа от хора които просто гледаха...също така знам и за случай в който бият момичето гаврят се с него, а гаджето и е там (в дискотека е случая) и се прави, че не вижда нещо си гледа в телефона...бахти страхливеца

D1esel
01-08-2012, 23:08
Виждал съм как бият момиче и гледката беше жалка, но и тя отвръщаше, а момчето продължаваше да я рита докато не я събори. Нататък не гледах, жално ми стана за нея, но не се намесих, имаше и тълпа от хора които просто гледаха...също така знам и за случай в който бият момичето гаврят се с него, а гаджето и е там (в дискотека е случая) и се прави, че не вижда нещо си гледа в телефона...бахти страхливеца Не можеш да го обвиняваш момчето, че стои и гледа, щото ако са 5-ма, а той е сам с нея в дискотеката, хем него ще смелят, хем нея ще изгаврят. Не винаги да си показваш мускулите е правилно и готино.

da!ЛАПА
01-08-2012, 23:17
да бе ше ми бият приятелката и аз ще се правя на луд как пък не, явно и ти си пуси

shadow4e
01-08-2012, 23:17
Да, бе, пълни глупости. Ако виждаш, че няма да можеш да се оправиш сам, търчиш и викаш охрана. Това приятеля ми да седи и нищо да не прави, а мен да ме бият някакви си момчета.. ще му е за последен ден като мой приятел.

D1esel
01-08-2012, 23:19
Да, бе, пълни глупости. Ако виждаш, че няма да можеш да се оправиш сам, търчиш и викаш охрана. Това приятеля ми да седи и нищо да не прави, а мен да ме бият някакви си момчета.. ще му е за последен ден като мой приятел.
Вие май в някакви филми живеете. Охраната най-много да отиде, да помоли да продължат гаврата отвън, и него ще изхвърлят. В такъв случай викаш подкрепление или полиция. Сам - нищо няма да постигнеш.

shadow4e
01-08-2012, 23:22
Така ли правят в прекрасния Студентски град?

D1esel
01-08-2012, 23:23
Така ли правят в прекрасния Студентски град?

Да. Както и навсякъде в България и по света.

Oy7ofCon7roL
01-09-2012, 01:28
http://store.picbg.net/pubpic/3E/FE/b622c119a2c23efe.jpg

NqkfaNikakva21
01-09-2012, 09:47
Все едно не можеш да се развикаш и видиш ли, някой нормален ти помогне .. не мога да си представя колко смазан и убит трябва да си от живота щом се гавриш с момиче пред толкова хора ... още повече, че никой от околните не се намесва

DisappointedDreamer
01-09-2012, 10:01
Ясно е, че жена не трябва да се удря, дори и с цвете, защото те са по-слаби, а мъжете са по-силни и по-издържливи....
Но ако една жена удари мъж с всичка сила в лицето, това наистина боли, дори и жените да са по-слабите, и мъжът просто търпи и не реагира с насилие... Но ако мъж я удари със същата сила, тя ще почне да реве с часове....
Поне според мен, не трябва изобщо да се започва с насилие...

Не всички ще започнем да "ревем с часове". Защо винаги ни поставят под общ знаменател?

Аз ако бях, щях да отвърна, но никога нямаше да рева.

ledenakrasota
01-09-2012, 10:06
За мен по-голяма простотия е момичета да се бият за момче. За такива неща само бях чувала, но го видях на живо на центъра в Сандански. :shock: Група момичета бяха зад едно, което махаше с пръст срещу друго и й казваше, да не търсело някое си момче, защото ще стане лошо. :X омг

Красиви, но прости селянки!

yakuza_
01-09-2012, 10:06
Всъщност жените имат по - висок праг на болка от мъжете. Все пак досега не ми е идвало.
И другото което е представете си следната ситуация, прибирате се вечер отнякъде и ви скачат 5-6 момичета от нищото, събарят ви и почват да ви бият :D какво, ще застанете като джентълмени свити на кълбо, докато почнете да храчите кръв ли :D

anonymous708973
01-09-2012, 10:09
Не можеш да го обвиняваш момчето, че стои и гледа, щото ако са 5-ма, а той е сам с нея в дискотеката, хем него ще смелят, хем нея ще изгаврят. Не винаги да си показваш мускулите е правилно и готино.

И 10 да са, ако бият приятелката ти и не се намесиш, си най-големият позьор, смешка, жалкар и квото още искаш. Без изключения. Точка.

По темата: Аз съм против максимата, че жена не се удря. Ако е няква пача и те е изнервила, как пък няма да я удариш? Е, вероятно няма да е с юмрук в носа, но преспокойно можеш да й пернеш един цигански през устата, за да си мери приказките следващия път.
Не го оправдавам в случаите, в които мъж удря собствената си приятелка, защото смятам, че е страшно неуважение и безсилие да се справи с проблемите. Мъжът трябва да може да разговаря с приятелката си и да изчистват недоразуменията по нормален начин, не с насилие.

KumchoValcho
01-09-2012, 11:49
В 5ти клас едно момиче ми налиташе на бой и яко беше надъхана. При което вместо да разбия зъбите й хванах ръцете и почаках хормоните да й минат. След това й се смях в лицето *парти*

Ermic
01-09-2012, 13:19
http://vbox7.com/play:846f0e4516

са на новия форум как се пуска клипче от вибокса?

Irti
01-09-2012, 13:20
Това пък да позволиш момиче да те удари е.. просто трябва да отреагираш и да й хванеш ръцете.

Не съм удрял никога момиче, което ме е изнервило или по друга причина. Винаги някак си съм се сдържал, но ако дойде такъв момент всичко в мен да кипне до безкрайност..

.. такъв ще й натряскам, че хич няма да ми е жал, когато падне.. всичко си има граници. И с тези граници трябва да се съобразявате, а не дай като сте момичета и имате имунитет.. ако се паднете на някой напълно откачен ще стане весело и тогава ще видите кон боб яде ли и ще се научите на възпитание..

То това момче е седяло отстрани, защото предполагам момичето е било по-тежко и атлетично от него.. шушумигата се е сврял в някое ъгълче и е наблюдавал. Както казаха сигнализирай на охраната, ако не можеш сам или пък потърси полицията.. не е срамно.

Всъщност тук се правите на корави и разправяте, че не ревете. Но не е така поне при по-голямата част от този форум. Точно два пъти съм виждал ИСТИНСКА мъжкарана.

Първата е финна на вид, но и груба с груби черти в походка, маниери и т.н. Кожени, тъмни дрехи и не много висока. Личи си, че е мъжко момиче (хубаво момиче) и ако ти навре една плесници в мутрата става.. виждал съм как бие по две момчета доста по едри от нея и ги прави щайги..

Втората е напълно обратното на първата. Около 130кл. груба и масивна и е тренирала не знам си колко години бокс. Виждал съм как яде по 12-13 баници. Отдавна, когато учех така беше напердашила един лизгар, че баща му идва после в училището. Може да е отблъскваща на вид и видно яка, но евалата й.

Надали тук в този форум има и една от вас, която да е близо до тях двете и да се държи мъжки наистина, ако се наложи и да не пуска сълзици при един шамар. И не говоря само за външен вид и не говоря това да сте 250 кл и не говоря въобще тези работи, а става въпрос за изключително твърд и силен характер!

DisappointedDreamer
01-09-2012, 13:43
Това пък да позволиш момиче да те удари е.. просто трябва да отреагираш и да й хванеш ръцете.

Не съм удрял никога момиче, което ме е изнервило или по друга причина. Винаги някак си съм се сдържал, но ако дойде такъв момент всичко в мен да кипне до безкрайност..

.. такъв ще й натряскам, че хич няма да ми е жал, когато падне.. всичко си има граници. И с тези граници трябва да се съобразявате, а не дай като сте момичета и имате имунитет.. ако се паднете на някой напълно откачен ще стане весело и тогава ще видите кон боб яде ли и ще се научите на възпитание..

То това момче е седяло отстрани, защото предполагам момичето е било по-тежко и атлетично от него.. шушумигата се е сврял в някое ъгълче и е наблюдавал. Както казаха сигнализирай на охраната, ако не можеш сам или пък потърси полицията.. не е срамно.

Всъщност тук се правите на корави и разправяте, че не ревете. Но не е така поне при по-голямата част от този форум. Точно два пъти съм виждал ИСТИНСКА мъжкарана.

Първата е финна на вид, но и груба с груби черти в походка, маниери и т.н. Кожени, тъмни дрехи и не много висока. Личи си, че е мъжко момиче (хубаво момиче) и ако ти навре една плесници в мутрата става.. виждал съм как бие по две момчета доста по едри от нея и ги прави щайги..

Втората е напълно обратното на първата. Около 130кл. груба и масивна и е тренирала не знам си колко години бокс. Виждал съм как яде по 12-13 баници. Отдавна, когато учех така беше напердашила един лизгар, че баща му идва после в училището. Може да е отблъскваща на вид и видно яка, но евалата й.

Надали тук в този форум има и една от вас, която да е близо до тях двете и да се държи мъжки наистина, ако се наложи и да не пуска сълзици при един шамар. И не говоря само за външен вид и не говоря това да сте 250 кл и не говоря въобще тези работи, а става въпрос за изключително твърд и силен характер!
Брой ме, защото съм точно като първото момиче. Мъжкарана.
Иначе съгласна съм с теб.

NightGuardian
01-09-2012, 13:49
http://www.youtube.com/watch?v=Lw3tjdCM3LU

mimkataa_220
01-09-2012, 13:55
Не можеш да го обвиняваш момчето, че стои и гледа, щото ако са 5-ма, а той е сам с нея в дискотеката, хем него ще смелят, хем нея ще изгаврят. Не винаги да си показваш мускулите е правилно и готино.

Ако наистина я обича и цени, няма да допусне и косъм да падне от нея .. И ще отиде да и помогне, макар и да са 5 срещу него.. :)

D1esel
01-09-2012, 14:00
Ако наистина я обича и цени, няма да допусне и косъм да падне от нея .. И ще отиде да и помогне, макар и да са 5 срещу него.. :)

Много романтични комедии гледате... Как няма да позволи и косъм да падне от нея... той да не е Бог? Казах, в такива случаи се вика подркепление или полиция! Сам човек - си до там. Ще се гмуркам аз да се бия сам с 5 човека, да ме убият там, после да страдат за мен всичките ми близки... Вие нещо не сте в ред. А и по принцип аз в подобна ситуация няма как да изпадна. Защото момичетата, с които съм излизал никога не са ходили с пола над г*за... Пък и тати е богат, ако изпадна в такава ситуация веднага ще се обади на неговите гардероби да ги смелят, тъй че нека ви е ят 8)

Irti
01-09-2012, 14:12
Много романтични комедии гледате... Как няма да позволи и косъм да падне от нея... той да не е Бог? Казах, в такива случаи се вика подркепление или полиция! Сам човек - си до там. Ще се гмуркам аз да се бия сам с 5 човека, да ме убият там, после да страдат за мен всичките ми близки... Вие нещо не сте в ред. А и по принцип аз в подобна ситуация няма как да изпадна. Защото момичетата, с които съм излизал никога не са ходили с пола над г*за... Пък и тати е богат, ако изпадна в такава ситуация веднага ще се обади на неговите гардероби да ги смелят, тъй че нека ви е ят 8)

Абсолютно си прав, човече, но тоз' се заврял като мишок и поне не е извикал някого. Срамно е да седиш безмълвен, не е срамно да викнеш по-силен да помогне.

Но е твърде глупаво да отидеш да биеш 7-8 човека и да ти скачат върху главата после.. много си прав.. пък и за едно момиче не си заслужава и след това да ти се изходи на главата.. рано или късно. Ако един, двама я закачат добре, но 10.. бих викнал въпросните хора, но да се правя там на Рамбо за една патка.. не мерси. И въобще не съм нещата, които изброи PinkPan7her просто имам глава на раменете и мисля трезво. PinkPan7her, много трудно ще видиш някой да бие десет човека. Не е смешно да признаеш, че не можеш и не ти е по-силите, но е комично да се правиш на боец и да се доказваш. Пред момиче не е това начина да се покажеш като мъж.

Викаш някой и това е!

"Пък и тати е богат, ако изпадна в такава ситуация веднага ще се обади на неговите гардероби да ги смелят, тъй че нека ви е ят "

Това не знам ирония ли беше или не, но не го одобрявам. Както и да е.

:)

yakuza_
01-09-2012, 14:31
Ако наистина я обича и цени, няма да допусне и косъм да падне от нея .. И ще отиде да и помогне, макар и да са 5 срещу него.. :)

да и тия петимата, очевидно са от малцинстава, освен, че ще ви смелят от бой, ще ви ебът и без презервативи, ти ще надуеш корема като риба преди да си хвърли хайвера, а той вероятно ще напусне града, за да не се разчуе, че са го ебали, накрая ти си сама с чаве, което не си искала, а той е танцува в някой педерастки бар

D1esel
01-09-2012, 15:37
Това не знам ирония ли беше или не, но не го одобрявам. Както и да е.

:)

Toва е просто моята запазена марка :D

D1esel
01-09-2012, 15:39
да и тия петимата, очевидно са от малцинстава, освен, че ще ви смелят от бой, ще ви ебът и без презервативи, ти ще надуеш корема като риба преди да си хвърли хайвера, а той вероятно ще напусне града, за да не се разчуе, че са го ебали, накрая ти си сама с чаве, което не си искала, а той е танцува в някой педерастки бар

Няма значение! Тя ще гледа мургаво чаааааве и ще знае, че заради нея някой истински мъж се е сбил :D Щото не знае да си прибира дупето в полата :D

EinGutesKind
01-09-2012, 15:43
По-слабия пол друг път, ако е няква скочубра, не само бой ами гладна и жадна ще стои .....

D1esel
01-09-2012, 15:54
По-слабия пол друг път, ако е няква скочубра, не само бой ами гладна и жадна ще стои .....

:D :D :D :D :D :D Наси, не се тревожи, ти няма да се жениш. Ще ще се омъжиш. За мен! :oops: И не само ще те бия, не само ще стоиш гладна и жадна, ама и ще бъдеш е*ана нон стоп, както мечок е*е зайка. 8)

EinGutesKind
01-09-2012, 15:58
Няма значение дали ще се женя или не, говорех принципно за жените :lol:

D1esel
01-09-2012, 16:11
Няма значение дали ще се женя или не, говорех принципно за жените :lol:

И принципно, ти ще си моята жена :oops:

needle
01-09-2012, 17:43
Жените твърдят, че държат повече на болка от мъжа, затова не би трябвало да има проблем когато се изпробва издържливостта им. Но жените не трябва да се бият защото са с по-крехки мозъци и два шамара са достатъчни за да откачат безвъзвратно.

Oy7ofCon7roL
01-09-2012, 17:53
Абе на някои жени и боя им е малко

awerw
01-09-2012, 17:55
точно за това спорехме днес в час, че мъж не бива да удря жена, но не сме спорили за това, ако жена удари мъж, естествено, удряла ме е, говоря за какички ;д но в момента ако ме удари с лоши намерения, смисъл, не на майтап, ами защото е ядосана, и ако не съм аз виновен, бих я бил яко, задето си позволява това...

D1esel
01-09-2012, 17:58
точно за това спорехме днес в час, че мъж не бива да удря жена, но не сме спорили за това, ако жена удари мъж, естествено, удряла ме е, говоря за какички ;д но в момента ако ме удари с лоши намерения, смисъл, не на майтап, ами защото е ядосана, и ако не съм аз виновен, бих я бил яко, задето си позволява това...

а така! :D
1010

psychopath
01-10-2012, 07:08
Като бие шамари, ще си получава същото обратно. Твай.
Не бия и не ме бият, не псувам и не ме псуват. Отнасяш се както искаш да се отнасят с теб.хахахах
nice one

Brooklyn
01-10-2012, 16:04
стига да не ми е гадже , мошно в китарата и тва е ... преди две седмици пред една дискотека един приятел се заяде с една , и оная блъска и говори на жаргон се прай на оборотна , кво ли си вика тия са на принципа 'момиче не се удря' , земи ти шамари в носа и шутове .. Няма такиа фюми , като се правят на чок обортни ше ядат шутове , не ги оправдава че са момичета , като искат да са момичета ше си правят паса :D:D

D1esel
01-10-2012, 16:06
стига да не ми е гадже , мошно в китарата и тва е ... преди две седмици пред една дискотека един приятел се заяде с една , и оная блъска и говори на жаргон се прай на оборотна , кво ли си вика тия са на принципа 'момиче не се удря' , земи ти шамари в носа и шутове .. Няма такиа фюми , като се правят на чок обортни ше ядат шутове , не ги оправдава че са момичета , като искат да са момичета ше си правят паса :D:D
Правилно!

А да те питам, ти прости ли ми? :D

Brooklyn
01-10-2012, 16:10
за кое е брат ? :D

D1esel
01-10-2012, 16:15
за кое е брат ? :D

Ми задето не ти дадох автограф, когато ти изрично ме помоли за това :D

П.П. > Ти си един от най-големите пичове в тоя форум... които са ми искали автограф :D :D :D

Brooklyn
01-10-2012, 16:18
е тва че се молих на колене пред резиденцията ти с часове и ти ме подмина пръскайки ме с колата , не означава че трябва да се сърдя :D

D1esel
01-10-2012, 16:23
е тва че се молих на колене пред резиденцията ти с часове и ти ме подмина пръскайки ме с колата , не означава че трябва да се сърдя :D (rofl) :D :D :D Е, но все пак, за да компенсирам това унижение, ти си първият кофаджия, който каня лятото, на мега аристократичното парти, което ще направя на басейна! Разбира се с много... леки жени! :D :D :D

Brooklyn
01-10-2012, 16:43
аз ли съм богопомазания в случая :D , ще като The Don , да ги хвърляме в басейна докато се пушат пури под затъмнените светлини на построения подиум специално за ревюто на фешън ТВ :D

callia
01-10-2012, 16:59
Аз бих се разплакала, ако момче ме удари, но от яд и като ми мине - шат един в оная работа... КОйто реве последен, най-силно реве!

shadow4e
01-10-2012, 17:01
хахахах
nice one

какво се смееш :Д Не сме се били с теб все още :Д

NightGuardian
01-10-2012, 17:09
зарибен съм. :D

anonymous708973
01-10-2012, 17:30
Ако един, двама я закачат добре, но 10.. бих викнал въпросните хора, но да се правя там на Рамбо за една патка.. не мерси. И въобще не съм нещата, които изброи PinkPan7her просто имам глава на раменете и мисля трезво. PinkPan7her, много трудно ще видиш някой да бие десет човека. Не е смешно да признаеш, че не можеш и не ти е по-силите, но е комично да се правиш на боец и да се доказваш. Пред момиче не е това начина да се покажеш като мъж.

:)

Ей тука ти е грешката, готин. Не говорим за "няква патка", говорим за приятелката ти. Момиче, което обичаш или поне харесваш много. И не, тя не си го е изпросила с пола над задника.

Втората ти грешка е, че в такава ситуация дори не би трябвало да мислиш. Трябва да си толкова бесен, че някви идиоти са посегнали на ТВОЕТО момиче, че дори да не се замислиш, а не да стоиш и да гледаш как приятелката ти яде шамари, докато ти седиш и се чудиш какво да правиш.

Изобщо не става въпрос за доказване пред момичето. Става въпрос за защита и покровителственост в най-чистата им форма.

Ако нещо такова се случи и моят не направи нищо, което е напълно невъзможно, но все пак... минута и половина след като съм си на краката няма да ми е приятел вече.

shadow4e
01-10-2012, 17:43
Точно. Мен ми се е и случвало да ме защитят, слава Богу не ме бяха били. Единият път един си позволи да ме опипа доста брутално в присъствието на бившия и другите с него нещо ми казаха някакви глупости. Е, толкова полудял и бесен не съм го виждала този човек, щеше да им счупи главите и на четиримата. Реакцията му беше преувеличена, но пак е за предпочитане пред това да беше седял и да гледа.

LovEsIckk
01-10-2012, 18:06
Боя отдавна мина от мода. А и грозно да момиче да посяга на момче.
Изплюй му се в лицето, па си хващай пътя. Що за тъпотия да биеш мъж..

PainMonopoly
01-10-2012, 18:10
Няма такиа фюми , като се правят на чок обортни ше ядат шутове , не ги оправдава че са момичета , като искат да са момичета ше си правят паса :D:D

Сигурно е оправдано да я удариш ако агресивно налита на бой и псува, мислейки се за неуязвима защото мъж не може да я удари.

Ама... аз примерно никога не съм виждал такива. Правете си сметка с какви харпии общувате. :lol:

psychopath
01-10-2012, 18:14
какво се смееш :Д Не сме се били с теб все още :Д

а ти е време вече...
даже закъснЕх.

88!

shadow4e
01-10-2012, 18:16
Ам аз знам за такива истории. Един познат е удрял шамар, защото онази въпреки трите предупреждения е продължила да го псува на майка. А той е човек, който ги приема обидите за роднини навътре.
А аз ако ударя мъж, ще си поизгубя сигурно после/съм си поизгубила вече/ уважението към него.

shadow4e
01-10-2012, 18:18
а ти е време вече...
даже закъснЕх.

88!
Клечки под ноктите и на колена на бобови зърна цял ден за теб!

88

psychopath
01-10-2012, 18:22
Боя отдавна мина от мода. А и грозно да момиче да посяга на момче.
Изплюй му се в лицето, па си хващай пътя. Що за тъпотия да биеш мъж..
Не, че нещо, ама...ако ме удари - ще си замълча най-вероятно, досега съм събирал сили и съм се сдържал, а е имало толкова поводи да заритам някоя хаха

ама ако верно ми се изплюе в лицето ше я ритам яко в тиквата, докато й дойде акъла

иначе последното нещо, което ще направя е да посегна на жена...
мога да я разплача по друг, много по-ефективен начин, мога да я накарам да се чувства много по-зле (и виновна, зависи от случая) и много по-унижена от т'ва да и вкарам един десен в муцунката...


що се отнася до пичовете с поведение на п'утка'жии..
аз имам гордост, и тази гордост струва много повече от синините, предпочитам да изям шамарите, от колкото на следващия ден като се погледна в огледалото да виждам страхливец

psychopath
01-10-2012, 18:37
Ам аз знам за такива истории. Един познат е удрял шамар, защото онази въпреки трите предупреждения е продължила да го псува на майка. А той е човек, който ги приема обидите за роднини навътре.
А аз ако ударя мъж, ще си поизгубя сигурно после/съм си поизгубила вече/ уважението към него.

кой е тоя познат, бре ;р

anonymous708973
01-10-2012, 19:20
Боя отдавна мина от мода. А и грозно да момиче да посяга на момче.
Изплюй му се в лицето, па си хващай пътя. Що за тъпотия да биеш мъж..

Ти правиш ли изобщо някаква връзка с горния етаж или просто си плещиш ей-така?
КАК изобщо може да ти дойде на ум да плюеш в нечие лице? Било грозно да посягаш на мъж. Много ли е красиво да плюеш като пълна селянка, при това по човека?

Ако съм един мъж и няква шаврентия ми се изплюе в лицето, ще я накарам да го оближе и ще я стискам за китката, докато не чуя пукане на кости.
А ако същата се изплюе в лицето на мой приятел (независимо дали става въпрос за гадже или просто приятел), бедна й е фантазията. На колене ще я сваля и ще я накарам да се извинява, докато се почувства по-нищожна и от лайно.

ohluv
01-10-2012, 20:01
Още един борец за свобода се появи в кофата :lol:

anonymous708973
01-10-2012, 20:12
Не смятам да се застоявам, но темата ми излезе още като отворих сайта и не се сдържах. Ще е добре да се премести в "Любов", за да чуем повече мнения :)

ohluv
01-10-2012, 20:14
Не смятам да се застоявам, но темата ми излезе още като отворих сайта и не се сдържах. Ще е добре да се премести в "Любов", за да чуем повече мнения :)

И аз така мисля,лабилно стабилните хора трябва да се изкажат :D

ledenakrasota
01-10-2012, 20:36
Ти правиш ли изобщо някаква връзка с горния етаж или просто си плещиш ей-така?
КАК изобщо може да ти дойде на ум да плюеш в нечие лице? Било грозно да посягаш на мъж. Много ли е красиво да плюеш като пълна селянка, при това по човека?

Ако съм един мъж и няква шаврентия ми се изплюе в лицето, ще я накарам да го оближе и ще я стискам за китката, докато не чуя пукане на кости.
А ако същата се изплюе в лицето на мой приятел (независимо дали става въпрос за гадже или просто приятел), бедна й е фантазията. На колене ще я сваля и ще я накарам да се извинява, докато се почувства по-нищожна и от лайно.

Искам да гледам!



По-добре да го ударя. :) Плюене и т.н. са селски изпълнения. :?

Irti
01-10-2012, 21:04
Ей тука ти е грешката, готин. Не говорим за "няква патка", говорим за приятелката ти. Момиче, което обичаш или поне харесваш много. И не, тя не си го е изпросила с пола над задника.

Втората ти грешка е, че в такава ситуация дори не би трябвало да мислиш. Трябва да си толкова бесен, че някви идиоти са посегнали на ТВОЕТО момиче, че дори да не се замислиш, а не да стоиш и да гледаш как приятелката ти яде шамари, докато ти седиш и се чудиш какво да правиш.

Изобщо не става въпрос за доказване пред момичето. Става въпрос за защита и покровителственост в най-чистата им форма.

Ако нещо такова се случи и моят не направи нищо, което е напълно невъзможно, но все пак... минута и половина след като съм си на краката няма да ми е приятел вече.

Ей, колежке, с теб винаги водим едни ми ти спорове.. :)

Защитавал съм момичето с което съм бил и то много пъти. Срещу десет човека не съм се бил, срещу доста по-малка цифра съм. Ял съм бой много от най-различни хора (и не само за момиче). И накрая става това, че просто вдигаш егото на момичето и за теб нищо.. освен едни проклети синини. Въобще не трябва да си бесен в такива ситуации, защото точно тогава си губиш разсъдъка. Не да седиш и да се чудиш какво да правиш. Обясних сто пъти какво може да се направи винаги. "Твоят" може и да скочи, но няма да стигне далеч срещу толкова многочислен противник. И накрая уравнението спада върху това, че и двамата ви боли главата. Вместо да се потърси помощ. Разбери, че в живота много трудно ще видиш някой да е Джон Рамбо.. аз не мога да си обясня как хора, които не са яли бой грам в живота си.........пишат в темата (не говоря за теб, споко). Ще си промениш и мислене и всичко, ама трябва да мине време.. много време. Бил съм два пъти със счупен нос и то просто за глупости.. защитавал съм и после ето какво стана. Може днес, утре да биеш някой, но винаги има по-силен от теб и винаги ще те изкърти, ако не ти, а той се ядоса. Точно един човек, сам ми разката майката, а бях доста по-едър от него. Хайде да говорим с реални случки, а? Десет човека.. ти знаеш ли какво е толкова крака да ти скачат върху главата? Знаеш ли колко такива смъртни случай има? Знаеш ли колко от тях носят оръжие? Знаеш ли колко лесно може да те наръгат и да ти ебат майката? Значи да идеш в това купче и евентуално да те убият ли е по-добре или да викнеш полиция/охрана/приятели, ако са наблизо? Трима мой познати ебаха майката на някакъв пич, който задяваше момичетата по квартала. Разказаха му играта. Шевове, счупен нос и глава. И за какво?!! Родителите на пребитото момче изкараха медицинско и стана весело. Така че...

И не се изхвърляй с тези приказки "докато не чуя пукане на кости". Реално по-голямата част от момичетата един орех не могат да счупят. Женски бой (има и доста изключения) като цяло е направо трагично смешен. Тръгваш да я биеш тази въпросната, но винаги помни, че има един/една и тя е по-горе от теб. Винаги има такъв човек!

Изкуството да затапиш някой не е в това да го нариташ, а е в това да го направиш шашав с думи. И ако е пред определени хора и ако имаш речник и акъл.. много лошо можеш да го направиш за срам. И такива има хиляди случай, но ми омръзна да пиша.

Този коментар е без никакви лоши чувства към теб, както всеки друг.

:)

umri
01-10-2012, 23:32
^
В случая не става въпрос за това кой кого ще набие. Става въпрос, че когато ти барнат жената първоинстинктното надделява. Умът ти спира и природата взема превес, или поне така трябва да бъде. По-добре да те смажат от бой, отколкото да живееш с идеята, че някой е посегнал на твоето момиче и ти си седял безучастен. Емоционалната болка от това е доста по-голяма от физическата. Казвам ти го като човек, който се е бил, когато са посягали по някъв начин на момиче, без тя да е направила каквото и да е, като момичето на мен ми беше просто позната. Случвало се е и една, с която преди спях да ми казва "еди-коя-си ми каза тва и тва и ме заплаши". Като почна да и задавам въпроси разбирам, че положението не е такова, в което е нужна намесата ми. Има го и момента, в който някоя може да те провокира да се сбиеш заради нея, без да има основателна причина, но не говорим за такива ситуации.

Като си говорим за носове, моят е чупен 3 пъти, крив, и 3те пъти от бой. Заради приятел съм се сбивал в селска дискотека, в която съм гост. Тва би трябвало да знаеш кво означава - да ти съдерат задника от бой простите селски бичкии.
Само някой като се опита да каже нещо накриво на приятелката ти трябва да му строшиш най-близкия пепелник в главата, а кво остава да й посегне..

Не е въпросът дали ще набиеш или ще те набият. Принципен е.

da!ЛАПА
01-10-2012, 23:55
КВО НАПРАЙХТЕ ВЕ СТИГА СТЕ ДЪВКАЛИ ТОВА КОЕТО ВИ КАЗАХ

anonymous708973
01-11-2012, 06:55
Irti, прочети пак поста на умри, защото каза дума по дума това, което аз имах предвид.
^
В случая не става въпрос за това кой кого ще набие. Става въпрос, че когато ти барнат жената първоинстинктното надделява. Умът ти спира и природата взема превес, или поне така трябва да бъде.

Точно това имах предвид, както и останалата част от написаното.

Ти казваш какво БИ ТРЯБВАЛО да стане, аз ти казвам, че няма да стане така. НЯМА КАК да стоиш и да мислиш, докато удрят момичето ти, разбираш ли? Не казвам, че е умно да скочиш на много хора, не казвам, че няма такива, които носят оръжие, но все пак... това е нещото, което трябва да направиш, ако момичето ти е загазило.

Не си ми чел внимателно поста. Това с пукането на кости би било в ситуация, в която аз съм мъж :Д Напълно наясно съм, че не съм физически способна да стисна някого до толкова, че да му счупя нещо. Не съм от тези, които се мислят за недосегаеми, нито смятам женския бой за особено смислен. Оставям настрани факта, че крещящи "курва" мадами, държащи се за косите, далеч не може да бъде класифицирано като бой.
А правенето на шашав с думи е нещо, което владея доста добре, бих казала, макар да не звучи особено скромно. В тоя момент обаче някакси не върви да отидеш и да кажеш на пичовете да спрат да я удрят.

В заключение, първото нещо, което една жена търси в един мъж, било то подсъзнателно, е закрила в най-чистата и форма. Жената (в частност аз) иска мъжът до нея да е физически способен да я защити. Ако аз знам, че той не би го направил, защо съм с него, като със същия успех мога да се защитя и сама?

Irti
01-11-2012, 07:02
^^ Знам какво означава. В чуждо село и керемидите бият.

Irti
01-11-2012, 07:09
Irti, прочети пак поста на умри, защото каза дума по дума това, което аз имах предвид.

Точно това имах предвид, както и останалата част от написаното.

Ти казваш какво БИ ТРЯБВАЛО да стане, аз ти казвам, че няма да стане така. НЯМА КАК да стоиш и да мислиш, докато удрят момичето ти, разбираш ли? Не казвам, че е умно да скочиш на много хора, не казвам, че няма такива, които носят оръжие, но все пак... това е нещото, което трябва да направиш, ако момичето ти е загазило.

Не си ми чел внимателно поста. Това с пукането на кости би било в ситуация, в която аз съм мъж :Д Напълно наясно съм, че не съм физически способна да стисна някого до толкова, че да му счупя нещо. Не съм от тези, които се мислят за недосегаеми, нито смятам женския бой за особено смислен. Оставям настрани факта, че крещящи "курва" мадами, държащи се за косите, далеч не може да бъде класифицирано като бой.
А правенето на шашав с думи е нещо, което владея доста добре, бих казала, макар да не звучи особено скромно. В тоя момент обаче някакси не върви да отидеш и да кажеш на пичовете да спрат да я удрят.

В заключение, първото нещо, което една жена търси в един мъж, било то подсъзнателно, е закрила в най-чистата и форма. Жената (в частност аз) иска мъжът до нея да е физически способен да я защити. Ако аз знам, че той не би го направил, защо съм с него, като със същия успех мога да се защитя и сама?

Аха, сега прочетох пак коментара ти и видях, че си написала "Ако съм един мъж". Извинявам се.

Не знам, може и да си права. Не ми се е случвало тази ситуация срещу толкова противници и не знам какво ще направя и дали ще ми изключи мозъка. Защитавал съм си момичето срещи един, двама, но не и повече (не се е налагало просто). Може би сте прави.

Инак евалата, че го владееш това с устните затапки. Просто кеф ми става, когато затапиш някой с думи и спокойствие. Спокойният човек изнервя много повече от ядосаният.

umri
01-11-2012, 09:03
Инак евалата, че го владееш това с устните затапки. Просто кеф ми става, когато затапиш някой с думи и спокойствие. Спокойният човек изнервя много повече от ядосаният.
Спокойна..тя... HAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAH.
По-скоро си го представям като 350 думи/минута и как другата страна се опитва отчаяно да вземе думата за да се защити.

anonymous708973
01-11-2012, 09:05
Момиче съм, нямам особен избор. Ако тръгна да налитам на бой на всеки, който ме изнервя, трябва да съм се сбила с половината планета :D

Eдит: Аз съм олицетворение на спокойствието.
Омммммммм!

D1esel
01-11-2012, 09:07
аз ли съм богопомазания в случая :D , ще като The Don , да ги хвърляме в басейна докато се пушат пури под затъмнените светлини на построения подиум специално за ревюто на фешън ТВ :D

ФЕШЪН ТВ - МИНИМУМ!!! :D :D :D

Oy7ofCon7roL
01-11-2012, 11:06
Аз си спомням преди години как една моя бивша ме защити от едни мангали
Историята е следната:
Прибираме се от дискотека с моята приятелка и тъкмо палим цигара и едни 4 мангала на по 20-22 години(аз бях на 16 тогава) ни виждат и единия ми вика -пич имаш ли да почерпиш една цигара. И аз отивам до тях и подавам кутията да си вземе, единия си взима след тва другия дай и на мене една, след тва и третия така, а четвъртия ми кутията от ръката и ме гледа нагло! Аз му викам вземи си цигара де и оня ми вика ами аз си взех вече аре изчезвай.... Направо ми причерня от яд ама кво мога да направя освен да си изям боя от тия мангали за една кутия цигари...
Прихапах бърни, замълчах си и отивам до приятелката ми и тя вика кво стана и аз и викам ми кво да стане взеха ми цигарите....
И тя като полудя, тръгна след тях и им вика ей мангали спрете малко и аз с бавни крачи след нея :D
Както и да е тия се спряха и тя отива и почва да им обяснява нещо на турски(не беше туркиня ама знаеше турски доста добре)10 минути обясняване ама тая вече направо взе да се пени от яд хем на български хем на турски ги псува и някви имена споменаваха, аз само седя и си викам тва ся тия ще я почнат и ще ни посерат от бой за една кутия цигари...
Ама явно мацката познаваше стабилни хора. Както и да е псувни , викане кряскане по едно време ония мангали се обръщат и тръгват, обаче мацката не се отказва, хваща тоя дето взе кутията с цигарите за ръката и продължава да му се обяснява нещо..... по едно време оня хвърля цигарите и мангалите си тръгва, обаче мацката недоволна, че оня ги е хвърлил на земята продължава да ги псува .... единия се обръща такъв и тръгва все едно ще я удари и мацката му вика
- Айде де, айде ела като си толко отворен :D
Размина ни се, мангалите си тръгнаха без повече дертове, ама после ме беше срам да я погледна ама пък за една кутия цигари да се прая на мъж, да ядем бой не си заслужава
Иначе ако беше станало нещо и я бяха ударили щях да скоча да ме премажат ама поне да знам, че не съм путка

D1esel
01-11-2012, 11:12
Аз си спомням преди години как една моя бивша ме защити от едни мангали
Историята е следната:
Прибираме се от дискотека с моята приятелка и тъкмо палим цигара и едни 4 мангала на по 20-22 години(аз бях на 16 тогава) ни виждат и единия ми вика -пич имаш ли да почерпиш една цигара. И аз отивам до тях и подавам кутията да си вземе, единия си взима след тва другия дай и на мене една, след тва и третия така, а четвъртия ми кутията от ръката и ме гледа нагло! Аз му викам вземи си цигара де и оня ми вика ами аз си взех вече аре изчезвай.... Направо ми причерня от яд ама кво мога да направя освен да си изям боя от тия мангали за една кутия цигари...
Прихапах бърни, замълчах си и отивам до приятелката ми и тя вика кво стана и аз и викам ми кво да стане взеха ми цигарите....
И тя като полудя, тръгна след тях и им вика ей мангали спрете малко и аз с бавни крачи след нея :D
Както и да е тия се спряха и тя отива и почва да им обяснява нещо на турски(не беше туркиня ама знаеше турски доста добре)10 минути обясняване ама тая вече направо взе да се пени от яд хем на български хем на турски ги псува и някви имена споменаваха, аз само седя и си викам тва ся тия ще я почнат и ще ни посерат от бой за една кутия цигари...
Ама явно мацката познаваше стабилни хора. Както и да е псувни , викане кряскане по едно време ония мангали се обръщат и тръгват, обаче мацката не се отказва, хваща тоя дето взе кутията с цигарите за ръката и продължава да му се обяснява нещо..... по едно време оня хвърля цигарите и мангалите си тръгва, обаче мацката недоволна, че оня ги е хвърлил на земята продължава да ги псува .... единия се обръща такъв и тръгва все едно ще я удари и мацката му вика
- Айде де, айде ела като си толко отворен :D
Размина ни се, мангалите си тръгнаха без повече дертове, ама после ме беше срам да я погледна ама пък за една кутия цигари да се прая на мъж, да ядем бой не си заслужава
Иначе ако беше станало нещо и я бяха ударили щях да скоча да ме премажат ама поне да знам, че не съм путка

Пич, тоя път ме надмина :D

Oy7ofCon7roL
01-11-2012, 11:14
Пич, тоя път ме надмина :D
Тва между другото пред приятели не съм го разпраял

D1esel
01-11-2012, 11:18
Тва между другото пред приятели не съм го разпраял

Сигурен съм :D