PDA

View Full Version : Проблем с баща и много моля за съвет.



sheisthenumberone
01-08-2012, 21:43
Проблема е че баща и прави проблеми в смисъл не и дава да се виждаме в смисъл той е строг тя до сега не си е имала гадже аз съм по голям от нея и не знам какво да правя с баща и,все още не съм го виждал ама не знам как да го навия да я пуска да сме заедно ние сме от други градове делят ни едни 50-100км........ и ако не направя нещо баща и да ни пуска връзката ни ще се разпадне много моля за помощ..... в сериозна връзка сме! Но е глупаво всеки път да лъжем и да търсим оправдания, за това искам/е вечно разрешение.......от баща и , с майка и всичко е окей и със сестра и.

Audiophile
01-08-2012, 22:03
Между 50 и 100км има разлика, все пак момичето на колко е години? И колко са сериозни нещата между вас?

sheisthenumberone
01-08-2012, 22:05
Между 50 и 100км има разлика, все пак момичето на колко е години? И колко са сериозни нещата между вас?

Okey
на отиване и връщане общо 100км.
на 19г е аз съм +2г над нея. Еми много сериозни са нещата между нас пишем си секи ден чуваме се по телефона виждаме се правим секс ходил съм у тях тя е ходила в нас и т.н.

modjodjodjo
01-08-2012, 23:13
За жалост нищо не можеш да направиш по въпроса :)

breathless
01-09-2012, 05:44
А защо не се запознаете с баща и да види що за човек си, и че дъщеря му е в сигурни ръце с тебе? Освен това, друго не виждам какво може да се направи.

NambyPamby
01-09-2012, 07:27
И аз да бях, и аз нямаше да я пускам да излиза с такъв като теб.
Отделен въпрос е, че на 19 години е млада жена и би трябвало да е самостоятелна и да си отстоява мнението, а не да се води по акъла на техните, въпреки че отново - в тоя случай имат абсолютно основание.

Mi6inka
01-09-2012, 07:27
е .. чак толкова да я ограничава на 19 .. Тя защо не поговори с него като ГОЛЯМ човек. Да му каже, че си добро момче, че ти вярва, че те обича ( евентуално). Да предложи да се запознаете и т.н....

sheisthenumberone
01-09-2012, 09:31
И аз да бях, и аз нямаше да я пускам да излиза с такъв като теб.
Отделен въпрос е, че на 19 години е млада жена и би трябвало да е самостоятелна и да си отстоява мнението, а не да се води по акъла на техните, въпреки че отново - в тоя случай имат абсолютно основание.
Защо ти нямаше да я пуска да излиза с мен ???

IseeDEADbodies
01-09-2012, 11:33
А защо не се запознаете с баща и да види що за човек си, и че дъщеря му е в сигурни ръце с тебе? Освен това, друго не виждам какво може да се направи.

Щях да пиша нещо подобно, но при положение, че вече е написано, просто ще сложа едно плюсче



И аз да бях, и аз нямаше да я пускам да излиза с такъв като теб.

И само да те питам ти как разбра к'ъв и що е ?

BaffaLsc
01-09-2012, 11:55
Щях да пиша нещо подобно, но при положение, че вече е написано, просто ще сложа едно плюсче




И само да те питам ти как разбра к'ъв и що е ?

+1 , обаче не разбирам защо като е пълнолетна дори я ограничават толкова О.о

sheisthenumberone
01-09-2012, 12:21
+1 , обаче не разбирам защо като е пълнолетна дори я ограничават толкова О.о

нямала е до сега гадже, интересното е че тя супер много излиза и т.н. ходи по партита дискотеки и т.н. и за тях не и прави проблем само за мен :( а не искаме да го лъжем.но като ходи на партита дискоте и т.н. се прибира след няколко часа а когато е с мен отсъства обикновени с дни :d

anonymous708973
01-09-2012, 17:25
Eми, ако отсъства от даскало/университета, за да е с теб, нормално.

LeprikonA
01-09-2012, 17:52
е ти какво очакваш, "а заминавай ма дъще" ли? и баща ми не беше никак навит да ходя някъде си, било то и на 50 км(всъщност бяха 220), въпреки че познаваше момчето. иска да я предпази по някакъв начин. до колкото разбрах е на 17? не е пълнолетна, съответно той има това право, било то правилно или не. пък и щом намирате начини да се виждате не е кой знае какъв проблем предполагам. все някога и той ще свикне с тая идея, а и е хубаво и както ти казаха вече да му се представиш в една хубава светлина, че човекът да е по-спокоен.

sheisthenumberone
01-09-2012, 18:01
е ти какво очакваш, "а заминавай ма дъще" ли? и баща ми не беше никак навит да ходя някъде си, било то и на 50 км(всъщност бяха 220), въпреки че познаваше момчето. иска да я предпази по някакъв начин. до колкото разбрах е на 17? не е пълнолетна, съответно той има това право, било то правилно или не. пък и щом намирате начини да се виждате не е кой знае какъв проблем предполагам. все някога и той ще свикне с тая идея, а и е хубаво и както ти казаха вече да му се представиш в една хубава светлина, че човекът да е по-спокоен.
Изобщо не си разбрала на 19 е скоро прави 20 а аз съм на 21 и скоро ставам на 22 .никакви 17 пълнолетни сме.

LeprikonA
01-09-2012, 18:06
добре, това определено променя нещата.в такъв случай тя уста няма ли си?