PDA

View Full Version : За първи път



siiska
01-09-2012, 07:02
Здравейте. Преди 2 дена с приятеля ми правихме секс. (Аз съм на 18 приятеля ми на 19). Наистина бях готова, обичаме се искахме го от много време и сме заедно от година, така че не е просто пришпорване или нещо подобно. Всичко беше добре, държа се ужасно мило с мен беше внимателен и винаги когато ме болеше спираше. Въпроса е там, че до колкото знам трябва да се "разкъса" нещо или поне да има кръв, но при нас нямаше такова нещо. Само ужасно чувство за дискомфорт при мен болка... не се понасяше много на моменти.. От време на време имаше някакво съвсем леко удоволствие, но за кратко и след това болката отново надделяваше.. Не бях притеснена, имали сме възможност да изучим телата си а и сме заедно от много време.. Порбвахме различни пози и се задържахме в тази, която ме боля най-малко. Но болката си продължаваше, но така и не усетихме нещо да се "разкъсва" или поне кръв да имаше.. само болка и дискомфорт, дори малко болка в корема.. Въпроса ми е дали е успял да ме "отвори" (ужасен израз :Х) без да усетим разкъсването или нещо от този сорт.. и при някой дали се е получавало така?
Благодаря предварително :)

anonymous708973
01-09-2012, 07:04
Тъй като нещото, което трябва да се разкъса, сиреч, девствената ципа, е на входа на влагалището, няма как да не я е скъсал, ако си е вкарал пениса.

siiska
01-09-2012, 07:09
Ами нито аз усетих РЯЗКА болка нито той е усетил да разкъсва нещо. По скоро усещах само една тъпа постоянна болка по време на целия акт.. наистина не мога да си го обясня :?

paradosou
01-09-2012, 07:24
При някои момичета хименът е по-еластичен.

swing_cat
01-09-2012, 07:33
Изобщо не е задължително хименът да се скъса още при първия полов акт. Изобщо не го мисли.. той хич не е от значение ( въпросния химен ). Първо да кажа, че кървенето при тази ситуация не е нещо изключително обилно и може изобщо да не ти направи впечатление. Освен това може изобщо да не кърви.
Виж болката вече е нещо по-различно.. Внимавайте повечко да няма ексцесии ; )

daq96
01-09-2012, 07:33
По-еластична е при спортистките на лека атлетика и други такива спортове. Но не е нужно да има кръв.

swing_cat
01-09-2012, 07:37
Не говори глупости. По еластична е при някои хора. Без значение с какво се занимават и колко шпагати на ден правят ;)

Mi6inka
01-09-2012, 07:39
Кръвта не е задължителен елемент при първия път. Ужасната болка също не е. (макар, че ти си я имала). Така че.. Честито! Вече не си девствена. Продължавайте внимателно и следващите пъти, а ти се отпускай и се наслаждавай на моментите.

siiska
01-09-2012, 07:42
:) Благодаря за съветите! Вече не се притеснявам толкова само дето имаше спорове с моя, че не ми вярва за девствеността хаха

swing_cat
01-09-2012, 07:45
:) Благодаря за съветите! Вече не се притеснявам толкова само дето имаше спорове с моя, че не ми вярва за девствеността хаха Какво подягодите, трябва да значи "не ми вярва за девствеността" ?!

siiska
01-09-2012, 07:47
колко тъпо съм е изразила ще се самоубия :д
в смисъл не ми вярваше, че съм девствена... Да де оправихме нещата сега ми вярва, само че се чудеше и мае защо нямало кръв и не усетил разкъсване..

swing_cat
01-09-2012, 07:51
Бързи 3 варианта:
1. Защото хименът ти е по-еластичен.
2. Защото не си е свършил работата.
3. Защото не е задължително да кървиш. При моят първи път имаше БУКВАЛНО няколко капчици кръв и толкоз. Не се шашкайте, а си живейте живота ;)

MojoJojo88
01-09-2012, 08:26
При мен също нямаше кръв. А това, дали е скъсал нещо, или не-може и да е, може и да не е. Но като прочета, че някой мухльо, които не разбира явно от химени, обвинява приятелката си, че не е девствена, защото не се умряла от кръвозагуба по време на първия секс, или не се е разкъсала като хартия, направо ми идва да го убия. Толкова тъпи мъже има, че не е верно просто...

swing_cat
01-09-2012, 08:29
Толкова тъпи мъже си избрат/е ;)

MojoJojo88
01-09-2012, 09:01
Еми има го и това. Вярно е, че никой не се е родил научен, но ако поне малко е внимавал в часовете по биология, тези неща ще ги знае. Дори и да е пропуснал това, ако девствената му приятелка се е поинтересувала от тялото си и организма си, би му ги обяснила преди да дойде реда на късането/кървенето/разтягането на чарковете й.
Но, когато се сблъскат две елементарни частици, не излиза нищо умно.

swing_cat
01-09-2012, 09:06
Ти опитвала ли си се да обясняваш на гадже как точно действа половата ти система.. ?!

MojoJojo88
01-09-2012, 09:12
Не ми се е налагало да обяснявам, защото не съм си лягала с идиот.

swing_cat
01-09-2012, 09:13
Ахааа.. самочувствие му е майката!

DisappointedDreamer
01-09-2012, 09:13
При мен също нямаше кръв. А това, дали е скъсал нещо, или не-може и да е, може и да не е. Но като прочета, че някой мухльо, които не разбира явно от химени, обвинява приятелката си, че не е девствена, защото не се умряла от кръвозагуба по време на първия секс, или не се е разкъсала като хартия, направо ми идва да го убия. Толкова тъпи мъже има, че не е верно просто...

+1 Много точно казано.

1. Не е задължитено да има кръв - и при мен нямаше.
2. При някои момичета девствена ципа може да е по-еластична, или да се е скъсала, ако момичето е тренирало гимнастика и т.н., може и въобще да не е съществувала.
3. Болката, макар и тупа както ти я описа, я има.
4. Гаджето ти е много необразован и идиот, задето не вярва, че си била девствена.

HolyShit
01-09-2012, 09:20
Просто му е прекалено малък и за тва .. Скъсай с него и го изложи публично :8

MojoJojo88
01-09-2012, 12:15
Ахааа.. самочувствие му е майката!

Не е въпрос на самочувствие, а на правилен подбор на партньори.

tomboy
01-09-2012, 12:34
Аз у нас имам една такава книга за момичета , където пише и за първия път .Пише , че може и да няма кръв и , е при някои момичета ципата се къса още преди 1 път ... :)

Oy7ofCon7roL
01-09-2012, 13:10
Тъй като нещото, което трябва да се разкъса, сиреч, девствената ципа, е на входа на влагалището, няма как да не я е скъсал, ако си е вкарал пениса.

А те мислех за умно момиче :(

Extremescream
01-09-2012, 14:18
Има доста такива теми, а тази се изчерпа.