PDA

View Full Version : Пари от интернет



smirnoff1989
01-09-2012, 16:29
Какво смятате за интернет сайтовете, в които се събират точки и се печелят различни награди :) Аз лично попаднах на един, който смятам за забавен и интересен - www.pechalbi.net :)

SunnyBlue
01-21-2012, 14:51
А знаеш ли тези сайтове колко печелят. :D :D :D

YellowUmbrela
01-30-2012, 12:54
Аз мога да ви светна за един сайт. Там работата ти е да гледаш реклами. Имаш около 10-12 реклами на ден. След като посетиш сайта, на който принадлежи рекламата, трябва да останеш няколко секунди там. Под печалби нямам предвид нещо от сорта на 1-2 $ на реклама. Най-гол. печалби от реклами са 0,05$ а най-малките 0,001$. Има и една игра. Тя представлява решетка от 500 квадратчета. В 2 от тези квадратчета са скрити 5$ и имаш право на 25 кликвания върху квадратче. Но това не е най-доброто на сайта. Там има така наречените реферали. Когато се рег-неш в сайта ти дава един уникален линк. Ако някой влезе през твоят линк в сайта, направи си регистрация и започне да гледа рекламите ти става реферал от 1 ниво. На кратко, ти печелиш от неговото гледане на реклами (човекът също си печели). Ако някой друг пък вземе да се регистрира от линкът на човекът, който се е регистрирал от твоят линк ти става реферал от 2 ниво. Нивата на рефералство са 8 (до осмо коляно :D:D). Това ви го казвам по 2 причини:
I - Аз съм се регистрирал и си набирам реферали.
II - На един тийнейджър парите НИКОГА не му достигат, така че някой от вас предполагам ще се заинтересуват.
Регистрацията отнема само 2 минути. Ако някой се интересува да ми пише на ЛС или да ми прати мейл. Пощата ми е megas_1991@abv.bg. Цялата работа със сайта е много добре замислена. Единствената уловка е, че докато започнеш да печелиш стабилни пари чрез рефералите си е голям зор. Много хора гледат скептично на това и не се съгласяват. :) Нищо няма да загубите ако пробвате. :)))