PDA

View Full Version : Неска се чувствам нереално зъл и подъл :d



Wax
01-09-2012, 18:04
На връщане от даскало седнах на една седалка в рейса и от другата страна на рейса срещу мене стоеше едно 15-16 годишно момиче с очевиден зор на лицето :d. Беше с едни бели/сиви дънки и тропаше с 1ния крак. Аз отначало не схванах кво става, ама по едно време тоя привиден зор и изчезна и си викам кво толкова, ама като стана белите джинси имаха кафяво петно. И като се изилих едно мощно и един приятел ме изръга и ми вика, че тва било некултурно и деиствително е така ама кво да направя :lol: :razz: Момичето се разплака и слезе на следващата спирка и ми стана доста кофти после :<

D1esel
01-09-2012, 18:10
Пич, не знам защо, но ми се струва, че почна много да гледаш от мене :D

ADMIRALKA14
01-09-2012, 18:11
Кажи ми, че се шегуваш?!

Wax
01-09-2012, 18:12
Не ве :lol:
Съвсем сериозно ви го казвам, имам и 2ма свидетеля :d

da!ЛАПА
01-09-2012, 18:12
сигурно е правила анален бурен секс

D1esel
01-09-2012, 18:13
Не ве :lol:
Съвсем сериозно ви го казвам, имам и 2ма свидетеля :d

Снимка или не се е случило :D

Wax
01-09-2012, 18:14
Точно пък в такъв момент ше снимам :d

SuckIt
01-09-2012, 18:16
То оставаше и някой да снима и момичето трябваше да се обеси....///

btw...И аз бих се изхилил първоначално...////

D1esel
01-09-2012, 18:16
Не се ебавай с такива неща, брат! :D Щото съм сигурен, че няма по гадно нещо за човек от това да се насере на публично място. :D Слава Богу не ми се е случвало досега, но винаги много ме е било страх да не ми се случи :D Това е един от най-големите ми ежеднвени страхове :D

ADMIRALKA14
01-09-2012, 18:18
Не се ебавай с такива неща, брат! :D Щото съм сигурен, че няма по гадно нещо за човек от това да се насере на публично място. :D Слава Богу не ми се е случвало досега, но винаги много ме е било страх да не ми се случи :D Това е един от най-големите ми ежеднвени страхове :D
:D :D :D :D :D

da!ЛАПА
01-09-2012, 18:22
дизел дизел дизел дизел тоя път ме разцепи

D1esel
01-09-2012, 18:23
дизел дизел дизел дизел тоя път ме разцепи

е кво, аз затова не излизам никъде, само тук кисна, за да не се насера някъде навънка. :D А вкъщи и да се насера - ще се преоблека бързо :D

ADMIRALKA14
01-09-2012, 18:25
е кво, аз затова не излизам никъде, само тук кисна, за да не се насера някъде навънка. :D А вкъщи и да се насера - ще се преоблека бързо :D
Да беше казал по рано, бе братче. Всички тук живеехме с лъжата, че нямаш личен живот по други причини. :lol:

D1esel
01-09-2012, 18:26
Да беше казал по рано, бе братче. Всички тук живеехме с лъжата, че нямаш личен живот по други причини. :lol:

Ами срам ме беше да си призная :oops: А поради какви причини сте си мислели, че стоя тук? :D

Wax
01-09-2012, 18:27
И аз съм имал подобен случай. На концерт 4ти клас пяхме пред 600-700 човека. Имах запек, ама точно тогава зех че се излекувах, ама се стърпях :D

da!ЛАПА
01-09-2012, 18:28
хахахаххахахахахахахахаха хаххахаха посерко ли си

D1esel
01-09-2012, 18:28
И аз съм имал подобен случай. На концерт 4ти клас пяхме пред 600-700 човека. Имах запек, ама точно тогава зех че се излекувах, ама се стърпях :D
Ти певец ли си? :D

Wax
01-09-2012, 18:31
Аве навремето бях при вокалистките на Канарите - Народно пеене, ама го зарязах 5ти клас :lol:

D1esel
01-09-2012, 18:35
Аве навремето бях при вокалистките на Канарите - Народно пеене, ама го зарязах 5ти клас :lol:

:D Значи си музикална натура! Еваларка! :) :D

M214
01-09-2012, 18:38
Сигурно пише в този форум - така става с всички, които пишат в него!

Wax
01-09-2012, 18:40
така става с всички, които пишат в него!]

Непременно :d

http://i.imgur.com/mGcAP.jpg

Oy7ofCon7roL
01-09-2012, 18:50
Сетих се за една случка дето ми я разпраяше един френд.
Пътували тоя моя френд и още някъв пич с тира на някъде и на оня му се присрало нещо. Казал на тоя моя френд
- спирай ще се насера ! Ама нашия човек си кара и вика спокойно след малко има бензиностанция. 5, 10, 15 мин идва бензиностанцията. Спират тира на паркинга и само една полянка дели бензиностанцията от кенефа (околко 30 метра). Оня пич вече припотен грабва един вестник , скача от тира и хуква към бензиностанцията. Стига по средата на полянката, обръща се с задник към бензиностанцията, сваля гащите, покрива лицето си с вестника и се изсира на полянката. А то лятно време било,имало кафене там и хора седнали отвънка, ама оня пич на 20 метра от тях си сере Like a Boss :lol:
Свършил си работа, избърсал си задника и с бърза крачка към тира..
Тоя моя френд вече умрял от смях го питал - абе даеба мама му биа ли така бе, що поне не се обърна с лице към хората , ми да ти гледат газъ 20 човека ?! И оня - да бе да се излагам пред хората, давай да изчезваме по-бързо от тука :lol:

Заклевам се, че историята е истина

D1esel
01-09-2012, 18:52
Сетих се за една случка дето ми я разпраяше един френд.
Пътували тоя моя френд и още някъв пич с тира на някъде и на оня му се присрало нещо. Казал на тоя моя френд
- спирай ще се насера ! Ама нашия човек си кара и вика спокойно след малко има бензиностанция. 5, 10, 15 мин идва бензиностанцията. Спират тира на паркинга и само една полянка дели бензиностанцията от кенефа (околко 30 метра). Оня пич вече припотен грабва един вестник , скача от тира и хуква към бензиностанцията. Стига по средата на полянката, обръща се с задник към бензиностанцията, сваля гащите, покрива лицето си с вестника и се изсира на полянката. А то лятно време било,имало кафене там и хора седнали отвънка, ама оня пич на 20 метра от тях си сере Like a Boss :lol:
Свършил си работа, избърсал си задника и с бърза крачка към тира..
Тоя моя френд вече умрял от смях го питал - абе даеба мама му биа ли така бе, що поне не се обърна с лице към хората , ми да ти гледат газъ 20 човека ?! И оня - да бе да се излагам пред хората, давай да изчезваме по-бързо от тука :lol:

Заклевам се, че историята е истина

Ужас. :D На мен винаги ми е било много странно, защо хората намират срането и пикането за нещо неестествено? :D

Oy7ofCon7roL
01-09-2012, 18:54
Ужас. :D На мен винаги ми е било много странно, защо хората намират срането и пикането за нещо неестествено? :D

Не знам аз съм пикал почти на центара на пловдив, ама кво да праиш зор, по дообре ли е да се напикая в гащите :lol:

D1esel
01-09-2012, 18:55
Имаше един случай, в който Алекс Раева разказа как пазила някаква диета, като яла само домати. Отишла на шопинг в мола, навела се да види някакви очила на "Закс" И да се изправи и се насрала :D Казала: "насрах са", а оная приятелката казала: "да, на Закс са". Алекс отговорила: Не бе, насрах се! :D

Oy7ofCon7roL
01-09-2012, 18:58
Покъртително :lol:
А иначе и мен най-много ме е страх да не се насера/напикая някъде

D1esel
01-09-2012, 18:58
Не знам аз съм пикал почти на центара на пловдив, ама кво да праиш зор, по дообре ли е да се напикая в гащите :lol:

aз съм пикал като малък, подчертавам "пикал", не "акал", на магистралата по пътя за морето. Интересното е, че не исках да пикам с гръб към колите, а с лице :D А друг път пък си спомням как наще ме караха да се изпикая преди да влезем в някакво заведение и аз исках да пикам на някаква гума на кола. Те: "не, не, не може" Аз пък се дера, че ще пикам само, ако е на гума на кола. И както си пикам и някакъв излиза от заведението: "Защо карате детето да пика по гумите на колите? " :D :D :D

da!ЛАПА
01-09-2012, 18:59
караш ме да се хиля дизел

D1esel
01-09-2012, 19:03
караш ме да се хиля дизел

радвам се :D

Oy7ofCon7roL
01-09-2012, 19:05
aз съм пикал като малък, подчертавам "пикал", не "акал", на магистралата по пътя за морето. Интересното е, че не исках да пикам с гръб към колите, а с лице :D А друг път пък си спомням как наще ме караха да се изпикая преди да влезем в някакво заведение и аз исках да пикам на някаква гума на кола. Те: "не, не, не може" Аз пък се дера, че ще пикам само, ако е на гума на кола. И както си пикам и някакъв излиза от заведението: "Защо карате детето да пика по гумите на колите? " :D :D :D

Един френд беше се напил и пика пред ресторанта(мисля, че е ресторант) в "папараци" в пловдив
охраната излиза и вика -абе момче кво праиш защо пикаеш тука? а той - ааааааа къде да пика ааа :lol:
как не ядохме бой тогава не знам

Miichelle
01-09-2012, 19:05
Лол :lol: Абее не си е оферта за си на зор навънка и да няма тоалетна

D1esel
01-09-2012, 19:06
Лол :lol: Абее не си е оферта за си на зор навънка и да няма тоалетна

Или пък да има тоалетна и да не е почистена, или пък да е турски кенеф. :D

D1esel
01-09-2012, 19:07
Един френд беше се напил и пика пред ресторанта(мисля, че е ресторант) в "папараци" в пловдив
охраната излиза и вика -абе момче кво праиш защо пикаеш тука? а той - ааааааа къде да пика ааа :lol:
как не ядохме бой тогава не знам
:D :D :D 10 bukwi

Miichelle
01-09-2012, 19:14
Всички са ми викали, че изпитват някакъв ужас, когато ходят в училищните кенефи. Да вземе да се търкулне къртицата по крачолите.... :D :lol:

D1esel
01-09-2012, 19:17
Всички са ми викали, че изпитват някакъв ужас, когато ходят в училищните кенефи. Да вземе да се търкулне къртицата по крачолите.... :D :lol:

Ужас. :D А представяш ли си у вас да ти е такъв? :D

Miichelle
01-09-2012, 19:20
Вършиш квото вършиш през джама :D

Wax
01-09-2012, 19:21
После виниш гълъбите нали :lol:
Бах ги в гълъбите :d

Oy7ofCon7roL
01-09-2012, 19:27
Ето един виц по темата http://www.vbox7.com/play:f703edc9 :lol:

EinGutesKind
01-09-2012, 19:29
На мен като ми се допикае някъде по улиците, ако няма мол или тоалетна наблизо, си ходя в храстите и хич не ми пука :lol:

D1esel
01-09-2012, 19:30
На мен като ми се допикае някъде по улиците, ако няма мол или тоалетна наблизо, си ходя в храстите и хич не ми пука :lol:

То пък нали много молове имате там у Пловдив :D

Wax
01-09-2012, 19:32
То пък нали много молове имате там у Пловдив :D

Напоследък стана доста фрашкано с такива да ти кажа :lol:
А и бтв кой истински Пловдивчанин не е пикал и срал на центъра?

D1esel
01-09-2012, 19:33
Напоследък стана доста фрашкано с такива да ти кажа :lol:
А и бтв кой истински Пловдивчанин не е пикал и срал на центъра?

Щом и Наско е извършил това мъжествено и животинско деяние... :D

EinGutesKind
01-09-2012, 19:36
Ма аз не на центъра, там си има макдоналдс :razz: