PDA

View Full Version : Много е срамежлива



MaxXissaa
01-09-2012, 20:41
Здравейте от няколко месеца излизам с едно момиче , но е доста срамежлива , колкото пъти излизаме само 2мата си се отпуска , но като сме в училище май не иска да се виждаме , срам я е пред всички да се целуваме и т.н. И в училище сме почти като непознати.. И не знам какво да правя , говорихме един път нищо не стана , и сега не знам дали да и дигна темата пак.. Идеи какво да правя?

SuckIt
01-09-2012, 20:56
Ако си мечтал да я награбиш в училище пред всички...Не/////

Говорете си,гушни я е един-два пъти,целуни я БЕЗ езици и такива работи......///

sladkalady
01-10-2012, 05:47
Дай й малко време.Нормално е в началото да е по-срамежлива.След известен период от време ще се отпусне .

anonymous708973
01-10-2012, 05:55
been there, done that.
Момиче съм и година и кусур с тогавашния ми приятел се правихме, че не ходим. Не от срамежливост, по други причини.

Не започвай такава връзка, много ще ти е кофти...

IseeDEADbodies
01-10-2012, 08:48
Ти пък от вратата - за краката. С време всичко става, пък и к'во от т'ва? Ти за показност ли излизаш с нея, или 'щото ти е кеф да си с нея? Не виждам проблема, че в даскалото ви не искала да се целувате, и ?

MaxXissaa
01-10-2012, 16:36
Ти пък от вратата - за краката. С време всичко става, пък и к'во от т'ва? Ти за показност ли излизаш с нея, или 'щото ти е кеф да си с нея? Не виждам проблема, че в даскалото ви не искала да се целувате, и ?
Не излизам с нея за показност , но в даскало сме почти като непознати , дори не се прегръщаме , остави целувката.
Не за друго , но я харесвам много и не знам.. Гадно ми е , да се правим , че не ходим.

mMemories
01-11-2012, 08:36
Говори с нея!
В училище иди постой при нея...говорете си...прегърни я...ии така

DeMoNSouL
01-11-2012, 12:15
been there, done that.
Момиче съм и година и кусур с тогавашния ми приятел се правихме, че не ходим. Не от срамежливост, по други причини.

Не започвай такава връзка, много ще ти е кофти...
Абсолютно съм съгласен с мнението на "колежката". Това не е връзка. Или си с някого и не ви пука от нищо или не сте!

Salom
01-13-2012, 07:22
От колко време сте заедно?
Не може да излизате от 2-3 дена и веднага да се отпусне....

vasiletta
01-13-2012, 11:00
pritesnena e ! tova se sluchva s pochti vsichki momicheta ! pregrashtai q v ychilishte .. posle q celuni po buzata i t.n. takka tq shte se otpusne .

Bloody-girl
01-13-2012, 15:07
Добре де, през тези няколко месеца от връзката ви, всеки ден ли беше така?
Щом не иска - не я целувай в училище, останете 2-та.. В училище говорете, излизайте навън, гушни я, НО не я целувай!
Ако това продължи - говори отново с нея и я попитай защо.Не може ли да ти отговори - .... х )

vovka
01-14-2012, 05:15
Колега, не си ли се замислял, че може да си грозен или смотан, и нея да я е срам да те целува за да не и се смеят? Търси проблема в себе си
поздрави

SunnyBlue
01-14-2012, 09:33
Колега, не си ли се замислял, че може да си грозен или смотан, и нея да я е срам да те целува за да не и се смеят? Търси проблема в себе си
поздрави

и аз мисля така..може да си мил с нея но ако не си много красив ще я е срам (:

againstyou
01-15-2012, 14:17
и аз мисля така..може да си мил с нея но ако не си много красив ще я е срам (:

Толкова тъпо изказване.Срама не се определя по това,а и ако го е мислила за грозен нямаше да тръгнат.Може да я е срам поради много причини..може просто да я е страх да му се довери,може да са и разбили сърцето преди това и сега да е по-предпазлива.

TheBeliever
01-15-2012, 14:26
Какво точно имаш предвид под "почти като непознати"?

Колкото до целувките и интимностите в даскало не виждам защо се впрягаш. И аз не си падам по лигавещи се двойки по коридорите или на обществени места. Има време и място за всичко това и училището не е едно от тях.

SisiStrange
01-15-2012, 14:30
Е, не всички обичат показността.

Може да не и е приятно всички да я виждат как мята езици и обкрачва някой по коридорите.

Да я гушнеш леко, да я целунеш без език или по бузката е напълно достатъчно, за да си личи, че сте заедно и без нон стоп да сте лепнати 1 за друг.

SunnyBlue
01-15-2012, 19:35
Толкова тъпо изказване.Срама не се определя по това,а и ако го е мислила за грозен нямаше да тръгнат.Може да я е срам поради много причини..може просто да я е страх да му се довери,може да са и разбили сърцето преди това и сега да е по-предпазлива.

Аз давам пример..не съм казала че точно това е причината. ;)