PDA

View Full Version : трябва да отида на уролог



muho
01-09-2012, 21:23
Здравейте, мисля, че имам фимоза или поне кожичката ми е тясна и не мога да я забеля изцяло, а когато го направя боли. Моля ви да ми дадете съвети, както и да попитам, дали мога да отида на уролог сам, в смисъл, защото ме е срам един вид с родители и т.н. ? След 9 дена правя 16г. :)

besso
01-10-2012, 08:42
Споко, на 16 още можеш да си решиш проблема сам, просто като си играеш с пушката използвай бебешко олио и подърпвай кожичката леко назад колкото можеш, важното е да няма болка. С времето ще ти се отпусне кожичката ;)

muho
01-10-2012, 21:38
Споко, на 16 още можеш да си решиш проблема сам, просто като си играеш с пушката използвай бебешко олио и подърпвай кожичката леко назад колкото можеш, важното е да няма болка. С времето ще ти се отпусне кожичката ;)

Благодаря, надявам се да стане. :)
И въпреки това, ако не стане да не пускам нова тема, ще мога ли да отида сам на уролог? :)

maksimal
01-11-2012, 11:52
Трябват ти 18 години за да отидеш сам. Няма нищо срамно, отивай.

Weskko
01-15-2012, 16:52
((и аз имам проблем .. мисля ,че имам късо гемче ии ме е срам да кажа на нашите .. такаче знам какво тии е и аз след 5 месеца ще правя 16год. ..не знам страх ме е чел съм че това се оправя с някаква "малка" операция )) А ЗА ТВОЕТО МОЖЕ ДА Е ФИМОЗА ИЛИ КАТО МОЕТО КЪСО ГЕМЧЕ..