PDA

View Full Version : Пъпките ми не изчезват?



SeXBeginner
01-10-2012, 08:01
Имам акне... просто е супер странно как дори и след 2-3 седмици пъпките си стоят без подобрение.. Пробвах с акне аут и метолов спирт , крем здраве и тем подобни продукти, но без ефект... някой да знае нещо по въпроса ?

besso
01-10-2012, 08:51
пускаш 15 теми едни и същи, вместо да очакваш от 15 годишните пубери тук компетентно мнение иди при дерматолог. Не се притеснявай, при тях ходят само хора с проблеми, а това им е работата.

kalpazanka
01-16-2012, 05:52
Колко време ползва акне аут?
Поддържащата терапия каква е?

qkakukla2
01-16-2012, 18:23
Tова ми помогна от Ейвън си го купи не е скъпо около 2-3 лева. Не е специално за акне , тоалетно мляко за почистване е. Нанасяш го преди лягане и след измиване на лицето. Заповядай линк да знаеш че може и да се срещне и със синя капачка това не е от значение продуктът е един и същ.

http://prikachi.com/images/409/4273409I.jpg
:)

PullMeCloser
01-16-2012, 18:26
Ако момичето наистина има акне, продукт на Ейвън за 2-3 лева най-много да влоши нещата.
Защо не посетиш дерматолог? Или поне се насочи към медицинска козметика.

Rar3
01-20-2012, 04:22
Иди при дерматолог. Ако не става с продуктите, които ползваш или които ще ти изпишат най-вероятно е от начина ти на живот. Имам предвид хранене, стрес, спане и т.н

npp
01-27-2012, 09:39
ако спреш да консумираш захароза(захарта) и продуктите, които я съдържат, и намалиш приемането на мазнини до максимум, тогава акнето може да изчезне много лесно, особено ако избягваш и стресови(-те) ситуации/състояния, но това означава също и да намалиш яденето на по-сладки(-те) плодове, т.е. такива като банани(-те), и въобще да не прекаляваш с плодовете като цяло, а също и да избягваш мазнините до максимум, особено рафинираните, хидрогенираните и животинските, но консумирай само натурални растителни масла в малки количества, такива като качествен зехтин extra virgin, който колкото е по-качествен, толкова повече цветът му е по-зелникав/зелен, можеш да ядеш и малки количества от течната мазнина от рибата(т.е. онази, която е течна дори и когато е студена) и малки количества от натуралното краве масло, също така мий лицето си всеки ден с натурален глицеринов сапун, сутрин и вечер, и не го замърсявай много и не го пипай много с немити ръце