PDA

View Full Version : Интернет доставчик -Варна



ponomen
01-10-2012, 15:20
Изтича ми догова за нета към виваком и те ми предлагат на зпаочна нов план 4 play.Аз изобщо не съм очарован от техния нет който е уж 10мегавата :) мегабита. Можете ли да ми предложите че изобщо не съм запознат с някой варненски интерент доставчик който наситина да предлага скоростта която е в абонамента.Макс да е 15-20 лева на месец

beretta92sd
01-11-2012, 08:57
Изтича ми догова за нета към виваком и те ми предлагат на зпаочна нов план 4 play.Аз изобщо не съм очарован от техния нет който е уж 10мегавата :) мегабита. Можете ли да ми предложите че изобщо не съм запознат с някой варненски интерент доставчик който наситина да предлага скоростта която е в абонамента.Макс да е 15-20 лева на месец

За мен по добър интернет доставчик Във Варна от SpectrumNet няма .Аз съм на 27 лв 35 мегабита мисля че за 19 лв имаше 15 мегабита .И скороста си е скорост и потдръжка си имат хората 24 часа 365 дни в годината и ако възникне проблем на момента се оправя ако е възможно, ако не остава като задача за следващия работен ден ( ако си се обадил посреднощ, извън работното време на екипите)

dangerlol
01-11-2012, 16:42
За SpectrumNet съм съгласен,но и нета на Bulsatcom е стабилен.Със премиум пакета на ТВ-то и интернета на 34 мегабита цената е 25лв и си доставят реално скороста.Единственото което не ми харесва е,че екипите им не са от наи бързите и компетентните които може да има.