PDA

View Full Version : За, може би, пропуснатия шанс. Много ме е яд :)



venomvortex
01-10-2012, 16:10
Хей, здравейте. Какво да Ви кажа, исках да споделя една кратка история за един, може би, пропуснат шанс.
Става дума за това, че харесвах едно момиче доста дълго време, но само да уточня, че малко съм подминал тийн възрастта , наистина я харесвах много. За съжаление поради стечение на обстоятелствата бяхме само приятели, имаше винаги някакви закачки, намеци и зарибявки, но никога не се получи нещо повече, защото или тя беше с някой или пък аз. Така няколко години до преди месец, когато тя беше скъсала с приятеля си, а аз нямах никой и реших, че сега или никога - ще действам.
Да, ама не :D Бяхме се разбрали да излезнем след няколко дни, чаках с нетърпение обаче буквално ден преди уговорената ни среща се събрали с бившия и приятел. Много комично, уж го мразеше, но явно границата е тънка. Така и не излязохме и тя не разбра какво чувствах. След това се отдалечих, може пък и да не е писано, си викам. Ама малко ме е яд, защото наистина я харесвам и си допадаме, можеше да се получи нещо хубаво :)

Та, действайте докато е време. Това е, благодаря за вниманието.
Не очаквам някакви конкретни съвети, защото реално не задавам въпрос, но ще се радвам да покоментираме.
Е, хайде, ето въпрос все пак: Така ли да оставя нещата, да ичакам просто или да се бутам където, може би, не ми е работа, а именно в хорските взаимоотношения. Не съм такъв човек, за да развалям на някого връзката, но в този случай може пък да си струва, така или иначе не мисля, че са един за друг, защото тя не беше особено щастлива, оплакваше ми се често и мисля, че това няма да просъществува още дълго.

anonymous708973
01-10-2012, 17:04
Стигнах до "Уж го мразеше, но границата е тънка". Не се занимавай с такива момиченца. Познавам този тип - лудо влюбените, тонове сърчица по стената на "милото" във фейсбук, в един момент късат, тя го мрази, защото е боклук, пуска статуси от сорта на "Той губи, защото аз съм единствена и уникална", плюе го пред всички, изведнъж обаче решава, че го обича... С две думи, избягвай момиченца, които са яко във филма и са като фурнаджийски лопати.

BlueFace
01-10-2012, 17:14
Аз мисля, че трябва да я поканиш да излезете. Но не, за да и признаеш колко много си хлътнал по нея, а просто да излезете като приятели, да се опознаете по-добре. Ако срещата мине добре бъди настоятелен и уговори друга, пак със същата цел. Излезте няколко пъти, в по-широк интервал от време. Същевременно трябва да показваш, че си заинтересован, че ти е приятно с нея, но не и да и се обясняваш в любов и да и предлагаш да зареже гаджето си за теб. Ако вече са скъсали веднъж значи връзката им не е толкова здрава... Според мен така би имал най-голям шанс, защото по този начин хем тя ще те опознае по-добре (ще има възможност да си те хареса), хем няма да си ти този, който и изтърсва на главата изневиделица някакъв въпрос и я кара да вземе някакво решение, което никак не е лесно.

Надявам се да съм помогнал : )

ShadyStyle
01-10-2012, 18:33
Стигнах до "Уж го мразеше, но границата е тънка". Не се занимавай с такива момиченца. Познавам този тип - лудо влюбените, тонове сърчица по стената на "милото" във фейсбук, в един момент късат, тя го мрази, защото е боклук, пуска статуси от сорта на "Той губи, защото аз съм единствена и уникална", плюе го пред всички, изведнъж обаче решава, че го обича... С две думи, избягвай момиченца, които са яко във филма и са като фурнаджийски лопати.
МЕРСИ ЗА ТОЯ КОМЕНТАР ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА ОТВОРИ МИ ОЧИТЕ ЧОВЕК :*:*:*:* и не се ебавам тоя път наистина мерси

mockyy
01-11-2012, 05:15
Момчето казва, че е подминал тийн възрастта, тоест е на поне 20 години, следователно момичето също не трябва да е толкова малка или поне чак толкова малка, че хептен да е неосъзната! Щом има закачки между вас ще има и друго, най-малкото защото приятелство между момче и момиче няма! Моят съвет е да излизате постоянно, да я забавляваш, да се лигавиш пред нея, да си естествен. И в същия момент да си сериозен и да се представиш като разумен здравомислещ младеж. Целта е тя да свикне с теб, затова използвай всеки възможен момент да излезете, дори за известно време заеби приятелите ако се наложи. Не се отказвай така лесно и и докажи, че с теб ще и е по-хубаво във всяко едно отношение. Накрая сама ще прецени с кого се чувства най-добре. И все пак, имай си едно на ум и прецени дали наистина си струва момичето, защото в един от горните коментари има голяма доза истина!

DeMoNSouL
01-11-2012, 15:19
Така е понякога братле. Един съвет от мене: Действай дори и шанса да успееш да е 0%! :) Късмет за напреде

Hilary_
01-12-2012, 07:14
ауу държа да отбележа, че беше удоволствие за мен да дочета тема, в коята няма 385 грешки .. (:
По въпроса ти - Момичето не знае какво иска. (казвам го от личен опит)
След като толкова години са минали и все пак нищо не е станало, е време да продължиш напред ..

vesito13
01-12-2012, 13:41
Ако човек истински иска нещо, трябва да се бори за него. Дори да има трудности и перипети, това не значи, че веднага трябва да се откажеш. Но всичко това е въпрос на достатъчно силна воля и желание. Ако искам нещо, ще се боря със зъби и нокти за него, без да се поколебая. И все пак това си е до характер.

fluffy_^
01-12-2012, 13:43
Ако човек истински иска нещо, трябва да се бори за него. Дори да има трудности и перипети, това не значи, че веднага трябва да се откажеш. Но всичко това е въпрос на достатъчно силна воля и желание. Ако искам нещо, ще се боря със зъби и нокти за него, без да се поколебая. И все пак това си е до характер.

Понякога не си стува усилията :) !

vesito13
01-12-2012, 13:46
Понякога не си стува усилията :) !
За да желая нещо силно, значи съм преценила, че усилията ще си струват. Но да, не при всеки е така.

fluffy_^
01-12-2012, 13:57
За да желая нещо силно, значи съм преценила, че усилията ще си струват. Но да, не при всеки е така.

Добре но има изключения :) ! повярваи ми .. не ми се разказва тука ! :)

Msecurity
01-12-2012, 13:58
За да желая нещо силно, значи съм преценила, че усилията ще си струват. Но да, не при всеки е така.
Ммм и аз така мислех до скоро :) но пък за мои "късмет" винаги когато поискам нещо и реша че си заслужава се нещо се обърква... :(

ПП: Като гледам форума маиче вече не е само тиин то повечето са 18+ :D

venomvortex
01-12-2012, 21:30
ауу държа да отбележа, че беше удоволствие за мен да дочета тема, в коята няма 385 грешки .. (:
По въпроса ти - Момичето не знае какво иска. (казвам го от личен опит)
След като толкова години са минали и все пак нищо не е станало, е време да продължиш напред ..

хаха, на второ четене откривам, че въпреки всичко имам пунктуационни грешки :D

Иначе по темата, благодаря за съветите на всички. За момента нищо не правя, но ще се старая да се виждаме по-често. Проблем е, че и двамата работим и трудно съвпадат почивните ни дни, но ще видим :)

Лека нощ на всички.

vesito13
01-13-2012, 14:29
Добре но има изключения :) ! повярваи ми .. не ми се разказва тука ! :)
Винаги има изключения. ;)

Chacho
01-13-2012, 14:49
Първо си признай пред себе си, че я харесваш, че мислиш за нея и че искаш да сте заедно. След като си наясно с позицията си, приеми, че или ще се получи, или няма да се получи и не придавай особен смисъл на който и да е развой на ситуацията. Възползвай се от възможностите, когато ти се предоставят, но не ги гони на всяка цена. И действай бързо и решително, а не да се вайкаш между "хем искам, хем не искам". Дилемите са застои, а смелостта е лек. Зрял човек си, не ти приляга да се затормозяваш с такива проблемчета. Решавай ги и това е.

Личното ми мнение е, че нищо няма да се получи, но че опитът ще ти е полезен и на твое място бих действал. Но не бих се ангажирал с чуждо мнение и бих постъпил според собствените си убеждения.

venomvortex
02-07-2012, 12:16
Привет,
имам все още много голямо желание да съм с това момиче, вече съм направо луд по нея, защото в последните седмици се случиха доста неща. Първо, както и мислех, се разделиха с онзи. Все още нищо не съм казвал, защото като че ли започва да се усеща, че отношението ми е друго и май се дърпа. Не мога да я разбера, един ден се държи прекрасно, на другия - нищо.
Проблемаът е, че ме е страх. Ако беше просто някоя друга, отдавна да съм действал, но тук е толкова сложно, ако не чувства нещата по начина по който аз ги чувствам значи, че повече няма да сме дори и познати. Случвало се е и преди и си бях казал, че няма да направя същата грешка, но можеш ли да заповядаш на сърцето си...

Имам идея да и пратя 101 рози за свети валентин, но това може да я стресне, но пък със сигурност ще направи впечатление, защото никой друг не е правил нещо подобно, предполагам. Проблема е, че не знам дали не е изтъркано, само на филм ли изглежда добре и най-вече ми се искаше да не разбере веднага от кого са, а първо да помисли и да се обади ако разбере от бележката. А ще разбере, защото няма друг глупак около нея, който да направи такова нещо освен мен.

Въпроса е към момичетата предимно, ще се стреснат ли от това с розите, ще се зарадват ли или какво? А момчетата могат да кажат дали биха го направили изобщо.

Благодаря предварително за съветите, ако има такива :)

Chacho
02-07-2012, 12:36
Тея жестове не са за момиче, с което искаш да тръгнеш, а за момиче, с което сте в по-дълга връзка, чувствата са взаимни и сте ги доказали един на друг.

И прекалено много си внушаваш, че точно това момиче е специално. Като я разлюбиш и срещнеш друга, пак същото ще си мислиш, докато не погледнеш по-отгоре на нещата.

Също така, ако прекалено много се притесняваш, дали ще се получат нещата, никога няма да ти се получат. Трябва да рискуваш, да губиш, да рискуваш, да губиш и накрая ще спечелиш.

NambyPamby
02-07-2012, 13:09
Това с розите е твърде фамилиарно, а вие сте си никакви. Може да си помисли, че си психопат, 'щото тва е интимен, красив жест, който, направен от напълно непознат, показва, че си някакъв супер обсебен и лепнат за нея, а никой не обича да го обременяват по този начин.

Като я харесваш толкова - покажи й го по някакъв по-нормален начин. Излизайте, забавлявайте се, налазвай я деликатно, пък тя, ако не те иска, ще се отдръпне. И да те отреже - какво? Ти топки нямаш ли? Да не е първата, която те отрязва? 'Щото надали ще е и последната. "Съмтаймс уин, съмтаймс люн". Риба в морето много, все очарователна и прекрасна, но ако в бонус и уверена, никоя не би ти вързала по простата причина, че момичетата/жените обичат мъже, които вдъхват сила, твърдост, респект, защита, а не такива, които се туткат и помайват като дечица, и ги е срам да си поискат. Това чакане е убийствено и за двете страни, и е ненужно губене на време. Или ще го бъде, или няма.