PDA

View Full Version : Завиждате ли?



ZaicheNaXeroin
01-10-2012, 17:26
Ако отговора е ''да'' то следващия въпрос е на кого,и най-вече защо?
Аз ще съм първа:
Завиждам на хората,на които им стига малко за да са щастливи и се радват на малките неща в живота - нещата които някои хора дори не забелязват!Тези хора които рядко употребяват фразата ''може и да е по-добре''.Искам и аз като тях да мога да виждам света през розови очила независимо от всичките му гадни страни и да не обръщам внимание на лошите неща...и също като тях да харесвам живота си точно такъв какъвто е без да искам непрестанно да променям себе си,близките си и околните...

RainBerry
01-10-2012, 19:15
Завиждам, благородно или не, не знам, но завиждам за неща, за които аз нямам волята да постигна, най-вече за изграждане като личност. Завиждам на хората, които намират добрата страна във всяко лошо нещо, а аз го правя само когато съветвам останалите. Щом нещата опрат до мен, изключвам всякакви смислени размисли и действам на момента, както ми "падне". Завиждам на хората, които са търпеливи, на тези, които не избухват бързо и не преживяват нещата дълбоко. Отделно, бих казала, че завиждам и на хората, които си изразяват емоциите на момента, а не си го натрупват и после да си го изкарват на себе си като се обвиняват за всичко, като мен. Преди не бях такава, но явно се променям. Та, да .. това е. ;d

godness
02-04-2012, 19:25
завиждам на хората , на които не им пука особено , не се замислят за това дали изглеждат хубаво или се харесват на околните , тези които просто живеят за мига ...а също и на момчетата ,като цяло водят по-безгрижен живот

flawless_
02-04-2012, 19:31
.............................

HolyShit
02-04-2012, 20:46
завиждам на хората , на които не им пука особено , не се замислят за това дали изглеждат хубаво или се харесват на околните , тези които просто живеят за мига ...а също и на момчетата ,като цяло водят по-безгрижен живот

Демек да си безотговорен.За това България е на този хал,защото всички са такива каквито точно ти искаш да са..

nIkEnCeTy_bE
02-05-2012, 08:19
Завиждам на хората, които са постигнали нещо, които искат да постигнат и не се отказват, имат волята, която аз нямам.

MojoJojo88
02-05-2012, 11:04
Не завиждам на никой. Това, че ти виждаш един човек, който оценява малките неща и се радва на много малко, не означава, че не е минал през трудности, за да стигне до това, което е в момента. Тоест и той е страдал, колкото и ти, но не го е показал.
А всеки може да постигне мир със себе си и да бъде щастлив, стига да иска. Не можеш да завиждаш на някой, че е успял преди теб.