PDA

View Full Version : Този път наистина!



Viiiiki
01-10-2012, 19:47
Омръзна ми да съм пълното момиченце, искам веднъж завинаги да отслабна и да се харесвам в кожата си. Не мога да се понасям и най - лошото е, че ми липсва волята, за да постигна, това което искам. Обаче този път наистина ще го направя! Ще дам всичко от себе си, за да се погледна един ден в огледалото и да мога да кажа "изглеждам великолепно"! Тук обаче ми трябва малко помощ от хора, които знаят как мога да го постигна. Всеки един съвет е от огромно значение за мен!!

tomboy
01-10-2012, 21:27
Има хиляди такива теми , но все пак ..Ами според мен най-добрия вариант е да спортуваш активно и просто да намалиш обема на порциите храна . Пий много течности и се ограничи откъм сладки работи !..Късмет !..:)

HolyShit
01-10-2012, 21:53
Прави секс

bloodyF
01-14-2012, 18:24
Прави секс


;-)


и пий вода, и тичай, и ходи на фитнес 3 пъти в седмицата минимум, и не яж сладко, мазно, пържено, хляб, тестени изделия

toxiic
01-14-2012, 18:34
Прави секс - това е адски тъпо .. ;х това момиче може да е на 11-12 години бе .. не говорете глупости ;х ако хората правеха се*с ,за да отслабнат всички щяха да са отворени и слаби ;х
а по темата препоръчвам ти : http://dieti.rozali.com/vkyshti/p9202.html , http://dieti.net/90-dnevna-dieta/ и ако искаш си изтегли Pump it up - това са упражнения.. може да го дръпнеш от замунда :)

HolyShit
01-14-2012, 20:16
Няма да е зле да ме послуша,разбира се ако е над 14 години.!

Иначе ходи на фитнес,тичай там в парка/стадиона и ако можеш спазвай хранителен режим..

oTPoBHa
01-14-2012, 21:16
Бе ей, развратници.
Недейте да пропагандирате такива неща пред хора, ДОСТА под допустимата възраст, бе!

Glam0rous
01-14-2012, 21:27
Фитнес и яко тичане. Ако няма къде на пътеката във фитнеса. Ама не на колелото дето си седиш и си въртиш, а пътеката ;)
И намаляваш яденето. Никакви вафли и чипсове и хамбургери. Не спираш, просто не ядеш боклуци и по много.
А за секса добре, ама тя няма да го прави сама, сега както е не знам колко самочувствие има да тръгне по момчета...