PDA

View Full Version : Бяло течение ПОМОЩ !!!



musicbaby97
01-11-2012, 13:28
Така ето го и моят проблем.Моето (бяло течение) се появи след операция от Апендикс (Апандесит) Пиех антибиотик 1 седмица.После спря и аз се успокоих.След това започна пак преди и след всяка менструация,при простуда и грип.Защо така?Някой може ли да даде логичен отговор?Бях на гинеколог и тя каза само да се мия с някакво лекарство.Миех се 1 месец няма спиране после спрях за около 1 седмица и течението спря.Спрях да го ползвам,защото помислихме,че е заради него.Но ето сега отново тази постоянност преди и след всяка менструация,при простуда и грип.Не мога вече.Адски гадно е а генеколкожката с нищо не помогна.Пра баба ми,дядо ми и майка ми са със захарен диабет.Възможно ли е и аз да се разболявам и да е от това?МОЛЯ ВИ ПОМОЩ !!!

SweetySmallDevil
01-12-2012, 18:08
Не мисля, че е повлияно от евентуално развитие на диабет .... по принцип докато си болна (и имаш хрема) течението е нормално. По принцип и преди менструация е нормално, но след като усещаш, че нещо не е наред явно нещо ти е станало от антибиотика. А, иначе за гинеколога не знам какво да ти кажа ... направят 1 изследване и кажат, че "всичко е нормално", което е леко тъпо, защото ако всичко ти беше нормално нямаше да отидеш на преглед с оплакване... но както и да е, медицината в България е под всякаква критика ... казвам го от личен опит, защото няложи ли ми се да стигна до лекар, по какъвто и да е повод ми идва да се гръмна ... най-добре е да отидеш и при друг гинеколог за да чуеш и друго мнение .. Успех! :)

FuCKkK13
01-12-2012, 18:27
друг гинеколог.. мисля,че е от антибиотика,но все пак.. иди и поискай да ти вземат секрет и да ти направят така изследвания и ако тогава покажат,че нищо ти няма т.е. не е инфекция и т.н. бъди спокойна.. за сега се сещам само интимен гел да си вземеш и да носиш ежедневни превръзки.. ест. докато идеш на гинеколог и положението не се оправи :) успех :)

granger
01-12-2012, 18:35
Ми при мен има точно 1 ден преди да ми дойде и ,когато изстина. След тва спира.

kalpazanka
01-15-2012, 09:56
Микробиологично изследване имаш ли?