PDA

View Full Version : съвет относно секса



rusoto_baby_f
01-11-2012, 15:03
Така трудно ми е да говоря на тази тема, но ще се опитам да обясня....На 20г. съм..имам си приятел (25г) от около 7 месеца...Правим секс (да поясня преди да започнете с нападките за безопасен секс става въпрос) но проблема е ,че (незнам дали точно може да се нарече проблем) някак си все още немога да се отпусна по време на секса...все едно се притеснявам или ме е срам...а не е така...Може би го правя подсъзнателно..Всеки път си казвам ,, ей сега ще бъда по разкрепостена,, и..... не се получава....Ще се побъркам...Дайте ми някакъв съвет?

ПП..Той не знае за това, че не мога да се отпусна..Срам ме е да говоря с него на тази тема..

DarkTemplar
01-11-2012, 15:08
Първо и най-важно, няма защо да се срамуваш от човека, с когото имате връзка. Най-нормалното нещо е да обсъждате интимните подробности. Това заздравява самата връзка и влияе добре и на секса. Относно отпускането - според мен това става някак естествено с времето и сближаването помежду ви. Казвам го и от личен опит. Прекарвайте повече време заедно, укрепвайте доверието помежду ви и ще се радвате на хубав секс. :)

NightGuardian
01-11-2012, 15:20
хапвай сладко като шоколад преди това.Шоколада действа много добре.

anonymous708973
01-11-2012, 17:48
Имаш чувството, че да правиш секс е нещо нередно ли?
Говорила ли с вашите за секс, какво е тяхното мнение?

Sh@d0w
01-11-2012, 18:07
Проблема е очеИзваден. С него въпреки, че сте гаджета не сте близки. Ако бяхте щяхте да разговаряте съвсем спокойна на всякакви теми. Самия факт, че казваш че те е срам да говориш с него за това, показва, че между вас има някаква преграда.

В момента в който свалите картите на масата и започнете да си говорите завсичко, започнеш да го чувстваш близък, толкова че можеш да му споделиш всичко, задлъжките ще изчезнат.

MojoJojo88
01-12-2012, 08:28
Да, Шадоу е много прав. Едно е да правиш секс с въпросния човек от месец, да речем. Нормално е, ако преди това не сте се познавали, не сте били много близки или нещо такова. Но, при положение, че вече 7 месеца правите секс, а ти още не можеш да се отпуснеш-явно не сте достатъчно близки на каквото ниво се сетиш-и на общуване, и на интимност...
Поговори с него, защото така с мълчание проблема няма да си решиш.

umri
01-12-2012, 10:40
2 големи водки и щи мине.

NoMore
01-12-2012, 20:40
Наистина как имаш връзка и те е срам да приказваш? Не сте малки... Не знам говорете кажи му какво искаш да направиш... но те е срам или нещо те спира и се помъчете двамата да го направите. Би трябвало вече да си свикнала с него. Един път просто опитай всичко което искаш (естествено ако е в границите на нормалното) без да се чудиш какво ще си помисли... ще видиш, че накрая ще се чувстваш по-добре!

anonymous708973
01-13-2012, 05:41
2 големи водки и щи мине.

Абсолютно сериозно.