PDA

View Full Version : Не мога да си призная



Illusion772
01-11-2012, 15:30
Здравейте
Преди да започна, да знам че историята ми ще звучи банално и като ученическа "глупост", но наистина имам нужда от съвет.Та, аз съм ученик в 10клас и съм момче.Някъде от 5 години харесвам едно момиче (знам че е доста време).Преди 5 години я срещах доста случайно и доста я харесах, първоначално майките ни бяха приятелки..... абе дълга история, и да имаше един период в които не се виждахме и я позабравих, но по някаква ирония преди 3 години се събрахме в един клас (предполагам че се досещате кандидатстването след 7ми клас).И така всичко в мен пламна отново, колкото и глупаво да звучи това.В общи линии се сдържах през тези години да не си призная, с всякакви от нелепи по нелепи причини .Та през тези 2-почти 3 години не съм се издавал (много), защото имаше един "анонимни" валентинки абе знаете как е, на тези валентинки някои от нейните приятелки много не се зарадваха (поне от това което знам) и ми се струва не толкова от това че бяха анонимни а от това че нещата написани вътре не можеш да ги намериш в google просто защото бяха написани лично от мен.Та последната година ми стана малко трудно вече да се крия, и май наистина започна да ми личи, и разбира се с това тръгнаха някои слухове и буквално момичета (нейните приятелки) ме разпердушиниха и по някаква ирония разбраха истината или поне я предполагат. А това момиче което харесвам е просто невероятно срамежлива, не че и аз съм много по-различен ^^. И преди известно време получих някои съвети от приятели (които забелязаха колко ми е трудно) просто да си призная.Но тук идва голямото "Но".Пробвах няколко пъти, в смисъл да сме насаме с нея, но всичко беше тотален провал. И то основно заради това че приятелките й буквално я охраняват и не я остават сама.А аз се опитвам да го направя по начин които няма да я стресне.
Та ако може някои да ми даде съвет (и ако може по-подробен) защото много трудно ми става да говоря пред нея и да бъда интересен и забавен(краката ти започват да се подкосяват и започвам да се потя), и просто за сравнение с никое друго момиче не е така за другите съм забавен,интересен,сладък но не съм така с момичето от което се интересувам.Та наистина ми трябват идеи как да остана насаме с нея или как да се харесам на приятелките й, и просто да и призная.
Всички мнение са добре дошли и не се смейте на моите глупости (много)
Благодаря предварително

Sh@d0w
01-11-2012, 15:43
Проблема ти е, че се опитваш да я сваляш в даскало. Грешка. Там винаги ще се намерят я нейните пирятелки, я някой твой "приятел", който да ти се намеси по средата.

Нямате ли допирни точки извън даскало, нали каза че майките ви са приятелки? Търси контакт с нея извън даскало, това е начина.

musshy
01-12-2012, 15:00
М да, излезте някъде. Говорете, прекарайте известно време заедно. Мисля, че ако я каниш да излизате само двамата, ще се досети за чувствата ти. Накрая и го кажи директно, и тва е.

Ice Princess JESSICA
01-12-2012, 19:10
Не се предавай!!! наистина не се предавай. Всяко момиче ще се се зарадва от факта, че и обръщаш толкова внимание.

Illusion772
01-12-2012, 19:37
Не се предавай!!! наистина не се предавай. Всяко момиче ще се се зарадва от факта, че и обръщаш толкова внимание.
Честно казано май май и обръщам внимание основно в мислите и мечтите ми, и нещата са такива че тя може да предполага и толкова да не се стресне ако я поканя някъде, но какво става ако не предполага--тя почти 100% ще се стресне и ще започне да ме отбягва дори повече

djipsito
01-12-2012, 22:13
Без да опиташ, няма да разбереш.
Както казаха преди мен, кани я да излизате след даскало и т.н. Гледай повече да й ПОКАЗВАШ, отколкото да й говориш някви работи, щото мен лично обяснителните момчета ме спичат и почвам да се чудя кво да кажа, а след тва гледам да отбягвам да контактувам с тях.
Като знаеш, че не е препоръчително да й се обесняваш, ще си по-спокоен и няма да си толкова притеснен. Пускаш се по течението, говорите, опознавате се, смеете се.. с две думи си правите готиното, без да навлизате в някви мега сериозни теми за отношенията момче-момиче.

Докато си с нея ще гледаш да има допир. Пращай сигнали, ама не го прави така, че да изглежда, че е насила. Не се страхувай да я докосваш, да я рошиш или да правиш нещо друго на шега. Закачай я, пускай шеги... И така го прави, че да се разбира, че е на шега, а не да си помисли, че се гъбаркаш с нея..
Тя ако те харесва, ще разбереш. Ако не те харесва, също ще разбереш...
Действай смело ;р