PDA

View Full Version : Съвет, какво да правя, кое е правилното?



stranger90
01-12-2012, 07:19
Здравейте,
от 4-5месеца се виждам с една девойка, по-голяма от мен с 2г(аз на 21, тя на 23). Историята наистина е много сложна и трудно ще я опиша правилно, но ще опитам и после ще питам.
Не мога да дефинирам какви сме точно. Виждаме се абсолютно всеки ден. Правя всичко, което поиска и мога да направя. Даже сме живели за седмица някъде заедно. Когато сме сами се държим като двойка, когато не тя ме отбягва от компанията. Дори и когато сме насаме ми казва, че не може да ми даде това, което искам(аз искам връзка) заради историята и. Това го разбирам, добре, но винаги има едно но, аз започвам да се влюбвам и не искам да страдам от чужди грешки.
Преди 2 дена се разбрахме да се отдръпнем, естествено по нейно настояване. Аз си казах край и, че повече няма да се занимавам с нея и няма да я виждам. Случи се вечерта, аз си затрих история всичко от скайп и всякакви такива, че да не ги гледам поне. Нямаше да и се обадя повече и тя добре го знаеше. Още СЛЕДВАЩАТА сутрин ми писа. Написа ми, че искала да се отдръпна и да види какво е без мен. Аз нищо не и казах, сега тя ми пише и тя се обажда. Прави го доста често за отдръпнала се. Не се видяхме цял един ден. После излязохме на кафе и отново зациклихме на същите неща.
Какво да правя, не искам да я губя(много свикнах всеки ден да си пишем и виждаме)? Кое е правилното в случая, аз искам връзка?

Irti
01-12-2012, 07:40
Ти искаш връзка, ама тя не иска.. затова просто си капо и няма какво да направиш. Няма как да я накараш да те харесва, обича и т.н.

Така както го описваш сте били секс приятели?

anonymous708973
01-12-2012, 07:48
Мадамата е яко във филма. "Заради историята й"? Ти знаеш ли я тая история? Не е ли редно тя да ти я каже, за да прецениш ти дали те устройва да с нея въпреки това?
Искала да види какво е без теб? И колко успя да го види за няма и денонощие?

Не ми харесва как се държи. Струва ми се, че иска да си докаже колко е незаменима, държейки те на каишка. Постави въпроса ребром - или е с теб, или не сте никакви и не общувате.

stranger90
01-12-2012, 07:55
Да, знам я. Била е с по малък и там не са се получили нещо нещата. Всички са я предупреждавали, тя не ги е слушала, после си е страдала сама... Женски неща...

Mi6inka
01-12-2012, 07:55
Мадамата е яко във филма. "Заради историята й"? Ти знаеш ли я тая история? Не е ли редно тя да ти я каже, за да прецениш ти дали те устройва да с нея въпреки това?
Искала да види какво е без теб? И колко успя да го види за няма и денонощие?

Не ми харесва как се държи. Струва ми се, че иска да си докаже колко е незаменима, държейки те на каишка. Постави въпроса ребром - или е с теб, или не сте никакви и не общувате.


съгласна съм. В крайна сметка ти си човешко същество, което има чувства..не може ..кеф и да е с теб - с тебе е, кеф и без теб - няма те.. Не се оставяй да те разиграва. Може и да е объркана, но в крайна сметка не е на 15, да не знае какво иска. Така, че да вземе решение и това е. А ти се дръж по-резервирано докато го вземе това решение, за да разбере, че не може винаги каквото и се иска да бъде.

Mi6inka
01-12-2012, 07:57
Да, знам я. Била е с по малък и там не са се получили нещо нещата. Всички са я предупреждавали, тя не ги е слушала, после си е страдала сама... Женски неща...

ега ти тъпотията. Това и с по-голям може да се случи. Причината не е била в годините.. а в човека. Какво се прави, че не го осъзнава, а само го изтъква като причина за да те върти и теб. Не знам, не оглупявай от тая тръпка.

stranger90
01-12-2012, 08:08
Как да се държа по-резервирано? Тя взима това решение от 2 месеца. Скоро ми писа: "въпреки, че си говорим това не променя решението ми да се отдръпна от теб". Май още днес ще и кажа, че не мога да продължавам повече така аз.

antineutral
01-12-2012, 09:46
Подобни "връзки" с оправдания като "много ми се насъбра", "лошата ми история", "не съм готова" и т.н. почиват на кула от обещания, а не на реални факти.
Направи каквото намериш за добре. Мнозина от мъжете биха избягали докато е време, но все пак изборът си е изцяло твой. :)

umri
01-12-2012, 10:29
Не се занимавай въобще. Тя, ако наистина те иска, няма да се чуди, да е несигурна, да мъдри... просто ще е с теб. Намери си друга. Толкова са много и толкова загоряли по-голямата част, че с МАЛКО подход и МАЛКО външност няма да имаш никакъв проблем да си намериш по-стойностно момиче.

babity
01-12-2012, 11:48
Умри, много ме кефи как гененрализираш нещата. Де факто в общия случай си прав. Но не всички са общия случай, нали... Аз например от толкова рано обмислям всеки детайл от евентуалните ми отношения с мъжа, който съм набелязала, че т'ва най - често ми пречи доста. И зат'ва си оставам и по - пасивна. Така де, не съм единствена.

stranger90
01-12-2012, 14:09
Въпроса: "Или ме забравяш или започваме нещо?" актуален ли е?

bebzgirl
01-12-2012, 16:25
Умри, много ме кефи как гененрализираш нещата. Де факто в общия случай си прав. Но не всички са общия случай, нали... Аз например от толкова рано обмислям всеки детайл от евентуалните ми отношения с мъжа, който съм набелязала, че т'ва най - често ми пречи доста. И зат'ва си оставам и по - пасивна. Така де, не съм единствена.
И аз съм така.Не знам,но явно мацката не иска връзка,а ти искаш - няма как да стане.Само ще те разиграва и държи на каиш.Не знам какво прави с това ,,отдръпване''.Иска да ти покаже,че не можеш без нея ли какво? Не си струва да се занимаваш,просто няма да се получи.

SisiStrange
01-12-2012, 16:51
Според мен се лигави. Като е толкова многострадална и не може да се престраши на връзка (пф, колко филмирано), да си седи сама и на сухо. Не да те залъгва и да ти дава надежди с поведението си. Лично аз си мисля, че на нея и е приятно да и тичаш по гъза и да я спасяваш от "болезненото и минало". Филми, филми...

peace94
01-12-2012, 16:52
Никой не заслужава така да го мотаят, още повече за чужди драми. Едно е ясно - не те харесва достатъчно! Тука не мисля, че има съмнение. Имай малко уважение към себе си и я махни от живота си, поне като нещо повече от приятел, преди да си затънал още по-яко в излишни филми :)

stranger90
01-12-2012, 17:26
peace94, точно това ще направя днес, мерси. :)

umri
01-12-2012, 22:06
Умри, много ме кефи как гененрализираш нещата. Де факто в общия случай си прав. Но не всички са общия случай, нали... Аз например от толкова рано обмислям всеки детайл от евентуалните ми отношения с мъжа, който съм набелязала, че т'ва най - често ми пречи доста. И зат'ва си оставам и по - пасивна. Така де, не съм единствена.

Нормално е да е несигурна в началото за някои неща, но случаят не е такъв. Случаят е, че е незаинтересована и си го върти както си иска, щото знае, че може. Той прави всичко възможно, даже търси връзка и тя го знае, но фактите показват, че не го ще.

DarkTemplar
01-12-2012, 22:14
Кофти е да се занимаваш с незнаещи какво искат хора и да плащаш за чужди грешки. И според мен е по-добре да й поставиш въпроса "или-или". Ако пак се опита да клинчи, режи я.