PDA

View Full Version : Търся добър боен клув в Варна



alfa_q4
01-12-2012, 08:35
Търся добър боен клуб в Варна в смисъл да имат хубава зала и редовно тренировки и да е подходящ за начинаещи .Няма значение какъв е спорта да ли ще е бокс , мма или друго няма значение . Пробвах няколко клуба не искам да казвам имена , за да не правя лоша реклама , но условията за спортуване на повечето места бяха лоши .Ще съм благодарен и на всеки ,който каже къде тренира и какво мисли за дадения клуб ?

RainBerry
01-12-2012, 12:52
За условията, при които се тренира не мога да кажа нищо, но от това, което съм видяла по състезания добри клубове по кикбокс, с добри състезатели са СК"Вокил" и СК "Боил" - не твърдя нищо изрично или не правя реклами и тн, тъй като всичко е спрямо това, което съм видяла. И другите клубове може да са добри, но главно тези ми направиха впечатление, провери тук, има и телефони за връзка и други клубове, става въпрос за кикбокс и муай тай:
http://www.kickboxing.bg/klubove.php

Успех ^^

alfa_q4
01-12-2012, 16:56
А нещо ако може да ми кажете за клуб Десант и бокса в Спартак ?Ще съм благодарен и на всеки ,който каже къде тренира и какво мисли за дадения клуб ?

RainBerry
01-12-2012, 20:51
Не тренирам във Варна, така че не мисля, че ще ти е от помощ. Относно "Десант", до колкото знам е също добър клуб, ако не се лъжа бяха на прилично място в класацията на клубовете за 2011, но незнайно защо тази класация я няма в сайта, за да се уверя. При бокса не съм сигурна как стоят нещата, но като цяло бих казала, че не зависи чак толкова от клуба колко е добър и какви постижения има, а от това как стоят нещата на място - треньора, залата, самите тренировки и тн. Отиди на място и виж, мини през няколко клуба, когато имат тренировка - първо звънни или нещо подобно, после сам сравни нещата и така ще избереш най-добре. Успех ^^