PDA

View Full Version : Съветче :)



Нафарфорий
01-12-2012, 08:46
Здравейте! Проблемът ми е следният: На 15 години съм и срещнах на скоро едно момиче, което много харесвам и немога да спра да мисля за нея, но не знам как да й го кажа/покажа. До сега не съм излизал по срещи и не съм имал никакви връзки и подобни и съм без никакъв опит... Та въпросът ми е как мога да й го кажа или как мога да разбера дали и тя има някакви чувства към мен. Почти всеки ден се срещаме в автобуса за училище и вече за г-д месец се опознахме доста добре, излизали сме 2мата навън, но сякаш немога на намеря точния момент за "действие" и може би точните думи или и аз не знам...
Моля поставете се на мое място вие по-опитните и ми помогнете :) Благодаря предварително.

Exkitty
01-12-2012, 13:17
Трябва да й кажеш направо.Не се притеснявай,повечето момичета обичат,когато едно момче си разкрива чувствата пред нея. ;) Ако и тя изпитва същото към теб,ще си проличи,а ако ли не, по-добре се опитайте да си останете приятели.Успех! :)

fluffy_^
01-12-2012, 13:30
Ми някаде където сте само двамата и тогава и кажи :) И как така точни думи ? Ние ли да дойдем да и кажем :Д ПРосто и кажи че почваш да изпитваш чувства кам нея нещо повече от приятели или нещо такова и готово :) просто както ти дойде.. :)

musshy
01-12-2012, 14:17
Трябва да й кажеш направо.Не се притеснявай,повечето момичета обичат,когато едно момче си разкрива чувствата пред нея. ;) Ако и тя изпитва същото към теб,ще си проличи,а ако ли не, по-добре се опитайте да си останете приятели.Успех! :)

Много правилно. Това е .. просто и кажи направо и тя ще ти каже за нейните чувства, ако има такива към теб. Намери смелост и действай

Нафарфорий
01-12-2012, 16:36
Мерси за отговорите :)

peace94
01-12-2012, 16:54
Просто й признай, много е мило :)