PDA

View Full Version : Много съм слаб



veslpn
01-12-2012, 12:11
Здравейте, проблема ми е, че съм доста слаб за моите години. На 15 съм, 177см и някъде 55-58 кг. което мисля, че е доста малко. Мога да си хвана цялата китката с ръката, това не е чак толкова зле защото познавам много такива хора. Обаче на мен проблема ми е, че ми се личи, че съм слаб а пък и на момичетата не им се харесват много такива момчета. Лятото тренирах по лостове и съм доста релефен. Дайте някакъв съвет как да вдигна маса, като изключваме вариант фитнес :D

fluffy_^
01-12-2012, 16:15
Е защо без фитнес ? смисал аз съм 1 85-6 и съм 64 кг и сега вторият срок ще почна да ходя на фитнет :) незнам друг вариант ;д е шоколади,боза,торта,хамбур ери джумерки ;д хаахха

LookAtMeNow
01-12-2012, 17:55
Яж повече месо, пиле с ориз и пиле с картофи от това най-много се качва маса.

mMemories
01-12-2012, 21:29
Е защо без фитнес ? смисал аз съм 1 85-6 и съм 64 кг и сега вторият срок ще почна да ходя на фитнет :) незнам друг вариант ;д е шоколади,боза,торта,хамбур ери джумерки ;д хаахха

и аз мисля, че малко нездравословна храна ще ти дойде добре ;дд

Redcool
01-13-2012, 11:26
На тази възраст е трудно да качиш, защото метаболизмът ти е много бърз, но не е невъзможно. Започни да се храниш по-често и особено вечер след 7 часа, защото тогава метаболизмът се забавя. А колкото до спорт, фитнесът не е много предпочитан, но той ще ти даде най-голям резултат, защото там вдигаш с повечко килограми.

Leticcia
01-14-2012, 14:30
яж по-мазни храни, но все пак помни, може и да е генетично заложено :)