PDA

View Full Version : Не мога да превъзмогна всичко



niq17
01-12-2012, 14:19
Може би историята ми ще ви се строи безмислена..на скоро се замислих за всичко преживяно от мен в любовта.За първи път усетих това чувство в 5 клас..бях на 11, беше нещо различно за мен..не можех да се оттърся повече от година..загубих това момче - в буквалния смисъл..това ме сасипа, беляза ме и до ден днешен години по-късно.Не можах да понеса, помня колко плаках, бях полумъртва.Днес 4 години по късно от трагичната ми загуба още не мога да го преодолея..дори и в момчента очите ми се пълнят със сълзи..чувствам се виновна...не го обичам просто не мога да забравя как е простих с част от мен.. на Бъдни вечер сънувах някакво момче, лицето му ми беше познато, сякаш го бях виждала някак - много хора ми казаха, че сънищата, които се сънуват между Бъдни вечер и Коледа са пророчески.И колкото и чудно да звучи срещнах го това момче..оказа се, че учим в едно училище..един випуск, просто ъсседни класове.Беше ми смешно, но и едновременно любопитно.Чудех се как прди не съм го срщала.Започмах често да го поглеждамм и забелязах, че щом се обърна към него погледите ни се срещат.Класната му го беше пратила да извика мен (разбира се, той не знаеше, че става дума за мен) ..незнам страх ме е..започвам да се чувствам виновна, че изпитвам чувства отново..не мога да превъзмогна всичко..немога

SisiStrange
01-12-2012, 14:32
http://picbg.net/u/62532/48937/611005.gif

musshy
01-12-2012, 14:50
стегни се..

а за сънищата.. няма такова нещо. Просто сън. Явно много ти липсва и те боли, но трябва да продължиш напред.

qkakukla2
01-12-2012, 17:15
И да те е страх и да не те е страх, все пак не можеш казваш на сърцето си кой искаш да обичаш. Би трябвало да се радваш, ново преживяване, нова тръпка, нова история.

J.J.
01-12-2012, 18:44
http://picbg.net/u/62532/48937/611005.gif

сссссссссссссссссссс

sunman
01-12-2012, 18:46
I dont understand!

Bloody-girl
01-13-2012, 15:39
Не превъзмогвай всичко, остави спомените, остави нещо сладко в сърчицето.х )
Но ... Не се чувствай виновна, че изпитваш любов или просто привличане. Не се чувствай виновна, че в главата ти се върти реално, истинско момче, което може да ти даде толкова много неща.. Не дей!

ledenakrasota
01-13-2012, 18:39
...трагичната ми загуба/ чувствам ieвиновна, че изпитвам чувства отново...

Просто няма как да не ти се смея! Момиче, време е да пораснеш и да спреш да се самосъжаляваш, да се измъчваш за отминали неща.

Трябва да се самобичуваш не за миналото, а за настоящето, защото пропиляваш второто. ;) Стегни се! Спри да бъдеш в ролята на жертва и порасни. :)