PDA

View Full Version : Почистване ..



peaceandlove
01-12-2012, 16:27
Извенете за глупавият въпрос , но тей като за първи път ще използвам спирала ( не се смейте просто не съм фенка на гримовете ) и не зная как да я почистя след това. Кажете ми как да я почистя... Благодаря на тези, които ще ми отговорят без да ми се подиграват!! :)

Buubka
01-12-2012, 16:30
Ми може да се купиш т.мляко аз лично това използвам.

monini4ka
01-12-2012, 17:02
Има специални мокри кърпички за махане на грим - може да си вземеш, почти навсякъде ги има. Ако не ти е водоустойчива спиралата предполагам и вода ще свърши работа.

ScarlettS
01-12-2012, 20:08
Аз ползвам течно мляко и обикновен тампон за грим.

millmii
01-12-2012, 22:58
Има си дегриматори за очи, може и с тях .. може и с мокри кърпички, може и с тоалетно мляко :)

FuCKkK13
01-13-2012, 10:21
купуваш си тампончета защото с тях е по-удобно.. тоалетно мляко и слагаш тоалетно мляко на тампончето (не много,за да не ти влезе в окото,че става страшно) и затваряш окото и търкаш.. после допълнително се измий с вода и това е :)

Vikencheto
01-13-2012, 12:26
става с тоалетно мляко и тампонче или просто с топла вода (когато тръгнеш да си миеш лицето си настройваш водата да ти е топла и просо пррокарваш палеца и паказалеца през миглите, ама лекичко да не вземеш да си изкубеш няколко :D и после просто минаваш с продукта, с който си почистваш лицето, и през очите

missa
01-13-2012, 12:38
По принцип който и да питам ми казва че го маха с мокри кърпички. Според мен това е ужасно т.е тези кърпички са тооолкова вредни за лицето ДОРИ да са "специално" за премахване на грим. Аз ги махам с памук и крем имам предвид тоалетно мляко /детски за лице понеже са най-безвредни/ но може да пробваш и с тампонче все тая (: Късмет!

missa
01-13-2012, 13:08
и също забравих да ти кажа изобщо да не търкаш. Дори не си го и помисляй ще си изхабиш очите за нула време. Много мнооого внимателно и после си измий лицето и очите с вода (:

paradosou
01-13-2012, 16:18
Става и със зехтин.

dream1707
01-13-2012, 18:30
Вземи си тоалетно мляко и тампончета... не си взимай мокри кърпички, както казаха по-горе, дори и да са специално за почистване на грим пак не са препоръчителни... пък и изсушават кожата (ако случайно някой път решиш да си триеш цялото лице

monini4ka
01-14-2012, 10:57
Вземи си тоалетно мляко и тампончета... не си взимай мокри кърпички, както казаха по-горе, дори и да са специално за почистване на грим пак не са препоръчителни... пък и изсушават кожата (ако случайно някой път решиш да си триеш цялото лице

Това за мокрите кърпички не го знаех.. ;д Една приятелка си беше взела и мислех и аз, ама по-добре не.

millmii
01-14-2012, 11:03
По принцип който и да питам ми казва че го маха с мокри кърпички. Според мен това е ужасно т.е тези кърпички са тооолкова вредни за лицето ДОРИ да са "специално" за премахване на грим. Аз ги махам с памук и крем имам предвид тоалетно мляко /детски за лице понеже са най-безвредни/ но може да пробваш и с тампонче все тая (: Късмет!

На мен пък ми е много удобно.. Защо да се вредни?

peaceandlove
01-15-2012, 14:25
Благодаря на всички :*..

peaceandlove
01-15-2012, 14:46
охх забравих .. кажете ми някое хубаво т.мляко ?? ..