PDA

View Full Version : БЯСНА СЪМ



aaaaaaaaaaaaaaaa
01-12-2012, 17:39
Купих си палто, но ръкавите ми бяха прекалено дълги. Занесох го да ми ги подкъсят...разбрахме се колко да са къси, тогава ми се сториха нормални ръкавите, а сега какво? Преди малко, майка ми ми го донесе и като го облякооооооох, ръкавите ми са късиииииииииии. Като си сгъна ръката, ръкавите са къси над кокалчетата на китката. Бясна съм :@:@ чисто ново палто, 60лв , нямам думи.
Има ли някакъв начин да се коригират пак ръкавите или не? Да се удължат, едва ли ама все пак да попитам тук :@:@:@

tomboy
01-12-2012, 17:41
Ами може да се удължат , но не се знае дали пак няма да ти го оплескат , по-добре ги зазнеси на друг !..;):)

aaaaaaaaaaaaaaaa
01-12-2012, 17:43
да но ще стои изкуствено нали? Бясна съм :@:@:@:@

OnlyGirl
01-12-2012, 17:46
Не се ядосвай, не помага.
Както казаха занеси го на друг и не се панирай, на всеки може да се случи :>

aaaaaaaaaaaaaaaa
01-12-2012, 17:48
А как ще удължат ръкавите, ще изглежда ли изкуствено? Смисъл същият плат ли ще сложат или какво? Оле нямам думи, направо избеснявам.

aaaaaaaaaaaaaaaa
01-12-2012, 17:49
и колко пари ще ми излезе

mariqanastasova
01-12-2012, 17:55
Ами по-добре дълги,отколкото къси.......

mariqanastasova
01-12-2012, 17:55
Защо си ги занесла изобщо?Никой не ти е виновен!ТОВА Е ИСТИНАТА!!

aaaaaaaaaaaaaaaa
01-12-2012, 18:04
Бяха ПРЕКАЛЕНО дълги. Имам къси ръце, сега са къси, като си сгъна ръката са над кокалчетата на китката. А ако се протягам могат да стигнат и лакътя

aaaaaaaaaaaaaaaa
01-12-2012, 18:09
хахаха сега сравних ръкавите със ръкавите на всичките ми други палта и якета. Прекалено късо е, много ме е яд. Дори и да се разшие няма да станат по-дълги. Е, има ли оправия на моя проблем???

shadow4e
01-12-2012, 18:10
Къси ръкави е грозно. Същият плат трудно да намериш и да го насложат едва ли ще седи, биха се справили, но ще ти излезе скъпичко най-вероятно. Вариант е да наставят плетени ръкави, сега и без това са модерни и тези палта. Аз не харесвам много, но все пак не седи и грозно.

aaaaaaaaaaaaaaaa
01-12-2012, 18:12
Оле нееееееееееееееееееееее, на път съм да получа нервна криза :@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@
а ако си взема плата? Могат ли да ми го оправят, да ми го зашият?

teddybearMV
01-12-2012, 18:56
Е, сега и да се ядосваш няма смисъл.. Следващият път, когато пробваш палто, на което ръкавите му са ти дълги- просто не го купувай.

aaaaaaaaaaaaaaaa
01-12-2012, 19:17
ама как няма да се ядосвам, писна ми от некадърни шивачки. И аз имам вина и тя има вина, ама бива ли такива работи? Ако ми е било късо толкова късо тогава,когато ми взимаше мерки, можеше да ми каже, да ама не ми каза. Сега какво да правя с това палто?60лв съм дала за него. Ново ли да си купя? Тя зимата свърши. И няма да намеря същото палто, и ще ме е яд за това. Супер бясна съм, реве ми се. Няма ли някаква оправия бе? С една педя трябва да ми удължат ръкавите....

millmii
01-12-2012, 19:21
Вместо да се ядосваш и да пишеш по форумите отиди при друг шивач и му обясни проблема и вижте дали има решение ..... :Х

teddybearMV
01-12-2012, 19:23
ама как няма да се ядосвам, писна ми от некадърни шивачки. И аз имам вина и тя има вина, ама бива ли такива работи? Ако ми е било късо толкова късо тогава,когато ми взимаше мерки, можеше да ми каже, да ама не ми каза. Сега какво да правя с това палто?60лв съм дала за него. Ново ли да си купя? Тя зимата свърши. И няма да намеря същото палто, и ще ме е яд за това. Супер бясна съм, реве ми се. Няма ли някаква оправия бе? С една педя трябва да ми удължат ръкавите....
Една педя е много, ако беше с 1-2 см.- Ок, но една педяяяя...Ами то остана 1 месец и малко до края на зимата..Догодина друго ще си купиш. Подари го на някого или го носи през пролетта, като по- нестандартно - с по-къс ръкав. В една друга тема имах спор с доста потребителки на тема палта и това, че не са за всеки. Трудно се поддържат, на повечето кройките са прекалено елегантни за ежедневието на момиче в училищна възраст и т.н. Освен това не стоят на всеки, именно поради специфичните кройки, които не могат да се коригират леко, защото дори тогава се променя силуета. Но това е друга тема..

aaaaaaaaaaaaaaaa
01-12-2012, 19:38
На 18 съм. Ох направо не знам...ще видим как ще се оправя с проблема...НО много ме е яд бееееее :@

bebzgirl
01-12-2012, 20:04
Добре де,ние ли да ти удължим палтото ? Защо повтаряш само колко си бясна ? Сама си си виновна.Следващия път не си купувай палто с по-дълги ръкави и като ти взимат мерки кажи да са малко по-дълги.А сега отиди на друг шивач,вместо да негодуваш по форумите.

aaaaaaaaaaaaaaaa
01-12-2012, 20:10
определено ще се носи на друг шивач, но ме притеснява това, че ще ми го удължи с някакъв друг плат или еко кожа....

millmii
01-12-2012, 22:56
Питай тази, която ти го е отрязала за ..остатъците ..

bloodyF
01-14-2012, 11:49
по-дълги ръкавици и ти е решен проблема
стига се ядосвате за простотии..
осрали са ти го, голяма работа