PDA

View Full Version : За цикъла



swete
01-12-2012, 18:23
Здравейте :) От около 1год. имам редовен цикъл точно на 22 дни, днес ми дойде и по моите сметки на 2 февруари пак ще ми дойде. Проблемът е, че на 3 пътувам на обмен от училище за 1 седмица в Белгия и не ми се иска да съм в цикъл, понеже имам болезнен цикъл и първите 3 дена умирам от болки... Не ми се иска да се развали прекарването заради това... Ако някой може да ми каже някакъв начин или да ми дойде по-рано например на 27-28 януари още или пък да ми дойде по-късно след като се върна. Интересувам се дали има някакви хапчета, без предписание които мога да взема или пък някакви бабини методи. Мерси предварително :)

granger
01-12-2012, 18:32
Не е хубаво да си играеш цикъла. По-добре се запаси с болкоуспокояващи. Има методи с Витамин Ц за забавяне май беше. При всеки различно действа.Но пак - не си играй с цикъла си.Пък и не мисля ,че организма ти ще е гтов за нова менструация 15 дни след първата...някакси си преебаваш тялото.

swete
01-12-2012, 18:42
Знам, че не е хубаво, но просто също няма да е най-приятното нещо .. там ще съм настанена в приемно семейство и всеки ден имаме планове, постоянно ще сме на някъде, а и на мен цикълът ми е по 7 дни - целият ми престой...

DisappointedDreamer
01-13-2012, 06:01
Запасявай се с болкоуспокояващи + тампони. Толкова ли е трудно?

И престане с тези теми "искам да забавя цикъла си, искам той да подрани". Ако бях модератор, веднага щях да заключвам такива теми - повръща ми се от вас.

granger
01-13-2012, 09:07
Знам , била съм в подобно положение в Полша , но няма начин. Пиеш си хапчетата и това е. Дойде ми точно в самолета , не беше мого приятно,ама това е положението.

xhellokittyx
01-15-2012, 09:44
С витамин Ц ще го 'забавиш' ако мога така да го кажа с 2 дни .. няма смисъл.Както казаха другите пий си хапчетата и това е :)