PDA

View Full Version : Забравете за силикона! Уголемяват гърди чрез шамари (видео)



reperw
01-13-2012, 17:24
Забравете за пластичните операции, силикона и бозата : ), тайландска здравна терапевтка твърди, че може да уголеми бюста ви чрез шамари.

Терапията увеличава гърдите ви само благодарение на здраво мачкане, масажиране и пляскане в дадената област.

Кеммика На Сонгкла е научила нетрадиционната техника от своята баба. Тя започнала да я прилага, след като видяла една "плоска" тийнейджърка да се опитва да уголеми бюста си с кремове.

"Древните хора не са я прилагали много, тъй като по това време жените не са се интересували толкова много от размера на гърдите си", споделя тя пред Bangkok Post. Но сега уменията й са много търсени.

Принципът е следният – чрез пляскане и мачкане мазнината се премества от едно място на друго, тоест в гърдите ви.


И ако си мислите, че това е поредната шарлатанка, дори правителството на Тайланд е подкрепило техиката й. Според в "Индипендънт" проучване на тайландското здравно министерство е доказало, че енергичните масажи наистина правят гърдите на доброволки значително по-големи. Министерството дори е финансирало програма, която учи жените как да пошляпват собствените си гърди, за да уголемят размера им, без да се подлагат на хирургическа намеса.

Кеммика казва, че благодарение на шамарите клиентките може да очакват да увеличат бюста си с няколко сантиметра. "Ако гърдите ви са 76 см., след терапията ще станат към 81 см."

Има случаи, които не могат да се подобрят по този начин, защото някои гърди са прекалено малки, за да бъдат увеличени. Тогава Кеммика любезно им отказва, защото няма смисъл да се вдъхват напразни надежди

Въпреки че не се налага хирургическа намеса, клиентките казват, че терапията е болезнена, но търпима, пък и резултатът си струва.

Техниката може да се прилага също върху лицето и други части на тялото.

Вие бихте ли уголемили гърдите си чрез шамарчета?

http://www.youtube.com/watch?v=HZj_3yf5ZAk&feature=player_embedded





Взето от http://iwoman.bg/krasiva/krasota/zabravete-za-silikona-ugolemjavat-gyrdi-chrez-shamari-video-374436.htm?fb_ref=top&fb_source=group

SisiStrange
01-13-2012, 18:02
Това и аз го гледах във фейсбук. :D

Представям си как някоя жена ляга на масата и лечителката запретва ръкави. :lol:

fluffy_^
01-13-2012, 18:07
АХАХА :D:D:D не това неможе да е истина ! ;д;дд;д;

anonymous708973
01-13-2012, 18:54
Бих пробвала, впрочем, интересно ми е, стига да не се прибера синя :д

Irti
01-14-2012, 06:40
Това и аз го гледах във фейсбук. :D

Представям си как някоя жена ляга на масата и лечителката запретва ръкави. :lol:

И лечителката да е някаква здрава, мускулеста, мустаката. Да ти зашиба там шамари.. от зор ще почнеш да се червиш като бит гъз.

:D

SisiStrange
01-14-2012, 07:33
А ще си бита цица. :D

Тя лечителката може и брада да има освен бицепси, но ще има и големи бомби. 8)

GreenFairy
01-14-2012, 21:16
"Техниката може да се прилага също върху лицето и други части на тялото."

А след като за гърдите има уголемяващ ефект, за лицето какъв трябва да е?

HolyShit
01-14-2012, 22:11
Това ми звучи като поредната простотия :D
Значи по същия начин щом се уголемяват гърдите с масажи и шамари,премествала се мастна тъкан,СТАВАЛО И НА ЛИЦЕТО(значи и на други органи)..В този ред на мисли,да почна си бия шамари на ръцете и да ги масажирам,белким ударя преди лятото 50 см ръка,а?

LDto
01-16-2012, 04:44
Момчетата сега ще станат професионалисти по правене на гърди ... :D Но като се замислиш малко при аналния секс дупето се вдига и оформя от тласаците... А относно силикон или шамари ... Не ми Тряба имам си предостатачно ^_^

N3v3Rm0r3
01-16-2012, 11:08
ЛД-то от къде си ? Може ми отговориш на лс.На лс ще ти отговоря и защо си мисля,че те познавам.Иначе абе ;д то хубаво ама не бих си набил гаджето,за да и станат по-големи.Те са си достатъчни :)

musshy
01-16-2012, 13:27
отиваш плоска, бие те и се връщаш с дини :lol:

reperw
01-16-2012, 18:43
може да си биете шамари на пишките туко виж станали по дебели :Д

HolyShit
01-16-2012, 20:28
Дали ако я взема да я бие с палка за мухи и да човъркам главичката с някой нож ще порасне?? :)

AniBG
01-21-2012, 16:33
Ужас, това си е извратено.. :D Представи си някаква да почне да ти бие шамари после да си цялата синя и като диня XDD

reperw
01-21-2012, 17:44
в нашия клас има 2 които си бият така шамари...

EffinSick
01-22-2012, 15:55
"Техниката може да се прилага също върху лицето и други части на тялото."

А след като за гърдите има уголемяващ ефект, за лицето какъв трябва да е?

променя му формата.

пAteNцЕ
01-28-2012, 15:05
еее тя не бие кой знае кви шамари просто са некви по-силни потупвания :D ехх ако може някой такад да се научи в България....ще заработи доста пари човека :D

supersonic0
01-28-2012, 15:38
еее тя не бие кой знае кви шамари просто са некви по-силни потупвания :D ехх ако може някой такад да се научи в България....ще заработи доста пари човека :D

аз с удоволствие бих го практикувал ако искаш ела за няколко терапии :D :D :D

пAteNцЕ
01-28-2012, 16:02
аз с удоволствие бих го практикувал ако искаш ела за няколко терапии :D :D :D

изкарай първо уроците па после всека седмица ще ида :D

supersonic0
01-28-2012, 16:19
Изкарал съм ги, направо идвай :D