PDA

View Full Version : ХОРАААААААА ;S HEPL ;S ;X



sunisup_
01-13-2012, 19:08
Хейй (сън)) амм бившият ми каза на целият квартал, че съм му д*хала о–О (не е вярно) някфи съвети.. кво да направа? ;сс

SisiStrange
01-13-2012, 19:13
И да кажеш, че не си - няма да ти повярват.

Кажи, че му е малък.

ПП. Омфг...

kinkygirl
01-13-2012, 19:36
Щом ти си знаеш истината кво те ебе уе? ;) Да си говорят! Като те е яд толкова,пусни и ти слух! :D И да знаеш..Колкото повече отричаш,толкова по-зле :) Главата горе и Да не Ти ПУКА!! ;)

tomboy
01-13-2012, 20:01
Ако се пънеш да отричаш ще изглежда все едно се опитваш да прикриеш нещо!..Може и да ти е малко трудно , ама си казваш истината каквато е тя (че не си му ..) веднъж и това е , който ти вярва , вярва ти !..;):)

notlike
01-13-2012, 22:05
Щом той лъже, излъжи и ти. Кажи, че би предпочела да се хвърлиш от мост пред това да го направиш още веднъж и изтърси нещо от сорта на "Дори китайците биха се чувствали значими, ако си ги мерят"... като не искаш мира, на ти секира. Това те съветвам.

marin4itu
01-13-2012, 22:14
Ти пусни слух, че му е малък.. :D

TheBeliever
01-13-2012, 22:14
Е нали сте били гаджета. Какво странно има в това да правиш орална на гаджето си?

Не сте на 12, нали?

toad
01-13-2012, 22:22
Е нали сте били гаджета. Какво странно има в това да правиш орална на гаджето си?

Не сте на 12, нали?

Естествено , че няма странно , но само аз ли виждам , че някои от темите са спамерски ? :D

anonymous708973
01-14-2012, 06:21
Зависи на колко сте години, ама ... ако сега някой тръгне да разправя на квартала какво правим в леглото, а не сме си лягали, никой няма да му повярва. Зависи какво мнение имат хората за теб, с какви момчета излизаш и т.н. Ако пък наистина сме си лягали, няма да се впечатля особено, понеже няма от какво да ме е срам. Ако го прави от чиста злоба вече, ще му обясня на висок глас как явно за него духането е няква привилегия, която не е получавал от бившите си и сега се хвали като петокласник, на който му е дошла спермата.

Вие на колко сте, викаш?

Irti
01-14-2012, 06:36
Зависи на колко сте години, ама ... ако сега някой тръгне да разправя на квартала какво правим в леглото, а не сме си лягали, никой няма да му повярва. Зависи какво мнение имат хората за теб, с какви момчета излизаш и т.н. Ако пък наистина сме си лягали, няма да се впечатля особено, понеже няма от какво да ме е срам. Ако го прави от чиста злоба вече, ще му обясня на висок глас как явно за него духането е няква привилегия, която не е получавал от бившите си и сега се хвали като петокласник, на който му е дошла спермата.

Вие на колко сте, викаш?

На колко са.. дечица са.

"Сестра ти е курва" после иди се обяснявай, че нямаш сестра.

balu4ka
01-14-2012, 08:01
И да кажеш, че не си - няма да ти повярват.

Кажи, че му е малък.

ПП. Омфг...

Това е добро,признавам xD.
ПП.на колко си впрочем?

DeMoNSouL
01-14-2012, 08:52
О М Ф Г! Незнам какво да кажа. Моя съвет е не му обръщай внимание. Да си приказва каквото иска. А ти ще разбереш кои са ти истинските приятели така. Които му повярват са глупаци :)

sunman
01-14-2012, 09:25
LOLOLOLOLOLO!!