PDA

View Full Version : Коса / въпросче



anonimnaags
01-14-2012, 14:48
Здравейте, косата ми е едно към едно с ето тази на снимката по - долу, само че кестенява, много искам да си сложа допълнителна коса за още обем, но не зная колко см. коса ще ми е нужна. Според вас колко см. като дължина на косъма ще са нужни за да не е прекалено по - дълга или по - къса?
http://prikachi.com/images.php?images/902/4263902F.jpg <-
Благодаря предварително.

FuCKkK13
01-14-2012, 15:25
о.О въпрос ама та дрънка.. ако си 1.70 и коса ти е до кръста може да ти е и 60 см,но ако си 1,60 и косата ти е до кръста може да е 50 см. как ние да ти кажем ? купуваш си една 55 см. и ако ти е дълга отиваш да ти я подстрижат и готово :?

BikerGirl
01-14-2012, 15:38
+1 Fuckk ....

anonimnaags
01-14-2012, 15:40
Ох, ами, 166см. съм висока...
Ама ми е до дупето косата, не до кръста. Не искам да я скъсявам, искам да сложа коса дълга колкото моята ..

FuCKkK13
01-14-2012, 15:47
^ ами измери си я.. само да ти кажа,че съм чувала,че косата над 60.см не е чак толкова добра.. т.е. е доста трудн притежателката на тази коса да я е запазила здрава.. т.е. ч след 60см. няма как да не е увредена (ох как го обясних,дано си разбрала)

oTPoBHa
01-14-2012, 21:41
Ми според мен щом ти е само за обем си вземи къса - дългата се взима предимно за удължаване, а ти след като си имаш дълга, за какво ти е? :D Пък и е dвойно по-скъпа. :D Аз от bgunique си взех коса за бала и съм мноооого доволна. :)

Glam0rous
01-15-2012, 20:45
Премери си твоята или накарай фризьорка да го направи. и си вземи точно такава дължина. По принцип май не е много добре да я режеш, понеже е обработена и космът е запечатан в края си (така съм чувала). Но пък и по-дълга от твоята не знам дали ще намериш. Към 55 см може би...

monini4ka
01-16-2012, 11:44
Ми според мен щом ти е само за обем си вземи къса - дългата се взима предимно за удължаване, а ти след като си имаш дълга, за какво ти е? :D Пък и е dвойно по-скъпа. :D Аз от bgunique си взех коса за бала и съм мноооого доволна. :)

Според мен ще стои много грозно ако е по-къса от нейната.
Иначе - да, най-добре при фризиорката да ти щ измери и да ти каже каква дължина е най-подходяща.

anonimnaags
01-18-2012, 06:33
Благодаря ви момичета, че помагате! Косите на БГ Юник изглеждат добри, но едно момиче ми показа нейната от коси лиа и така се зарибих, определено от там ще взема. Дълги са 55см., дори да е малко по - къса няма проблем, важното е да не е много.
И по - евтинско излиза.
А иначе като си откъсна един косъм е дълъг 57см., а ако премеря от челото началото на косата, до връхчетата е 90см., всякакви методи на мерене на коса видях и нз кой е най верен, предполагам с откъснатия косъм...

Айде, ще си начешас крастата пък ако има желаещи за коси ще споделя снимки на косата, ако ги интересува от коси лиа.

anonymous708973
01-18-2012, 06:55
Къде искаш да има повече обем? В корените със сигурност няма да се получи, защото косата ти ще стане още по-тежка и ще дърпа надолу.
Пусни твоя снимка с косата, като си я купиш.

anonimnaags
01-18-2012, 10:48
Ох, не мога да го обясня, обем не, имам предвид гъстота. Какви ги плямпам и аз. Като взема косата ще пусна снимка да видите.

oTPoBHa
02-08-2012, 17:34
Според мен ще стои много грозно ако е по-къса от нейната.
Иначе - да, най-добре при фризиорката да ти щ измери и да ти каже каква дължина е най-подходяща.
Защо да е грозно? Тука не става въпрос за коса, дълга 10 см, да сложиш удължения 55. :D Не е проблем и от 55 да се вземе, аз точно така направих и след това отиваш на фризьорка да ти прелее удълженията с твойта си коса и ако са един цвят, изобщо не си личи кое си е твое и кое удължение. Поне при мен е така, пък и всички досега са ми казвали, че изобщо не си личи, че съм с удължения.