PDA

View Full Version : Ужасно се получи..



no-explode
01-14-2012, 15:02
Здравейте! Имах сериозна връзка, която преди около седмица се разруши. Казах й някои работи които не трябваше да казвам, които бяха пълна лъжа и така.. Mного се обиди от факта и ми каза че иска да се разделим за известно време. Ден след като се разделихме, тя тръгна с друг. Момчето с което си тръгваше от училище и уж бяха само приятели. От този факт, аз се разочарохах още повече и я блокирах от всякъде, телефона й изтрих, а в училище постоянно се подминаваме. Вчера реших да й пиша да я питам някои неща. Тя самата ми каза че не е насила с него, но има и още чувства към мен. Попитах я дали иска да е с мен и тя каза "май не"...
Страшно много я обичам, има чувства към мен, но и към него. Много се чудя какво да правя, да се боря ли за нея или да я оставя. Кажете си мнението.. страшно съм объркан.. :(

SisiStrange
01-14-2012, 15:06
Няма чувства към теб. Казала ти го е от съжаление. Явно иска да е с новия. В такъв случай не можеш да направиш абсолютно нищо.

no-explode
01-14-2012, 15:08
Когато говоря с нея, все едно ми дава някаква надежда. А нейна приятелка ми казва обратното, че й е казала, че ме е забравила напълно.. Страшно ми е гадно.

SisiStrange
01-14-2012, 15:11
Нормално да ти е гадно. Опитай се да я забравиш. Занимавай се с хобитата ти, излизай с приятели и лека полека ще ти мине.

FuCKkK13
01-14-2012, 15:14
хаха няма такова нещо има чувства и към двамата.. някой не може да обича други двама по начина по който се обичат двама влюбени повярвай ми.. моя съвет е да не се занимаваш.. явно всичко е станало от раз .. и какво означава да се разделим за малко ?! или се разделяте или сте заедно.. такива пикли дето не знаят какво искат много ги обичам.. и какво означава ''май не'' - звучи ми като ''малко съм бременна'' .. както казах - не се занимавай.. игнорирай я,за да ти е по-лесно.. гледай да не ги виждаш заедно.. намери си хоби,за да не мислиш за нея постоянно и с чакането и времето ще си намериш някое момиче,което наистина ще иска да е с теб ;) .. айде успех :)

no-explode
01-14-2012, 15:18
Интересното е че точно за 1 ден тя тръгна с него. А щом, за да тръгне с него за 1 ден значи трябва да е влюбена, според мен. Каза ми че когато сме били заедно никога не е гледала на него с други очи.. А тръгнаха заедно.
Другия вариант е че иска да ми направи гадно... знам лии :(
А иначе имам си доста хобита, спорутавах преди, а сега от яд още повече. Проблема е че постоянно мисля за нея, даже я сънувам

FuCKkK13
01-14-2012, 15:56
^ не винаги тръгваш с някой защото си влюбен в него.. може да и е симпатичен,да си прекарват добре.. щом имаш хобита да не съм те видяла да пишеш повече в тая тема.. хващаш няколко приятеля и не ми киснеш на компа и да ми мислиш за нея.. айде гоня те ;д

no-explode
01-14-2012, 16:02
Айде чувствам се изгонен вече :)) Благодаря на всички ви.