PDA

View Full Version : Заради пресата ли е?



Nestlee
01-14-2012, 15:42
Значииии... пресата ми е от началото на май миналата година. Тя ми е втора преса. Предишната ми беше абсолютно същата и нямах никакъв проблем с нея освен накрая като една приятелка я изпусна и падна, та се строши. ;д А сега с тази още от началото не ми вдъхваше доверие, защото нещо 'пушеше' като я включвах още първия път, после уж 'се успокой' , та си казах нищо й няма вече. Ноо в последно време (даже като се замисля от началото) косата ми се изправя ужасно (то е силно да кажа,че се изправя), преди ми държеше една седмица и стоеше супер хубаво изправено. Сега уж седи, но изглежда ужасно. Мислех си първо,че е заради косата, после заради влагата навън ;д и накрая стигнах до извода,че горната 'част' почти не се затопля. Смисъл, когато е включена мога да си държа продължително ръката там и нищо ми няма. Въпросът ми е: заради това ли косата ми не се изправя? То вярно тъп въпрос ,но аз да си попитам! И например сега на ремонт ли да я карам или нова да си купувам. Иначе това ми е пресата: http://www.techno-bg.com/pictures//pic_23636_pic_large_468.jpg .

FuCKkK13
01-14-2012, 15:54
1во влажността също е фактор.. 2ро е възможно заради това,че не загрява - кгато няма хубава температурата косата не се изправя хубаво.. и 3то как искаш преса с приставки да ти изправя добре ? я си вземи една само за изправяне.. има ги и за по 30 лв и вършат супер работа..

GabisiTa
01-14-2012, 16:00
Имам същата преса, но използвам приставките само за вафлички, имам друга преса за изправяне. Моята загрява много, не мога да си държа ръката върху нея.. Изглежда ми, че проблемът при теб е при загряването. Занеси я на ремонт, възможно е да може да се поправи.. :)

daq96
01-14-2012, 16:07
Щом ти е от миналата година - няма ли гаранция. Ако има занеси я. Ако не като я занесеш на ремонт ще дадеш едни пари, гаранция не ти дават - така че не си заслужава. По-добре да си купиш нова.

arsenalllbaby
01-14-2012, 16:23
И аз съм на мнение, че трябва да си вземеш нова. Ако при твоята с вафлички става, а само при изправяне не, по-добре си купи само за изправяне. : ))

FuCKkK13
01-14-2012, 16:46
^ съмнява ме да и прави хубави вафли.. щом там не загрява с каквато и приставка да е мисля,че пак резултата няма да я задоволява..

toxiic
01-14-2012, 18:08
1 приятелка има същата преса и е много доволна. :) .. вариант: ако все още има гаранция я дай в магазина може да направят нещо по въпроса,а ако не дай я някъде на ремонт ако не ти се дават много пари,но мое мнение е да си купиш нова та поне да знаеш,че е здрава и не е поправяна,защото понякога тези които са поправени издържат макс 1-2 седмици и няма смисъл :)

bloodyF
01-14-2012, 18:16
имам същата и смея да твърдя, че е НАЙ-ДОБРАТА за вафлички
фризьорките ми използват същата и са доволни
а иначе, вземи си тъничка, само за изправяне
тази не изправя добре, а още повече ако и не загрява като хората..

Glam0rous
01-14-2012, 21:37
С тоя пушек и тва незагряване на едната плоча не е изключено просто да са и изгорели нагревателите на плочата. Да не те плаша, ама според тва какво е станало с кабеляците вътре може и да те хване ток, та внимавай!