PDA

View Full Version : Подарък за св. Валентина



zizitop101
01-14-2012, 15:44
Здравейте хорица :) дай те някакви готини идеи за подаръчета за св. Валентин.

Писана ми от балони и сърчица! Човекът до мен е много специален и искам нещо наистина оригинално!

Sh@d0w
01-14-2012, 15:48
Като за начало межеше да споменеш дали човекът до теб е от мъжки или от женски пол.

anonymous708973
01-15-2012, 07:56
Именният ден е личен празник.
Цялата работа с любовта и връзките е отделно. Не ги смесвай.

Шоколад+вино+секс.

magita
01-15-2012, 08:55
http://www.photolan.net/prespapie-heart

zizitop101
01-18-2012, 09:13
Ха сега видях, че се е заформила успоредна тема :D
Обаче аз помолих идеи за ОРИГИНАЛИ подаръци. Sorry ама бутилка вино не е много оригинално.
Виж това със снимката не е никак лоша идея! Нещо по-скоро такова търся. :)

mississippi
01-18-2012, 12:18
направи стрийптиз :П

zizitop101
01-19-2012, 12:32
това няма да е много ефектно ми се струва :D пък си има и филмчета дето я правят тази работа по-добре от мен :D

stefito0oo
01-19-2012, 18:31
На мен ми подариха огромно мече и цветя.Вземи нещо което знаеш, че харесва или иска :)

bloodyF
01-19-2012, 18:36
ЗАЩО ЗАЩО ЗАЩО?!
не може ли да й вземеш цвете утре, другата седмица!? защо трябва да е именно 14.02...католически празник, празнуван от маса християни..
и тя би харесала цвете, вечеря и десерта у вас, пред някакъв боклук, който ще трупа прах върху бюрото й...

anonymous708973
01-19-2012, 18:43
Да бе, снимка във форма на сърце е супер оригинално.

LeprikonA
01-19-2012, 18:54
Да бе, снимка във форма на сърце е супер оригинално.

И не банално видиш ли. във всяка възможна тема все се намират заблудени хора с великите идеи за "ваша снимка с рамка", "чаша с ваша снимка" и т.н. това едно, че не е изобщо оригинално, друго, че е тъпо. банално. скучно. все е рамка, все е чаша, а и при хора, при които са минали няколко партньора, които разбираш ли все чаши им подаряват, сигурно за колекция ги събират.

ако ще е нещо класическо, то поне нека бъде издържано, а не някакъв боклук ала "всички останали умници, които не знаят как да зарадват половинката си" .

anonymous708973
01-19-2012, 19:00
Един човек на моето мнение.

Simple_
01-20-2012, 21:08
А кое е по-оригинално от подарък със снимка това не са само чаши или рамки... А може и някакво гравирано послание
100% Парфюма е много "по-интересен и личен" подарък.

LeprikonA
01-21-2012, 06:56
ти сериозно ли? в днешно време не е толкова вълнуващо да ти подарят снимка знаеш ли защо? защото масово имат компютри и масово човек има снимките и може да си ги гледа абсолютно всеки ден когато и колкото си пожелае, а от там идейката с подаряването се губи. и то много. и двамата ще са я виждали тая снимка, двамата я имат, може дори на профилите си да я имат и к'во - единия я подарява на другия в рамка. У-А-У.

SisiStrange
01-21-2012, 07:35
Тази тенденция да се подаряват банални романтизми и мен ме изумява. Винаги ми се е струвало странно, че точно така мислите, че можете да направите един подарък специален за този човек. Специален става, когато е помислено над него или когато има история зад него.
Никога няма да забравя, че след наша караница, той ми купи първата тарантула. Е, не е гравирана на гърба с наша снимка, но е точно това, което съм искала. За Коледа пък един от любимите ми подаръци беше тетрадка с твърди корици и чисто бели листа. Нека на някого му звучи странно на фона на разни заспали парфюми за 200 лева и сребърни гривни, но на мен това ми трябваше и съответно ме зарадва истински.
Тези гравираните надписи и тн. също са нещо много мило, но някак не ги виждам за дни, в които наистина се празнува. Когато просто ти е хрумнало да изненадаш и зарадваш човека без повод - да. Тогава не очакваш нищо и съответно ти става адски мило, но за другите случаи е бая изтъркано.